×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Friday, 29 May , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 4 خبر
نوروز«شهدایی» احرار/ شهید سیدقاسم آگهی ماسال: مواظب اعمالتان باشید بهانه به دشمنان ندهید

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/ شهید سیدقاسم آگهی ماسال: مواظب اعمالتان باشید بهانه به دشمنان ندهید.

متن وصیت نامه ی شهید قاسم آگهی از شهدای والامقام شهرستان ماسال به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود بر منجی عالم بشریت و نجات دهنده مستضعفان در بند سراسر جهان مهدی موعود (عج) روحی و جسمی له الفدا و با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب  اسلامی رهبر مستضعفان جهان  حضرت ایت الله امام خمینی سلام ا… علیه و با سلام و درود فراوان بر ارواح پر فتوح شهدای جمهوری اسلامی ایران و شهدای جنگ تحمیلی  با سلام بر معلولین و مجروحین انقلاب و جنگ و با سلام و درود بر امت شهید پرور ایران و مردم همیشه در صحنه ماسال و شاندرمن و …

 با سلام بر خانواده ام و با سلام بر پدر و مادر عزیزم. پدر و مادر که با رنجها و مشقتهای فراوان فرزندان خود را بزرگ کردند و آنها را هدیه به این انقلاب و امام عزیز کردند. رحمت واسعه خداوند بر شما پدران و مادرانی باد که زاهدان شب و شیران روز را در دامن پاک پروراندید و به اسلام هدیه کردید .

پدر و مادر عزیزم از شما می خواهم که مرا حلال کنید. بدی‌هایی را که از من دیدید به من ببخشید. دعا کنید خداوند تبارک و تعالی گناهانم را ببخشد و مرا بیامرزد پدر و مادر مهربانم فکر نکنید که من شما را دوست نداشتم و من شما را دوست داشتم و به شما عشق می ورزیدم اما عشقی که از اسلام و امام زمان (عج) و نائب او در دلم نفوذ کرده بود ….

… حالا که ما بزرگ شده ایم و می توانیم امام عزیز را یاری کنیم من فکر کردم و نتیجه گرفتم که امید امام امروز به نوجوان های ۱۵ ـ ۱۶ ساله است اگر اینها در خانه خود بنشینند  و به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین زمان لبیک نگویند ننگ است من نیز یکی از آن کسانی بودم که به ندای امام لبیک گفتم و به جبهه رفتم و علت پی در پی رفتن به جبهه بنده این بود که مولایم و استادم به من این درس را آموخته بود که ای تشنگان که به سوی چشمه زلال می روید تا سیراب نگشته اید بر نگردید.

آری این درسی است که مولای متقیان علی (ع) به من آموخت این را بدانید که من سید و از سادات هستم و جدم رسول ا… (ص) است .جدم بواسطه جهاد در راه خدا حبیب الله گشت بنده نیز خواستم که با جهاد کردن در راه خدا قرب و منزلتی در پیش خدا بیابم آخر من روسیاه که در پیش خدا هیچ ارزشی ندارم آری نام من قاسم است همچون فرزند امام حسن مجتبی (ع) چون او در کربلا برای امام حسین(ع) و هدف امام حسین(ع) خود را فدا کرد. بنده نیز چون با او همنام هستم باید خود را در راه فرزند حسین(ع) یعنی نائب بر حق امام زمان(عج) امام خمینی و برای اثبات هدف این فرزند پاک از سلاله رسول ا…(ص) خود را فدا کنم.

ما برای اسلام هر چه بدهیم کم داده ایم جانهای ما که لایقی نیستند ما همچون حسین(ع) به میدان رفته ایم و همچون او هم باید به شهادت برسیم. برادرم! برادرمهربانم! ای پاسدار واقعی امام زمان (عج )! بعد از شهادت مرگ من گریه و زاری مکن زیرا مرگ خونین به لقاالله پیوستن آرزویم بود به کلیه دوستان وآشنایان تبریک وخانواده های شهداء دسته گل هدیه کن و صبر و استقامت پیشه کن اگر دلت آرام نگرفت به ذکر خدا مشغول باش که فقط با یاد خدا دلها آرام می باشد ای برادر ی که سرود چگونه زیستن به گوش  من خواندی به پدر و مادرم درس صبر و استقامت به تا در شهادت من شیون و زاری نکنند اگر بدی از من دیده اید مرا ببخشید برای آمرزش گناهانم دعا کن برایم دعا کنید ای خدای بخشنده و مهربان ما را نیز از شهیدان درگاهش قرار بده . ای پاسداران ای سربازان و جان نثاران امام زمان(عج) ای بازوان پر توان ولایت فقیه مواظب اعمالتان باشید که بهانه به دشمنان ندهید همیشه به فکرتان باشد که ان الحیوت عقیدت و الجهاد و زندگی جهاد در راه عقیده . چون شماها همچون موجی هستید که آسودگی شما عدم شماست همیشه باید در خروش و جهاد باشید چه با نفستان چه با دشمنان در داخل خارج کارهایتان را بدون ریا و خالص برای خدا انجام دهید. ای بسیجیان ای امینان رهبر ای پشتیبانان جمهوری اسلامی رحمت خداوند بر شما باد خداوند انشاءالله شما را برای اسلام و مسلمین حفظ کند و پیرو ولایت فقیه باشید و به معنویات بیش از پیش توجه داشته باشید دعا ها را بیشتر بخواید سعی کنید در محافل و مجالس مذهبی اکثریت جمعیت را بسیجیان تشکیل در نمازهای جمعه و جماعت شرکت گسترده داشته باشید در پایگاها شب ها را به نماز و دعا و مناجات و شب رنده داری بگذرانید و وقتهایتان را با مطالعه و خواندن قرآن صرف کنید در جبهه های نبرد شرکت کنید امید رهبر به شماست جهاد را در راس تمام مسائل قرار دهید سخنان امام را راهنمای خود قرار دهید.

نکند خدای نکرده در پایگاها که به نام شهید نامگذاری کرده اند کاری انجام دهید که روح آن شهید و شهدای دیگر خدای نکرده از شما ناراحت شود مواظب اعمالتان باشید ارواح شهدا ناظر بر اعمالتان هستند امام زمان (عج) بر شماها نظارت دارد. نشود خدای نکرده فرمانده تان از شما ناراحت باشدآن زمان است که رحمت خدا دلها آرام می گردد.

همیشه با وضو باشید به ذکر خدا مشغول شوید که با ذکر خدا دلها آرام می گیرد دعا کنید خداوند تبارک و تعالی قلبهایتان را به هم نزدیک و نسبت به هم رئوف و مهربان بگرداند عمرتان را به هدر ندهید و به خود سازی و تزکیه نفس مشغول شوید آنهایی که هیچ به جهاد ونرفته اند سعی کنند زودتر بروند و نائب ( عج) را یاری کنند. که فردا که امام زمان (عج) ظهور کرد پیش فرمانده خود شرمنده و خجالت زده نباشید ای کسانی که می خواهید ولی العصر را یاری کنید و در زمان او به جهاد بپردازید اول نائب او را یاری کنید تا بعد در رکاب از جنگ کنید این را بدانید اگر الان نجنگید در زمان امام (عج) نمی توانید بجنگید عجله کنید که طلوع فجر دمیده است فتح و پیروزی به یاری خدا نزدیک است. ای مردم همیشه در صحنه ی امت حزب الهی خداوند شما را همیشه در صحنه نگه دارد ان شاءالله . ای مردم پشتیبان ولایت فقیه از روحانیت متعبد پشتیبانی کنید نگذارید دشمنان شما را از ولایت فقیه و روحانیت مخلص و پاک و این مدافعان اسلام جدا کنند .

ای مردم بدانید رزمندگان شما در جبهه ها هم چون بنیان مرصوص در برابر دشمنان اسلام می جنگند شما هم از کمکهایتان به جبهه دریغ نکنید  شما هم در پشت جبهه در صف های نماز جمعه و جماعت هم چون بنیانی مرصوص شرکت کنید و با این تشکل و خدمت مشت محکمی به دشمنان داخلی و خارجی بزنید.

در جبهه ها شرکت فعال داشته باشید باید ثابت کنید که این جنگ اگر بیست سال هم طول بکشد خواهیم ایستاد و خسته نخواهیم شد باید شما ثابت کنید که مانند مردم کوفه نیستید و امام را تنها نمی گذارید. رهرو راه شهیدان باشید. هستند کسانی که فرزندان خود را برای خدمت نمی فرستند به آنها بگویید که جواب امام زمان را چه می خواهید بدهید آیا فرزندان شما از علی اکبر حسین و قاسم عزیز ترند که آنها جلوی چشم پدر و عموی خود در خون خود غلتیدند.

پس چگونه می خواهید این امانت را به خداوند بسپارید اما آیا امانتی را از خداوند گرفته اید بهتر نیست که برای یاری اسلام و برای رضای خداوند آن را فدا کنید و اینگونه امانت را به صاحبش تحویل دهید اگر این کار را بکنید رستگارید اگر انجام ندادید روز قیامت جواب  اباعبدالله را نمی توانید بدهید.

ای مردم اگر می خواهید پشتیبان ولایت فقیه باشید قدر بسیجیان و سپاهیان که به حق بازوان قدرتمند ولایت فقیه هستند را بدانید اینها مهر سربازی امام زمان (عج) را بر سینه زده اند آن چیزی که بر سینه‌ی آن چسبیده است ثبت مدرک حاکمیت ولایت فقیه بر آنهاست. خواهران و برادران کوچکم! شما هم باید به زندگی تازه ای که من پیدا می کنم تغیر و تحول در خود ایجاد کنید سعی کنید درسهایتان را خوب بخوانید در انجام فرایض دینی خود کوشا باشید در نماز های جمعه و جماعت شرکت کنید سعی کنید در مدرسه به عنوان برادر و خواهر شهید دانش آموزان نمونه باشید شما نیز همچون اصحاب حسین (ع) بعد از شهات من گریه و زاری نکنید صبر پیشه کنید. به مادرم بگویید اگر نام خواهر کوچکم را زینب گذاشتم بخاطر این بود که من حسین وار شهید خواهم شد او هم زینب وار پیام خون مرا به تمام جهانیان برساند وقتی که او بزرگ شد به او بگویید که برادری داشت که نامش قاسم بود و همچون قاسم پسر امام حسن مجتبی(ع) در کربلای ایران شهید شد. بگویید که من آگاهانه در این راه شهید شدم به او بگویید که او همچون زینب کبری باید پیام خونم را بدهد من خونم را میدهم شما هم پیام خون مرا بدهید ای معلمین ای امانتدارانی که انسان امانت شماست باید این را بدانید که تهذیب و تزکیه  و علم و دانش دو بالی است که یکی بدون دیگری نمی تواند پروز کند به دانش آموزان در کنار علم و دانش درس تهذیب و تزکیه نفس هم بدهید تا افراد را صالح به بار آورید و تحویل جامعه بدهید.

ای معلمین! به جوانان بگویید قدر جوانیتان را بدانید از فرصت استفاده کنند و به دنبال تزکیه و خود سازی بروند. خواهران حجاب را وقار خود بدانید باید یقین داشته باشید که وقار شما در حجاب شماست و حجاب شما افتخار جامعه و سربلند جمهوری اسلامی. بانوانی همچون زینب و زهرا (س) را برای خود الگو قرار دهید همچون آنها زندگی کنید تا روز قیامت جلوی آنها شرمنده نباشید در نمازهای جمعه و جماعت شرکت کنید. وصیت های شهدا را عمل کنید رهروان راه خدا باشید.  شهدا در حجله سنگر ازدواج کردند باران گلوله نقل مجلس آنها بود در میان سنگر عروس خود شهادت را در آغوش گرفتند فرزند همه این شهدا استقلال و آزادی است نباشند کسانی که مال یتیم رامی خورند و به آنها ظلم می کنند خیانت به جمهوری اسلامی خیانت به خون شهداست دیگر وقت شما را نمی گیرم خدا یار و نگهدار شما باد.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار .سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماسال/ سید قاسم آگهی فرزند ابراهیم اعزامی

از ماسال

 1. محمد توکلی مقدم

  سلام
  سال نو مبارک
  از یاد شهدا غافل نبوده اید بسیار عالی است.
  پیشنهاد می شود سامانه ای راه اندازی کنید که بتوانیم بر اساس گروه بتدی و دسته بندی جستجو کنیم.
  مثلا شهدای دانشجو یا شهدای شهرستان و…

  • admin

   سلام علیکم
   قبول باشه این ذکرتون.
   امیدواریم به این مهم نائل آئیم./به دعای خیرجنابعالی…

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.