×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Saturday, 4 July , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 10 خبر
جدول اسامی رئیس و اعضای ۱۴کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛ ترکیب کمیسیون‌های تخصصی مجلس یازدهم طی هفته‌ گذشته، تشکیل شد که براساس آن، رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه این کمیسیون‌ها نیز با رأی اکثریت اعضا مشخص شدند؛ البته تکلیف کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس هنوز مشخص نشده که آن طور که حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفته است، تصمیماتی برای شکل‌گیری این کمیسیون از سوی این هیئت اتخاذ خواهد شد.

ترکیب کمیسیون‌های تخصصی مجلس به شرح زیر است:

**کمیسیون اقتصادی:

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ محمدرضا پورابراهیمی رئیس
۲ احسان خاندوزی نایب رئیس اول
۳ کاظم موسوی نایب رئیس دوم
۴ انور حبیب‌زاده دبیر اول
۵ علی نظری دبیر دوم
۶ مهدی طغیانی سخنگو
۷ محمدحسین حسین زاده بحرینی عضو
۸ احمد امیرآبادی فراهانی عضو
۹ غلامرضا مرحباء عضو
۱۰ علی رضایی عضو
۱۱ سیدناصر موسوی لارگانی عضو
۱۲ شهباز حسن پوربیگلری عضو
۱۳ محمد باقری عضو
۱۴ محمد علی پور عضو
۱۵ مجتبی توانگر عضو
۱۶ محسن علیزاده عضو
۱۷ سیدغنی نظری خانقاه عضو
۱۸ مسلم صالحی عضو
۱۹ عفت شریعتی کوهبنانی عضو
۲۰ سمیه محمودی عضو
۲۱ سید لفته احمدنژاد عضو
۲۲ محمد صفائی دلوئی عضو
۲۳ صمداله محمدی عضو

**کمیسیون اجتماعی

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ مهدی عیسی‌زاده رئیس 
۲ ولی اسماعیلی نایب رئیس اول
۳ عباس گودرزی نایب رئیس دوم
۴ حسین حاتمی دبیر اول
۵ اردشیر مطهری دبیر دوم
۶  علی بابایی کارنامی سخنگو
۷ علی اصغر عنابستانی عضو
۸ سیدکریم حسینی عضو
۹ سیداحسان قاضی زاده هاشمی عضو
۱۰ حسن لطفی عضو
۱۱ حسین گودرزی عضو
۱۲ سیدسلمان ذاکر عضو
۱۳  خلیل بهروزی فر عضو
۱۴ علی زنجانی حسنلوئی عضو
۱۵ سیدحمزه امینی عضو
۱۶ عباس گودرزی عضو
۱۷ مجید انصاری عضو
۱۸ علی اکبر بسطامی عضو
۱۹ فاطمه رحمانی عضو
۲۰  مهدی شریفیان عضو
۲۱ فاطمه قاسم پور عضو
۲۲  حسین حاتمی عضو
۲۳ کیومرث سرمدی واله عضو

**کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ مجتبی ذوالنوری رئیس
۲ شهریار حیدری نایب رئیس اول
۳ عباس مقتدایی نایب رئیس دوم
۴ یعقوب رضازاده دبیر اول
۵ علی علیزاده دبیر دوم
۶ ابوالفضل عمویی سخنگو
۷ وحید جلال زاده عضو
۸ ابراهیم رضایی عضو
۹ سیداحمد آوائی عضو
۱۰ جلیل رحیمی جهان آبادی عضو
۱۱ سیدعلی آقازاده دافساری عضو
۱۲  محمود احمدی بیغش عضو
۱۳ روح اله حضرت پور طلا تپه عضو
۱۴ جواد کریمی قدوسی عضو
۱۵ محسن پیرهادی عضو
۱۶ مهدی سعادتی بیشه سری عضو
۱۷ محمود عباس زاده مشکینی عضو
۱۸ ابراهیم عزیزی عضو
۱۹ سارا فلاحی عضو
۲۰ عباس گلرو عضو
۲۱ فدا حسین مالکی عضو
۲۲ حسین نوش آبادی عضو
۲۳ زهره الهیان عضو

**کمیسیون انرژی

ردیف نام و نام خانوادگی  مسئولیت
۱ فریدون عباسی رئیس
۲ موسی احمدی نایب رئیس اول
۳ احمد مرادی نایب رئیس دوم
۴ هادی بیگی‌نژاد دبیر اول
۵ عبدالعلی رحیمی دبیر دوم
۶ مالک شریعتی سخنگو
۷ مصطفی نخعی عضو
۸ سیدموسی موسوی عضو
۹ عبدالکریم جمیری عضو
۱۰ فریدون حسنوند عضو
۱۱ سهراب گیلانی عضو
۱۲ حبیب آقاجری عضو
۱۳ روبرت بگلریان عضو
۱۴ قاسم ساعدی عضو
۱۵ حسین حسین زاده عضو
۱۶ عبدالعلی رحیمی مظفری عضو
۱۷ ابراهیم متینیان عضو
۱۸  محمدطلا مظلومی آبزرگه عضو
۱۹ کیوان مرادیان کوچکسرائی عضو
۲۰  مجید ناصری نژاد عضو
۲۱ رمضانعلی سنگدوینی عضو
۲۲ منصور شکرالهی عضو
۲۳  پرویز محمدنژادقاضی محله عضو
۲۴ علیرضا ورناصری قندعلی عضو

**کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس
۲ محمدخدابخشی نایب رئیس اول
۳ محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس دوم
۴ غلامحسین کرمی دبیر اول
۵ آرش زره تن لهونی دبیر دوم
۶ محمدمهدی مفتح سخنگو
۷ جعفر قادری عضو
۸  الیاس نادران عضو
۹ سید شمس‌الدین حسینی عضو
۱۰ مهرداد گودرزوند چگینی عضو
۱۱ غلامرضا تاجگردون عضو
۱۲ مجتبی رضاخواه نماینده عضو
۱۳ رحیم زارع عضو
۱۴  عبدالرضا مصری عضو
۱۵ علیرضا شهبازی عضو
۱۶ ولی‌الله فرزانه عضو
۱۷ جبار کوچک نژاد ارم ساداتی عضو
۱۸ رجب رحمانی عضو
۱۹  محسن زنگنه عضو
۲۰  محمدرضا دشتی اردکانی عضو
۲۱ عیسی جعفری عضو
۲۲ بهروز محبی نجم‌آبادی عضو
۲۳ احسان ارکانی عضو

**کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس:

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ محمدحسین حسین‌زاده بحرینی رئیس
۲  سیدمهدی فرشادان نایب رئیس اول
۳ شهباز حسن‌پور نایب رئیس دوم
۴ ابوالفضل عمویی دبیر اول
۵ سیدکاظم دلخوش دبیر دوم
۶ سمیه محمودی سخنگو
۷ نصرالله پژمانفر عضو
۸  جواد کریمی قدوسی عضو
۹ امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو
۱۰ مصطفی میرسلیم عضو
۱۱ محمدحسین فرهنگی عضو
۱۲ موسی احمدی عضو
۱۳ علیرضا سلیمی عضو
۱۴ علی نیکزاد ثمرین عضو
۱۵ علی اصغر عنابستانی عضو
۱۶  موسی غضنفرآبادی عضو

**کمیسیون تحقیق:

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ علی‌اصغر خانی رئیس
۲ احمد مرادی نایب رئیس اول
۳ علی آذری نایب رئیس دوم
۴ موسی احمدی دبیر اول
۵ علی جدی دبیر دوم
۶ حجت‌الله فیروزی سخنگو
۷ مجید ناصری نژاد عضو اصلی
۸ منصورعلی زارعی کیایی عضو اصلی
۹ جواد نیک بین عضو اصلی
۱۰  مهدی فرشادان عضو اصلی
۱۱ عزت اله اکبری تالارپشتی عضو اصلی
۱۲  سید محمدرضا میرتاج الدینی عضو اصلی
۱۳ علیرضا پاک فطرت عضو اصلی
۱۴ امان‌الله حسین‌‌پور عضو اصلی
۱۵ احمد مرادی عضو اصلی
۱۶ سید حمیدرضا کاظمی عضو اصلی
۱۷ غلامحسین کرمی عضو علی‌البدل
۱۸ احسان ارکانی عضو علی‌البدل
۱۹ جعفر راستی عضو علی‌البدل
۲۰ سید کاظم موسوی عضو علی‌البدل
۲۱ مرتضی آقاتهرانی عضو علی‌البدل
۲۲ مجید نصیرایی عضو علی‌البدل
۲۳ احد آزادیخواه عضو علی‌البدل
۲۴ ابراهیم عزیزی عضو علی‌البدل
۲۵ سید سلمان ذاکر عضو علی‌البدل
۲۶ مهدی عسگری عضو علی‌البدل
۲۷ معصومه پاشایی بهرام عضو علی‌البدل
۲۸ محمد صفری عضو علی‌البدل

**کمیسیون عمران:

ردیف نام و نام خانوداگی مسئولیت
۱ محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس
۲ علیپور خنکداری نایب رئیس اول
۳ منصور آرامی نایب رئیس دوم
۴ احمد جباری دبیر اول
۵ آرا شاوردیان دبیر دوم
۶ سید البرز حسینی سخنگو
۷ علی نیک زاد ثمرین عضو
۸ احمد دنیامالی عضو
۹ علیرضا پاک فطرت عضو
۱۰ اقبال شاکری عضو
۱۱ صدیف بدری عضو
۱۲ اسماعیل حسین زهی عضو
۱۳  احمد محرم زاده یخفروزان عضو
۱۴  عادل نجف زاده عضو
۱۵ علی اصغر خانی عضو
۱۶ عمران علی آذری عضو
۱۷  غلامرضا شریعتی اندراتی عضو
۱۸ مجتبی یوسفی عضو
۱۹ کمال حسین پور عضو
۲۰ رحمت اله فیروزی پوربادی عضو
۲۱  شارلی انویه تکیه عضو
۲۲ غلامعلی کوهساری عضو
۲۳ محمد سرگزی عضو

**کمیسیون صنایع و معادن:

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ عزت‌الله اکبری تالارپشتی رئیس
۲  سید احمد رسولی نژاد نایب رئیس اول
۳ علی جدی نایب رئیس دوم
۴ مصطفی رضا حسینی‌قطب‌آبادی دبیر اول
۵ بهزاد رحیمی دبیر دوم
۶ حجت‌الله فیروزی سخنگو
۷  رضا تقی پورانوری عضو
۸ محمدحسین فرهنگی عضو
۹ سیدمحسن دهنوی عضو
۱۰ علی اکبر کریمی عضو
۱۱ مصطفی طاهری عضو
۱۲ الله‌ویردی دهقانی عضو
۱۳  روح‌الله ایزدخواه عضو
۱۴  روح‌الله عباس پور عضو
۱۵  سیدجواد حسینی‌کیا عضو
۱۶ علیرضا سلیمی عضو
۱۷ معصومه پاشائی بهرام عضو
۱۸ عبدالناصر درخشان عضو
۱۹ یوسف داودی عضو
۲۰  سیدعلی موسوی عضو
۲۱ لطف‌الله  سیاه‌کلی عضو
۲۲ فرهاد طهماسبی عضو
۲۳ مهدی عسگری عضو

**کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی:

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ سیدجواد ساداتی‌نژاد رئیس 
۲ جلال محمود‌زاده نایب رئیس اول
۳ محمد جواد عسگری نایب رئیس دوم
۴ احد آزادی‌خواه دبیر اول
۵ سیدصادق طباطبایی‌نژاد دبیر دوم
۶ معین‌الدین سعیدی سخنگو
۷ غلامرضا نوری قزلجه عضو
۸ ذبیح‌الله اعظمی ساردوئی عضو
۹  سمیه رفیعی عضو
۱۰  رحمت‌الله نوروزی عضو
۱۱  پرویز اوسطی عضو
۱۲ محمد رشیدی عضو
۱۳ امیر قلی جعفری بروجنی عضو
۱۴  محمدتقی نقدعلی عضو
۱۵ علی اکبر علیزاده برمی عضو
۱۶ جعفر راستی عضو
۱۷ منصورعلی زارعی کیایی عضو
۱۸ عباس جهانگیرزاده عضو
۱۹ حسین رئیسی عضو
۲۰ عبداله ایزدپناه عضو
۲۱ محمد سبزی عضو
۲۲  علیرضا نظری عضو
۲۳ امان‌الله حسین‌پور عضو

**کمیسیون آموزش و تحقیقات:

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ علیرضا منادی سپیدان رئیس
۲ محمد وحیدی نایب رئیس اول
۳ سید محمد مولوی نایب رئیس دوم
۴ شیوا قاسمی‌پور دبیر اول
۵ حسین حق‌وردی دبیر دوم
۶ احمدحسین فلاحی سخنگو
۷ اسفندیار اختیاری عضو
۸ محمدمهدی زاهدی عضو
۹ حبیب‌الله دهمرده عضو
۱۰  علی کریمی فیروزجائی عضو
۱۱ اکبر احمدپور عضو
۱۲ روح‌الله متفکر آزاد عضو
۱۳ احمد نادری عضو
۱۴ فرهاد بشیری عضو
۱۵ مهرداد ویس کرمی عضو
۱۶ رضا حاجی‌پور عضو
۱۷ محمدرضا احمدی عضو
۱۸ مهدی اسماعیلی عضو
۱۹ مهدی روشنفکر عضو
۲۰ حسین عباس زاده امامی عضو
۲۱ محمدمهدی فروردین عضو
۲۲ امان قلیچ شادمهر عضو

**کمیسیون بهداشت و درمان:

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ حسینعلی شهریاری رئیس
۲ علی‌اصغر باقرزاده نایب رئیس اول
۳ سیدمحمد پاک‌مهر نایب رئیس دوم
۴ فاطمه محمدبیگی دبیر اول
۵ محسن فتحی دبیر دوم
۶ زهرا شیخی مبارکه سخنگو
۷ مسعود پزشکیان عضو
۸ سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو
۹ سیدمسعود خاتمی عضو
۱۰ محمدعلی محسنی‌بندپی عضو
۱۱ یحیی ابراهیمی عضو
۱۲ ملک فاضلی عضو
۱۳ رضا آریان‌پور عضو
۱۴ عبدالحسین روح‌الامینی نجف‌آبادی عضو
۱۵ سیدمرتضی خاتمی عضو
۱۶ همایون سامه‌یح نجف‌‌‌آبادی عضو
۱۷ پروین صالحی مبارکه عضو
۱۸ حسن رزمیان‌مقدم عضو
۱۹ غلامحسین رضوانی عضو
۲۰ سید جلیل میرمحمدی میبدی عضو

**کمیسیون فرهنگی: 

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ مرتضی آقاتهرانی رئیس
۲ بیژن نوباوه وطن نایب رئیس اول
۳ غلامرضا منتظری نایب رئیس دوم
۴ حسین جلالی دبیر اول
۵ زهره سادات لاجوردی دبیر دوم
۶ مجید نصیرایی سخنگو
۷ امیرحسین بانکی پور فرد عضو
۸ سیدرضا تقوی عضو
۹ هاجر چنارانی عضو
۱۰ احمد راستینه هفشجانی عضو
۱۱ سید مهدی فرشادان عضو
۱۲ محمد کعب‌عمیر عضو
۱۳ محمدرضا مبلغی عضو
۱۴ مجتبی محفوظی عضو
۱۵ جلیل مختار عضو
۱۶ سیدعلی یزدی‌خواه عضو
۱۷  حسین میرزایی عضو
۱۸ جواد نیک‌بین عضو

**کمیسیون شوراها:

ردیف نام و نام خانوادگی مسئولیت
۱ محمدصالح جوکار رئیس
۲ حسین بامیری نایب رئیس اول
۳ محمدحسن آصفری نایب رئیس دوم
۴ فاطمه مقصودی دبیر اول
۵ حسین خسروی دبیر دوم
۶ علی حدادی سخنگو
۷ محمد آشوری تازیانی عضو
۸  ابوالفضل ابوترابی عضو
۹ قدرت الله حمزه شلمزاری عضو
۱۰ حسین خسروی اسفزار عضو
۱۱ جلال رشیدی کوچی عضو
۱۲ محمدرضا صباغیان بافقی عضو
۱۳ احمد علیرضابیگی عضو
۱۴  رسول فرخی میکال عضو
۱۵  محمدباقر قالیباف عضو
۱۶  سید حمیدرضا کاظمی عضو
۱۷  حسین محمدصالحی دارانی عضو
۱۸ مرتضی محمودوند عضو
۱۹ روح‌الله نجابت عضو
۲۰ محمد صفری ملک‌میان عضو

انتهای پیام/

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.