گیلان
sajad safaei
IMG02353439

ولایت را در قلب‌ها سامان ببخشیم/ دلواپسی عین ارزش است

دبیرجبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلانباتأکید براینکه دلواپسی عین ارزش است گفت: کسی که اندیشه کدخداباوری داشته باشد توسری‌خور نظام سلطه می‌شود.
۱۳۹۴۰۵۰۱۰۰۰۳۰۷_PhotoA

امیدواریم هوشیاری دولت در نقض برجام توسط آمریکایی‌ها استمرار داشته باشد/ پاسخ ایران به نقض برجام بسیار قاطع و شکننده خواهد بود

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس با بیان اینکه امیدواریم هوشیاری دولت در نقض برجام توسط آمریکایی‌ها استمرار داشته باشد، گفت: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به نقض برجام توسط ۱+۵ بسیار قاطع و شکننده خواهد بود.
۱۳۹۶۰۴۲۹۰۰۱۲۲۱_Test_PhotoH

امام علی (ع) در مقابل درخواست برادرش از بیت‌المال، واکنش تندی نشان داد ولی عده‌ای امروز با استفاده از جایگاه خود برای اطرافیانشان امتیازهایی را در نظر می‌گیرند.

عضو خبرگان رهبری بابیان اینکه عده‌ای از خدا بی‌خبر به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند گفت: امام علی (ع) در مقابل درخواست برادرش از بیت‌المال، واکنش تندی نشان داد ولی عده‌ای امروز با استفاده از جایگاه خود برای اطرافیانشان امتیازهایی را در نظر می‌گیرند.
۱۳۹۶۰۴۳۰۱۰۳۵۱۵۱۰۰۱۱۴۴۹۰۰۴

جزئیات تخلفات دولت در پرداخت یارانه نقدی و اجرای قانون هدفمندی

پورابراهیمی جزئیاتی از تخلفات دولت در پرداخت یارانه نقدی و اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را تشریح کرد.
n00534592-b

عده‌ای در دوره اصلاحات به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه عده‌ای در دوره اصلاحات به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند، گفت: این افراد پس از فتنه ۸۸ از کشور خارج و در حال حاضر هم زیرمجموعه آمریکا هستند.
۱۹۹۴۱۴۹

قیمت خر ۴ برابر شد /بحران تازه ۳۰۰میلیون کشاورز

چین با کمبود شدید خر مواجه شده است؛تقاضای فراوان برای یک داروی سنتی به نام ای‌جی‌یائو که از جوشاندن پوست خر بدست می‌آید، علت این کمبوداست که موجب شده قیمت این حیوان به ۴ برابر افزایش یابد.
۱۹۹۴۱۴۷

مرد چینی برای دلخوشی مادرش ۲۰ سال لباس زنانه پوشید +عکس

پسر چینی برای دلخوشی مادرش که به آلزایمر مبتلاست ۲۰ سال لباس خواهر مرده اش را به تن کرد تا نقش او را بازی کند.
n00534498-b

حکم خواندن کتابهای غیر اخلاقی چیست؟

شما در این گزارش می توانید، حکم مراجع تقلید را درباره خواندن رمانهای غیراخلاقی و دیدم فیلم های مستهجن بخوانید.
۲۳۵۵۷۴۹

نجات ۵ هزار نفر از خودکشی توسط بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی گفت: از تولد بیش از ۲۵ هزار کودک معلول در کشور با انجام غربالگری ژنتیک پیش از ازدواج جلوگیری شده است.
۱۳۹۵۰۴۱۹۲۲۵۵۵۵۵۸۶۸۰۹۹۸۸۴

پشت‌پرده تاسیس “مسجد لیبرالیسم” در برلین/ غربی‌ها به‌دنبال از بین بردن قداست مقدسات مسلمانان هستند

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تاسیس مسجد لیبرالیسم در برلین آلمان گفت: در این مسجد افرادی با سابقه و کارنامه‌ای سیاه و ظاهری که حتی با ظاهر عرف در اروپا سنخیت ندارد، وارد می‌شوند.
۳۴۶

جمعه های شهدایی احرار/ فرازی از زندگی حماسی شهید علی محمد اکبری مقدم، شهرستان شفت

شهید علی محمد اکبری مقدم در تاریخ ۱۳۵۱ در روستای میر سرای چوبر شهرستان شفت و از خانواده مذهبی دیده به جهان گشود...
۱۳۹۶۰۴۲۹۰۰۰۰۸۳_Test_PhotoH

برگزاری مراسم بزرگداشت امامزادگان و علم واچینی سرتربت املش

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش از برگزاری مراسم بزرگداشت امامزادگان و علم واچینی سرتربت املش در ۳۰ تیرماه جاری خبر داد.
۱۹۹۳۵۱۵

چگونه امیرکبیر اصلاح‌طلبان، دلواپس شد؟

درحالی این روزنامه امروز تصویری کاریکاتوری ازظریف ارائه داد که فردای تصویب برجام با طرحی قابل توجه وی را در ردا و قامت امیرکبیر به نمایش گذاشت و در یادداشت اول خود ظریف را «‌امیرکبیرعصرما» خواند.
۱۹۴۸۷۸۱

واقعاً نگران تیم اقتصادی جدید دولت هستیم

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مشکلات مملکت به گونه‌ای است که نیاز به افراد کارآمد دارد و در این میان مسائل جناحی و سیاسی، قومی و قبیله‌ای و جنسیتی موضوعات فرعی قضیه محسوب می‌شوند.
۱۹۹۳۶۶۱

فراورده‌های غذایی غیرمجاز +اسامی

سازمان غذا و دارو، در اطلاعیه‌ای اسامی تعدادی از فرآورده‌های غذایی را که فاقد مجوز بهداشتی بوده یا اقدام به جعل مستندات کرده‌اند را اعلام کرد.
images

مرغ به مرز ۹۰۰۰ تومان رسید

قیمت مرغ امروز در برخی استان ها به مرز ۹۰۰۰ تومان رسید.
۲۶۴۷۷

در مواجه با مارگزیدگی چه کنیم؟

دبیر ستاد مرکزی اطلاع‌رسانی داروها و سموم گفت: در هنگام حضور در نقاط شمالی، شمال غرب و کویری ایران نسبت به گزش مارها توجه کنید و در صورت بروز هرگونه گزیدگی سریعاً به بیمارستان مراجعه نمایید. یسنا به‌منش گفت: مارهای سمی‌ای مانند افعی، مار زنگی و … در بیشتر نقاط شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب و نقاط مرکزی و کویری ایران وجود دارند که برخی از انها بسیار خطرناک و سم حاصل از نیش آن کشنده است.
n00534517-b

چطور متوجه شویم یک خودرو تصادفی است؟!

کلک ها و نکات زیادی در این باره هست که می شود خودروی رنگ شده را از سالم تشخیص داد.
1 2 3 237