گیلان
۱۵۱۹۸۰۴۰_۱۰۲
سود جوانگرایی؛

اختصاصی احرار/ « معامله با ترس، از ترس» !!

در انتخاب مدیران( ضمن احترام به بزرگان) در انتخاب افراد و شایستگان نباید جوانان انقلابی و دلسوز گیلان را به واسته ی این که در "جبهه و جناح" مخالف من بوده اند نا دیدیده گرفت.
EQ-یا-IQ-700×405-1-440×290
دیروز و امرزوز دوقطبی های،

شنیده های احرار/ توصیه عجیب سرداری که…!

... گفت: از حسینه اومده بودیم بیرون، در محوطه ی حیاط حوزه نمایندگی سپاه قدم میزدیم که سردار ... ازبزرگان "جنگ نرم و جنگ سفت گیلان" جلو آمد و گفت: این «مهدی مجرد» را در رسانه ات نزن و... !!
۱۱۲۹۰۰۷۳۵
«یقه سفید ها»

واگذاری نقش اصلاح طلبان به اصولگرایان «منفعت طلب یقه سفید» درگیلان!

با استقرار دولت کریمه انقلاب دیگه باید لباس اختلاف را ازتن ها درآورد و به فکر معیشت مردم و موفقیت نظام بود چراکه اگر دولت انقلاب موفق نشود دودش به چشم همه خواهد رفت
images (1)
مبالغه چرا؟،

اختصاصی احرار/ منفعت طلبان یقه سفید حرف “حزب و ائتلاف” خود را به «مردم» تحمیل نکنند

اینا زائیده ی ذهن دست فروشان سیاس است و حرف مردم نیست . حرف عده ای حزب باز و ائتلاف باز و سیاست باز است که پدر سالارانه قصد انشقاق در جبهه ارزشی های گیلان را دارند
۲۹۸۸۳۷
دور تند جابجایی ها،

اختصاصی احرار/ نمایندگان گیلان از دخالت درانتصاب مدیران اجرایی اجتناب کنند

بهتر است برخی از نمایندگان محترم جلب آراء در انتخابات آتی را حق خود ندانند؛ و از ورود به آن، خودداری نمایند؛ چرا که نه شرع و نه قانون، چنین حقی را برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، قرار نداده است.
photo-۲۰۱۷-۰۵-۰۵-۱۰-۲۵-۰۴

«معامله گرانی» که به دنبال استاندار بنفش بودند!

آقای رئیسی به شما عرض میکنیم در استان گیلان همت مردم غیور و لایی این است تا دست در دست خادمین خود شعارهای شما را محقق سازند . هرچند این امر برخی معامله گرانی که دنبال استاندار بنفش برای گیلان بودند را خوش آیند نباشد.
WhatsApp Image 2021-01-aa05 at 00.21.17
سیاسی؛

«بانیان وضع موجود»؛ اسم رمز جدید عملیات منفعت طلبان یقه سفید در گیلان/ ناامید سازی افکار عمومی کلید خورد !!

با روی کار آمدن دولت سیزدهم و انتخاب فرزندی از گیل مردان، برای سکان‌داری این استان، مخالفین سرسخت دیروز «عباسی» امروز پروژه« ناامید سازی افکار عمومی» را با داعیه داری« بانیان وضع موجود» کلید زده اند.
photo_2021-12-10_06-15-00

۳ دلیل مقام اماراتی برای تغییر سیاست‌ها در قبال ایران

مقام اماراتی در گفت‌وگو با یک رسانه آمریکایی به سه دلیل برای تغییر سیاست‌های این کشور در قبال ایران، قطر و ترکیه اشاره کرده است.
download
مطلب وارده؛

سیاه نمایی های «عقل کُل» در گیلان!

چطور به طور مشروط تهدید به افشای مدیران مفسد و...می کنید اگر می دانید و نمی گویید پس در حق این مردم و انقلاب خیانت کردید که تا حالا ساکت ماندید و افشا نکردید اگر نمیدانید و بلوف می زنید پس دروغگویی بیش نیستید.
۳d people and symbol Internet
اختصاصی احرارگیل؛

اختصاصی/ برادرم! سودای نمایندگی شیوه های نوین می طلبد

برادر عزیزم! سودای نمایندگی شیوه های نوین می طلبد! شیوه های نخ نماشده ی سنتی دیگر پاسخگو نیست. کوبیدن برسر و صورت نماینده ی فعلی شهرستان و استاندار برای شما افاده نمی کند.
۱۵۶۶۹۴۷۳۰
جایگزین رادیوهای« مسئله ساز» گیلان!! .

اختصاصی/ عقده کشایی های «یارو» درگیلان و …!

⭕مبادا از کسانى باشى که به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بیمناک است، ولى خود را از سزاى گناه خویش ایمن مى داند
۹۳۰۴۸۶_۳۸۵

اختصاصی/ یاد روزی که بسیجی می شدیم…

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یادش بخیر، روزی که فرمان تشکیل بسیج از سوی رهبرکبیر و بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران رسید ما هم از اولین هایی شدیم که بسیج مستضعفین را در ...
WhatsApp Image 2021-11-14 at 18.48.24

سفر شخصیتی مهم بدون ملاقات با نماینده ولی فقیه در گیلان

عدم ملاقات سردار سرلشگر سلامی در سفر دو روزه به استان گیلان با آیت الله حاج شیخ رسول فلاحتی نماینده معزز ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت که با توجه به مواضع انقلابی ، جایگاه ولایی و دور از هرگونه حاشیه ایشان، سبب ایجاد شائبه هایی در برخی اذهان شده است.
۲۳۲۸۳۷۶۱-۵۵۰۱-b

«ترسم بدی برباد «امی» کرد و نکردَ» ‼️

پس از تنگناها  و فشارهای دولت تدبیر و امید و گشایش در تغییرات بوجود آمده برای دولت انقلابی جناب رئیسی عزیز،جابجایی ها و چشم انتظاری ها  بجاست اگر مردم بارقه ی امید خود را با شتابگیری تغییرات مدیران ارشد و میانی و رفع نگرانی ها گره بزنند/ به امید اقدام انقلابی دولتمردان.
۰۰۷۸۳۴۷_-

شکست سنگین منفعت طلبان «یقه سفید» درگیلان / چرا «هرزه نویسان» آرامش و توسعه استان را نشانه رفته اند؟

یادتونه یک شب مانده تا( فردای انتصاب دکتر عباسی در هیات دولت) فتح قله های "نفسانی و منفعت طلبی" نغمه سرایان وحدت دروغین در همین گروه نوشتیم که: شب بود. ماه پشت ابر بود. امین و اکرم به آسمان نگاه می کردند؟....
n00780199-b

وحیدی: دشمن برای آبان ماه برنامه داشت

مردم با بصیرت می‌بینند که رئیس جمهور می‌خواهد راه جدیدی را ایجاد کند و این امر سبب ایجاد اعتماد و آرامش در جامعه شده است.
WhatsApp Image 2021-10-15 at 18.16.27
جایگاه استاندار بومی،

اختصاصی/ … ازجبهه احرار

اختصاصی/ چرا وزارت کشور را با اخبار جعلی و متناقض خود گیج کردیم تا آنها نیز برعلیه انتصاب استاندار «بومی» گارد بگیریند یا بی تفاوت باشند؟ چه می خواهیم از این هیاهو ها؟!
White-character-pptclass-21-min-300×263
حواشی یک انتخاب،

معرفی سه گزینه «بومی» برای استانداری گیلان/ گزینه غوغا سالاران «یقه سفید» فقط ۵ رای داشت!/ نظر آیت الله فلاحتی چه بود؟

سه چهار جلسه در مجمع نمایندگان استان گذاشتیم. اون آقایانی که بیرون(شورای ائتلاف و...) دوست داشتند خودشان یک گزینه تعیین بکنند و دو سه نفر هم در ان مجمع آدمهایی بودند که برای ان آدمها خیلی فعالیت میکردند مثل نماینده فعلی رودسر، نماینده فعلی آستانه اشرفیه...
1 2 3 10