×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Saturday, 4 July , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 10 خبر
جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت شهید جعفر شاهوی آستانه اشرفیه: در راه اسلام و حفظ ولایت فقیه گام بردارید

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت شهید جعفر شاهوی آستانه اشرفیه: در راه اسلام و حفظ ولایت فقیه گام بردارید.

پیامی شهید جعفر شاهوی برای ملت ایران: تنها پیام من برای ملت ایران این است که فقط کار و کوشش را برای خدا انجام دهید. خواهران و برادران مسلمان تا آخرین قطره خون از امام و اسلام و ولایت فقیه طرفداری کنید وحدت کلمه ای که امام توصیه می کند حفظ نمائید تا دیدار به قیامت فرزند دوستدار امام و اسلامست .
شهید شاهوی درتاریخ ۱۳۴۱ در روستای مذهبی نیاکو از توابع آستانه اشرفیه بدنیا آمد کودکی خود را بسان کودکان دیگر روستا به پایان رسید وبعد ۷ سال شد که به مدرسه ابتدایی رفت وروزها وسالها پشت سرهم می گذشت وایشان بزرگ وبزرگتر می شد راهنمایی ودبیرستان را هم در روستای هم جواری یعنی بازکیاگوراب به پایان رسانید وبعد به خدمت سربازی اعزام شد وبه خرمشهر اعزام شد وبیست وسه ماه درآنجا خدمت نمود واز آنجا خداحافظی کرد چون خدمتش به پایان رسیده بود مرخصی پایان دوره گرفت وبا خوشحالی تمام بلیط برگشت شمال  را تهیه نمود وحتمأ در پوست خود نمی گنجید چون بعد از مدت چند ماه باز می گشت ولی عجل مهلت نداد ر تاریخ ۶۲/۷/۲۲ آن همه در زیر تانک وتوپ وگلوله قدری زخمی نشد که در راه  منجیل به آستانه تصادف سختی نمودند وجان به جان آفرین تسلیم کردند.
بسم الله الرحمن الرحیم
وصیت نامه سرباز وظیفه جعفر شاهوی

بادرود به رهبر بزرگ انقلاب اسلامی امام خمینی و درود به شهیدان ره حق و آزادی خدمت پدر و مادر عزیزم سلام
امیدوارم که درود گرم و بی پایانم را که از اعماق قلبم از تک تک سلول خونم سرچشمه می گیرد بپذیری. پدر و مادر جان شاید وصیت مرا می خوانی روحم پرواز کرده باشد. پدر و مادر جان وصیت می کنم شما را در مرگ من هرگز اشکی نریزید. من بقربان آن اشکی بشوم که از صورت ریغ کشیده ای می چکد. پدر و مادر جان بخند به امام تبریک بگو. وقتی دشمن در صورت شاد نگاه کند لرزه بر اندامش بیفتد. پدر و مادر جان در حفظ ولایت فقیه و طرفداری از امام و اسلام هر کوشش دریغ نفرما و از عزیز ترینت  در این راه بگذر و فراموش نفرمائید که فرزند شما هم برای همین و برای حفظ آرمانهای اسلامی به سربازی رفته است. از قول من به برادر کوچک بگوئید که خیلی دل نازک و زودرنج هستی ولی هرگز غم و اندوه و اشکی را در خود راه مده که دشمن استفاده کند و شاد گردد و همیشه با مشت گره کرده بر دشمن بتاز.

خواهرم از قول من به مردم فریاد بزنید و بگوئید فکر خوردن و شکم پرستان تا از شاگردان امام درس عبرت بگیرند. پدر و مادر جان من چیزی ندارم که بدان وصیت کنم ولی خواهر بزرگ و کوچک و برادر کوچک بگوئید که برادری داشتی شما را دوست داشت.

پدر و مادر جان من نیز در راه هدفم شهید گشته و احساس رضایت می کنم، پس یک بار دیگر توصیه می کنم همه شما برای من اشکی نریزید. پدر و مادر جان مرا در کنار قبر سیدمرحوم بخوابانید تا در آغوش گرم سرائی بپردازم. پدر و مادر جان بر روی سنگ قبرم بنویسید اینجا جوانی خوابیده است که عاشق اسلام بود. فدا ای رهگذر در راه اسلام و حفظ ولایت فقیه گام برادر شهید جعفر شاهوی ـ آستانه

پیامی به مردم لاهیجان و نیاکو: مردم شریف لاهیجان و نیاکو من کوچکتر از آن هستم که برایتان پیام بفرستم. خواهران و برادران بفکر شکم بودن به درد ایران و اسلام نوپای ما نمی خورد و الله بگردید به دنبال تقوی و در راه حفظ امام و ولایت فقیه و اسلام از عزیزترین فرد و از هر کوششی دریغ نفرمائید.

پیامی برای ملت ایران: تنها پیام من برای ملت ایران این است که فقط کار و کوشش را برای خدا انجام دهید. خواهران و برادران مسلمان تا آخرین قطره خون از امام و اسلام و ولایت فقیه طرفداری کنید  وحدت کلمه ای که امام توصیه می کند حفظ نمائید تا دیدار به قیامت فرزند دوستدار امام و اسلامست .

جعفر شاهوی
لبخند بزن شهادت گریه ندارد برادر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.