×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Wednesday, 5 August , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 6 خبر
واکنش مجمع یاران انقلاب اسلامی گیلان نسبت به بی حرمتی یکی ازنمایندگان استان / بعضی جایگاه ها خط قرمز نیروهای انقلاب است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در پی بی حرمتی سیدکاظم دلخوش یکی ازنمایندگان استان گیلان درمجلس یازدهم نسبت به آیت الله حاج رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه درگیلان وامام جمعه رشت،مجمع یاران انقلاب اسلامی گیلان بیانیه ای صادر کرد که متن این بیانیه بدین شرح است:  با توجه به شرایط حساس و فشار همه جانبه استکبار جهانی از همه مسئولین انتظار می رود زمینه آرامش و وحدت را در خود و جامعه بوجود آورده و روز به روز به تحکیم آن همت نمایند تا بذر نفاق و دودستگی در جامعه سبز نشود .

روانیست رسانه های مرتبط با شعله ور ساختن حاشیه ها بزرگنمایی نموده و نشر خبرها را با برداشت های شخصی منتشر نموده و بستری برای سودجویان فراهم نمایند ، البته حرمت مومن باید حفظ شود .

هیچکس حق ندارد با ادبیات نادرست که در شان مسئولین نیست به برادر مومن خود نسبت دهد و همه بدانند بعضی جایگاه ها خط قرمز نیروهای انقلاب است.

نیروهای انقلاب نسبت به دستاورد های انقلاب حساس هستند و مبارزه و مقاومت چهل ساله ما جهت حفظ دستاوردهای انقلاب بوده و هست .

بنا بر این مراقب باشیم در نطق و بیانات خود و همچنین فعالیت های رسانه ای از جاده ادب خارج نشویم .

در این راستا نظر همه عزیزان و مخاطبین محترم را به بیانات مقام معظم رهبری که راهگشای حرکت اجتماعی ماست جلب می نماییم :

“چالش های ما با استکبار جهانی که تمام نشده است ، تمام هم نخواهد شد ، عیبی هم ندارد – چالش و زورآزمایی برای یک ملت ورزش است و او را روز به روز قوی تر می کند ، ما با این چالش ها قوی می شویم ، لیکن باید مراقب بود ، فهمید که چالش هست ، فهمید که حریف چه کار می خواهد بکند ، فهمید که راه مقابله ی با حریف چیست .

اگر این ها را نفهمیدیم ، اگر دچار نفهمی شدیم ، اگر دچار راحت طلبی شدیم ، اگر از بینات و واضحات غفلت کردیم ، شکست می خوریم ، خداکه با کسی خویشاوندی ندارد .

اگر ایستادید –همچنان که تا امروز ایستادید و متکی به خدا و دین خدا بودید ، قطعا پیروز میشوید .

اما اگر نایستیم ، اگر به شرایط لازم یک مبارزه ی با این عظمت توجه نکنیم ، خوب معلوم است که خدای متعال به ملت های تنبل ، به ملت های سرگرم مسائل حقیر توجهی نمی کند .
لطف خدا ، عنایت خدا، پشتیبانی خدا شامل ملت هایی می شود که بایستند ، بفهمند، بصیرت داشته باشند ، تشخیص بدهند ، حرکت کنند .

یکی از کارهای اساسی ما ، حفظ این اراده و عزم معطوف به اطاعت پروردگار عالم است ، این شرط اول است .

یکی اش اتحاد ماست ، یکی اش تلاش ماست ، یکی باید تلاش کند درس بخواند ، یکی باید تلاش کند تحقیق کند ، یکی باید تلاش کند سازندگی کند ، یکی باید تلاش اداری بکند ، یکی باید تلاش تجاری بکند ، یکی باید تلاش کند برای اینکه به طور منظم و مرتب راه هایی پیداکند برای پیشرفت کشور ، هرکس نوعی تلاش دارد ، همه باید تلاش کنند .

وقتی همه تلاش کردند ، همه کار کردند ، شکوفایی سریعتر میشود ، پیشرفت بیشتر می شود ، پیروزی قطعی تر می شود .

یکی از راه ها ، ایجاد وحدت است . اختلافات مضر است .هم اختلافات بین مسئولین مضر است ، هم بدتر از آن کشاندن اختلافات میان مردم مضر است .این را من به مسئولین ، به روسای محترم هشدار می دهم .

من از روسای قوا حمایت کردم ، باز هم حمایت می کنم . باید کمکشان کرد اما به آنها هشدار می دهم مراقب باشند .

البته اختلاف نظر فراوان است ، هیچ اشکالی هم ندارد ، دو نفر مسئولند ، رفیقند ، اختلاف نظر هم دارند ، همیشه هم بوده است .

اما اختلاف نظر نباید به اختلاف در عمل و اختلاف در برخورد های گوناگون ، به اختلاف علنی، به گریبانگیری ، به مچ گیری در مقابل چشم مردم منتهی شود ، چون آن اختلاف آنقدر اهمیت ندارد ، یک وقت یک چیز مهمی است ، خب مردم باید مطلع شوند ، اما این اختلافاتی که انسان می بیند بین این حضرات هست چیزهایی نیست که اینقدر اهمیت داشته باشد که حالا با ادعاهای گوناگون ما اینها را بزرگ کنیم . جلوی چشم مردم نگه داریم ، به اینها اهمیت بدهیم ،که اهمیتی هم ندارد .

اختلافات را نباید علنی کرد ، اختلافات را نباید به مردم کشاند ، احساسات مردم رانباید در جهت اختلاف تحریک کرد .”

بیانات امام خامنه ای ۱۰آبان ۱۳۹۱

مجمع یاران انقلاب اسلامی گیلان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.