جاسازي دختر جوان در صندوق خودرو توسط خواستگار 22 ساله! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۶ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true

 

دختر جواني که توسط دو پسر شرور ربوده شده بود با هوشياري پليس تهران نجات پيدا کرد.

چند روز گذشته ماموران امنيت انتظامي تهران در حال رصد دوربين‌های امنيتي بودند که متوجه شدند در ميدان بهمن دو پسر جوان يک دختر را از صندوق عقب خودرو در آورده و با زور و تهديد قمه در صندلي عقب خودروی پژو 405 بردند. با مشاهده اين موضوع ماموران بلافاصله توسط بي‌سيم اتفاق را به تمامي واحد‌های گشتي منطقه اعلام کردند و چون خودرو در محور نواب شمال در حرکت بود انتهاي اتوبان را مسدود کردند.

چند واحد گشتي پس از چند دقيقه به خودرو رسيدند و راننده خودرو با مشاهده پليس اقدام به حرکات جنون آميزي کرد و در حالي دختر نيز از پشت شيشه به ماموران التماس می‌کرد تا نجاتش دهند، فرد ديگر داخل خودرو به زور قمه دختر را به زير صندلي کشاند تا از ديد ماموران به دور باشد. ماموران با توجه به حساسيت موضوع و عدم توجه راننده به هشدار‌های پليس نخست اقدام به شليک چند تير هوايي کردند که متاسفانه راننده توجهي به هشدار‌ها نکرد و بر سرعت خود افزود.

ماموران پليس تهران در ادامه اقدام به شليک چند تير به سمت لاستيک خودرو کردند که آن هم موثر واقع نشد و بازهم راننده خودرو بر حرکات جنون‌آميز و سرعت خود افزود. در ادامه يک خودروی واحد گشتي بسيار به خودروی متهمان نزديک شد و قصد متوقف کردن آنان را داشت که راننده خودروي مذکور به علت عدم تعادل در حرکت به دليل سرعت زياد با خودروی واحد گشتي تصادف کرده و متوقف مي‌شود.

پس از توقف خودروی مامواران خودروی مورد نظر را محاصره و دو پسر جنايتکار به هويت مهدي.ع (22ساله) و مهدي.م(26ساله) را که از اراذل و اوباش سطح يک تهران هستند، دستگير و دختر جوان را به نام مرجان از چنگال آنان نجات مي‌دهند.

دختر جوان به ماموران گفت: مهدي.ع خواستگار من بوده و به دليلي که چندين بار به او جواب منفي داده بودم قصد گرفتن انتقام از من را داشت، به طوري که در يکي از خيابان‌هاي فرعي به همراه دوستش مرا به زور درون صندوق انداخته که با التماس من در ميدان بهمن مرا از صندوق در آورده و به داخل صندلي عقب بردند و فکر مي‌کنم قصد انتقال من به خارج از شهر را داشتند که پليس تهران به موقع در صحنه حاضر شد و مرا از چنگال اين افراد شرور نجات داد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true