×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Friday, 10 April , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر
نوروز«شهدایی» احرار/ شهید علی اصغر حیدر زاده سویری: خداوندا، چه سعادتی بالاتر از این که در سنگر امام زمانت و نایب بر حق او پناهم داده ای؟

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/ شهید علی اصغر حیدر زاده سویری: خداوندا، چه سعادتی بالاتر از این که در سنگر امام زمانت(عج)پناهم داده ای؟

 

وصیت نامه شهید علی اصغر حیدر زاده

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا را گواه می گیرم که اینجانب اصلا لیاقت پاسدار بودن برای اسلام و انقلاب اسلامی و سرباز امام زمان و نایب برومندش را ندارم تمیدوارم که پروردگار بزرگ این بنده ضعیف را منت بگذارد ، و به عفو پروردگار بزرگ امیدوار هستم بنا به یکتایی او از جهالتها و بیخبری ها و شرمندگی ها و ستمها و خودبینی ها . و خداوندا همه چیز را در راه تو انشاالله خالص برای تو که همه از توست در راه تو و دین تو دادم امید به زندگی  به تو دارم و ضعیف از عذاب و خشمت.

در این حال که در این سنگر نشسته ام به خود وانمود می کنم که من کسی هستم که در سنگر امام زمان باشم ، خداوندا تو چه مقامی به این حقیر روسیاه داده ای که انشاء الله قدرش را بدانم .

خداوندا چه سعادتی بالاتر از این که در این دنیای پر هیاهو و جنجال و کشتارها و زیر پا گذاشتن حق و عدالت و زیر بار نرفتن بندگی بندگی یکتای تو ، این حقیر در این راه در سنگر امام زمانت و نایب بر حق او پناهم داده اما تو را به کرامتت شکر .

به همه دوستان و آشنایان از ته دل تقاضای عاجزانه دارم که فکر کنند چرا من کشته ، در چه راهی کشته ، و برای چی کشته و به کجا رفته ام . گریه نکنید و فکر کنید و خدای ناکرده نکند برای مرگم گریه کنید که این باعث خوشحالی کوردلی می شود و از همه برادران و دوستان و آشنایان که بر گردن من حق دارند و من به آنها باز با دست و فکر آزار و اذیتی کرده ام طلب بخشش می کنم امید دارم که حقیر را مورد لطف و کرم شما قرار دهند .

مخصوصا از پدر و مادرم و خواهرانم و برادران و همسرم و فامیلانم و دوستانم طلب بخشش می کنم و خدا را شکر می کنم که همه بندگانش را به یاد توبه می اندازد .

و اما به همه معلمهایم سلام بر همه شما برادران و خواهران محترم زندگی ام که برای محکم کاری فکر  و امیدوارم که خونم هم حرکتی باشد برای گرم کردن کالبد سر شما امیدوارم که حرکتی باشد برای ویران کردن خرابی ها بر درست کردن آبادی های درونی و بیرونی .

و برای تمام شما مخصوصا پیرمردان طالب عبادت و خالص شدن هستم برای دامادم اکبر عزیزم خواستار توفیق عبادت هستم و خواهش می کنم که با خانواده اش مهربان تر باشد و اگر می تواند که انشاالله خداوند او را یاری کند مقداری درباره خانواده نگه داشتن و تربیت فرزندان و زن وطریقه زندگی کتابهای سودمند مطالعه بفرمایید .

سلام من را برای عموهایم قاسم ، حسن ، نیز برسانید و امیدوارم گرامی حقیر مورد لطف و بخشش قرار دهد و نیز سلام من را به خانواده ام قاسم و برادرم مختار برای خانواده اش برسانید و نیز سلام من را برای برادرم فرامرز و مرتضی برسانید امیدوارم که او هم این قرار را دنبال کند و سلام من را برای برادرانم جمال و منصور و برای خانواده هایشان برسانید و امیدوارم که بچه هایشان را برای شهدا هم تربیت کنید و سلام من را برای دایی ام و دایی خانم برسانید و نیز سلام من را برای مهین جانم و فرامرز عزیزم و جمشید جانم و برای کیمیا و دیگران برسانید و امیدوارم که مورد لطف و کرمشان قرار دهند و انشاالله که راه شهدا را بروند و توفیق عبادت و بندگی برای آنها را دارم و سلام من را برای رمضان علی یکتا و خانواده اش برسانید انشاالله که خداوند به او صبر وشکیبایی عطا فرماید .

سلام من را به برادرم محمد علی گل علی لویه و برای خانواده اش برسانید و امیدوارم که حقیر را مورد  لطف و بخشش قرار بدهند و انشاالله به راه شهدا هدایت کند و خداوند به همه آنها توفیق عبادت و بندگی بدهد و سلام من را به عروس خانم برسانید و برای پدر و مادرش سلام من را برسانید و سلام من را برای برادرم کیا و برای خانواده اش برسانید امیدوارم که برای آخرت فعال تر باشند .

و در پایان وصیت نامه ام از خانواده ام و دیگر بندگان خداوند تقاضای عاجزانه دارم که تا اندازه که مورد قبول است وصیتم را محفوظ عمل کنند و این وصیت نامه را برای دخترم مریم حفظ کنند و دیگر اینکه اگر شهید شدم تا می توانید جنازه ام به دلیجان نزدیکی آستانه بگذارید و اگر نتوانستید صلاح خودتان است .

و کتابهایم را به مسجد تازه ساخته جامع کلاچای یا انجمن اسلامی دلیجان بگذارید و مقدار پولم را هر طوری که صلاح فرمودند مصرف قرار دهند ،  مورد مصرف قرار دهید و در آخر امیدوارم که خداوند به همگی شما صبر و شکیبایی و بینایی و بصیرت بدهد ، آمین یا رب العالمین

به  خانواده ام یاد آور می شوم و اما الحوادث الواقعه خارعوام الی رواها مادیتنا . و اما من کان من الفقهاء صائنا لنفسه حافظا لدینه مخالفا علی هواه مطیعا لامر مولاه فللعوام ان یقلدوه

ربنا افرغ علینا صبرا و ثبت اقدامنا و انصرنا علی القوم الکافرین

توفیقات را از خدا خواستارم

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی امام خمینی را نگهدار و بر قراری او تعجیل فرمائید .

والحمد لله رب العالمین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.