گیلان
۱۴۰۰۰۸۰۱۰۰۰۳۰۷_Test_PhotoN

واکنش کاربران به سیلی‌ خوردن استاندار آذربایجان شرقی

مراسم معارفه استاندار آذربایجان شرقی با حاشیه‌هایی همراه بود. در همان ابتدای قرار گرفتن خرم پشت تریبون، یکی از حاضران به استاندار سیلی زد. کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز واکنش‌های فراوانی نسبت به این ماجرا داشته‌اند.
۱۴۰۰۰۶۱۳۰۰۱۰۱۸_Test_PhotoN

رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات بیش از ۳ هزار محکوم قضایی موافقت کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات ۳ هزار و ۴۵۸ تن از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
دستگیری-۲۰۱۸-۰۵-۱۹-۱۳-۱۵-۵۴

معاون استاندار بوشهر بازداشت شد

یکی از معاونین استانداری بوشهر توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) بازداشت شد. یک منبع آگاه قضایی، اتهام این فرد را تخلفات مالی و در ادامه بررسی پرونده‌های اقتصادی در قوه قضاییه عنوان کرد.
n00779463-b
به بهانه نامه اخیر خطاب به سخنگوی شورای نگبهان؛

چرا شورای نگهبان به بازی لاریجانی پایان نمی‌دهد؟

شاید اگر شورای نگهبان فردی مثل لاریجانی را هم با اغماض مورد تائید قرار می‌داد امروز وزن سیاسی او هم مشخص می شد و این تصور پیش نمی‌آمد که رفیق و شریک روحانی بیش از ۴ - ۵ میلیون رای داشته است.
WhatsApp Image 2021-10-15 at 17.49.13

دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هیات دولت به دکتر اسدالله عباسی برای استانداری  گیلان رای اعتماد داد. وی پیش از این چند دوره نماینده مردم ولایت مدار شهرستان های رودسر و ...
۵۵۱۵۹۰۳

ابعاد و اهداف سفر قریب‌الوقوع سردار باقری به مسکو

سفر قریب‌الوقوع سردار باقری به روسیه هشداری است برای کسانی که به دنبال برهم زدن ثبات منطقه برای رسیدن به اهداف جاه‌طلبانه خود هستند.
۸۷۲۷۷۸_۲۳۳

رئیس کل و معاون بانک مرکزی دولت تدبیر در زندان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛ در دوران مدیریت سیف بر بانک مرکزی، ظرف سه ماه حدود ۱۶۰ میلیون دلار و بیش از ۲۰میلیون یورو سرمایه ارزی کشور به‌صورت غیرقانونی در ...
۱۹۸۲۷۲۶
مجلس در مسیر شفافیت؛

ماجرای غوغای رسانه‌ای درباره اموال مسئولان/ «محرمانگی دارایی‌های مقامات» میراث کیست؟

درج محرمانگی اطلاعات سامانه ثبت اموال مسئولان، مصوبه مجمع تشخیص به ریاست هاشمی رفسنجانی بوده که البته در همان دوره نیز مورد نقد جریان انقلابی قرار گرفته بود.
WhatsApp Image 2021-10-15 at 18.16.27
جایگاه استاندار بومی،

اختصاصی/ … ازجبهه احرار

اختصاصی/ چرا وزارت کشور را با اخبار جعلی و متناقض خود گیج کردیم تا آنها نیز برعلیه انتصاب استاندار «بومی» گارد بگیریند یا بی تفاوت باشند؟ چه می خواهیم از این هیاهو ها؟!
n00778750-b

آذری جهرمی با قرار تامین کیفری آزاد است

این فرد احضار و تفهیم اتهام شده و با قرار تامین کیفری آزاد شده است. در آن مرحله، آخرین دفاع از این فرد اخذ نشده بود. بعد از آن، مجددا شکایت دیگری به دادسرا واصل شد و پرونده در جریان رسیدگی است.
n00778683-b

علی لاریجانی پرونده چین را تحویل تیم دولت داد

مذاکرات تهران و پکن به معاون اول رئیس‌جمهور واگذار شده است.
۱۴۰۰۰۷۲۰۰۰۰۸۷۶_Test_PhotoN

رئیس جمهور: غفلت از سالم‌سازی و ایمن‌سازی فضای مجازی از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست

رئیس جمهور همچنین به لزوم سالم‌سازی و ایمن‌سازی فضای مجازی اشاره کرد و گفت: در شرایطی که دشمنان به فضای شخصی و اطلاعاتی مردم و کشور هجمه می‌آورند، غفلت در این زمینه از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست.
n00778657-b

دستگیری ۱۰ نفر از مرتبطین سرویس‌های جاسوسی برخی کشورهای منطقه توسط وزارت اطلاعات

با رصد هوشمندانه اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) مرتبطین سرویس‌های اطلاعاتی برخی کشورهای منطقه مرتبط با نظام سلطه، در استان بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.
photo_2021-10-13_06-37-08

فیسبوک مجموعه‌ای از «حسابهای کاربری مرتبط با ایران» را حذف کرد

شرکت فیسبوک ادعا کرده مجموعه‌ای از حساب‌های کاربری را که با حکومت ایران ارتباط دارند حذف کرده است.
۱۵۱۵۹۶۴_۷۸۰

ظهور تا افول اولین رئیس جمهور؛ از پاستور تا کنگره آمریکا

پایگاه اینترنتی منتسب به ابوالحسن بنی صدر، نخستین رئیس جمهور ایران با انتشار مطلبی خبر مرگ وی را اعلام کرد.
۱۴۰۰۰۱۲۲۰۰۰۳۱۷_Test_PhotoN

آقای ظریف! کار پژمردگی یک گُل نیست

آقای ظریف! کار پژمردگی یک گُل نیست بلای خانمانسوزی که دولت آقای روحانی و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایشان در قاب و قالب برجام بر سر ملت آوار کرده‌اند بسیار فراتر از ثبت کلمه تعلیق -Suspension- در ضمیمه برجام است.
۱۴۰۰۰۲۰۷۰۰۰۳۴۱_Test_PhotoN

واکنش کاربران به اعتراف ظریف در مورد بی‌اطلاعی از محتوای برجام

محمدجواد ظریف طی اظهاراتی در یک شبکه اجتماعی گفت: من در مجلس گفتم در برجام کلمه‌ی "تعلیق" وجود ندارد. اشتباه از من بود. چهار بار کلمه‌ی "تعلیق" در برجام وجود دارد ولی مذاکره‌کننده‌ی ما به من اطلاع نداده بود.
n00777909-s

با هلی کوپتر هم دنبال هاشمی رفتند ولی نیامد!

خبر دارم که از طرف بیت رهبر انقلاب با بالگرد به ویلای او در شمال کشور رفتند تا ایشان در مراسم تنفیذ شرکت کند؛ اما هاشمی در منزل نبود؛ دختر هاشمی (فائزه) گفته بود به پدرم دست پیدا نخواهید کرد!
1 2 3 759