گیلان
۱۸۴۱۵۷۲_۶۹۲

جزئیات خودکشی دانشجوی دانشگاه تهران

دانشجوی مقطع دکتری رشته برق دانشگاه تهران امروز در دانشکده فنی این دانشگاه اقدام به خودکشی کرد.
وزارت+کشور

شورای امنیت کشور:تدوین پیش نویس آئیننامه برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها/بالغ بر ۲۰۰ نفر جان خود رادر اغتشاشات اخیر از دست داده اند …

شورای امنیت کشور با توجه به آغاز و تداوم اغتشاشات که نشاندهنده یک جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف تضعیف همبستگی ملی و به عقب راندن پیشرفت کشور بوده
۱۴۰۱۰۹۱۱۰۰۰۱۲۲_Test_PhotoN

عدم الزام پوشش چادر برای متهمان به کجا رسید؟

حضور یکی از متهمان قتل شهید عجمیان با پوشش چادر، موجب اعتراض کاربران در فضای مجازی شده است.
ert

کنگره بین المللی شهید میرزا کوچک جنگلی در تالار مرکزی رشت برگزارشد

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه یکی از عوامل شکست نهضت میرزا نفوذی‌ها بودند، گفت: تمامی قیام‌های دینی با آثار سخت و زیانبار نفوذی‌ها مواجه هستند.
۸۸۵۶۵۹۰_۳۲۴
در محله سلیمانداراب رشت

ادای احترام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام شامخ سردار جنگل

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور بر سر مزار سردار جنگل در محله سلیمانداراب رشت به مقام این روحانی شهید ادای احترام کرد.
uik
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ آخرین نامه میرزاکوچک خان جنگلی: «افسوس می‌خورم که مردم ایران پس از محو ما خواهند فهمید ما که بودیم و چه می‌خواستیم و چه کردیم

«افسوس می‌خورم که مردم ایران پس از محو ما خواهند فهمید ما که بودیم و چه می‌خواستیم و چه کردیم؛ معروف است النعمهُ إذا فُقِدَت عُرِفَت (نعمت زمانی که از دست ما می‌رود، شناخته می‌شود)»
۱۳۹۵۰۶۱۰۱۱۵۴۵۴۲۶۸۸۵۳۲۲۲۴

قوه قضائیه: ۴ تن از اعضای شبکه اراذل و اوباش به اعدام محکوم شدند

۴ تن از اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با رای شعبه هفتم دیوان عالی کشور به اعدام محکوم شدند.
وزارت امورخارجه

سفیر فرانسه در تهران به وزارت خارجه احضار شد

اظهارات مداخله جویانه وزیر خارجه فرانسه و تصویب قطعنامه مجلس ملی این کشور سفیر فرانسه در تهران را به وزارت امور خارجه کشاند.
نوری همدانی

آیت الله العظمی نوری همدانی: آیت الله خامنه ای بعد از امام با درایت و عقلانیت و تقوا و علمیت این نظام را در مقابل دشمنان حفظ کرد

معظم له رکن سوم انقلاب را رهبری و مسئله ولایت فقیه عنوان نمود و گفتند:ما معتقدیم هدایت جامعه بر عهده پیامبر، امام و قائم مقام امام است؛ یعنی یک فقیه جامع الشرائط و آیت الله خامنه ای بعد از امام با درایت و عقلانیت و تقوا و علمیت سی و چند سال این نظام را در مقابل دشمنان حفظ کرد.
۱۳۹۷۰۶۰۵۱۰۱۷۵۲۱۶۱۱۵۱۶۶۲۵۴

کتایون ریاحی آزاد شد

بازیگر سینما و تلویزیون با قرار وثیقه لحظاتی پیش از زندان آزاد شد.
۱۴۰۱۰۹۰۸۱۶۲۹۵۱۴۷۶۲۶۵۵۵۶۲۴

رهبر انقلاب در دیدار سودانی: امنیت ایران بر امنیت عراق تأثیرگذار است/ دولت عراق اقتدار خود را نشان دهد

آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سخنان نخست‌وزیر عراق مبنی بر "طبق قانون اساسی به هیچ طرفی اجازه استفاده از خاک عراق برای برهم زدن امنیت ایران را نمی‌دهیم"، گفتند: تنها راه‌حل این است که دولت مرکزی عراق اقتدار خود را به آن مناطق نیز گسترش دهد.
۱۸۳۷۵۳۲_۶۱۵
در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی؛

حاجی زاده: فریب خوردگان اغتشاشات ضدانقلاب نیستند / حدود ۳۰۰ نفر در این دو ماه کشته و شهید شدند

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: دشمن احساس می‌کند که در حوزه نظامی نمی‌تواند اقدامی علیه ما انجام دهد، چون نتیجه آن را می‌بیند؛ اما در حوزه امنیتی با ارسال سلاح و ترور‌هایی که انجام می‌شود به صورت دزدکی اقداماتی علیه ما می‌کنند.
۶۲۴۴۲۴۰۶

انهدام باند بزرگ بین‌المللی قاچاق سلاح و مهمات در ‌سیستان و بلوچستان

در پی اقدامات پیچیده اطلاعاتی عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک باند بین‌المللی قاچاق سلاح و مهمات در شمال استان سیستان و بلوچستان شناسایی و منهدم شد.
۱۴۰۱۰۸۱۵۰۰۰۲۰۶_Test_PhotoN

روابط عمومی سپاه : عامل سرویس اطلاعاتی یک کشور مرتجع در بندرلنگه دستگیر شد

روابط عمومی سپاه بندرلنگه: با اشراف اطلاعاتی هوشمندانه و اقدام به‌ موقع نسبت به رصد عامل سرویس اطلاعاتی یکی از کشور های مرتجع حوزه خلیج فارس که قصد انجام اقدامات سوءامنیتی در غرب استان هرمزگان را داشت
۱۴۰۱۰۹۰۷۰۰۰۰۵۶_Test_PhotoN

ارتقای همه جانبه توان رزمی و تجیهزات دفاعی در نیروی دریایی الزامی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران فرمودند: ارتقای همه جانبه توان رزمی و تجیهزات دفاعی در نیروی دریایی الزامی است.
۱۴۰۱۰۱۲۹۰۰۰۲۰۳_Test_PhotoN

ارتش در ۲۷۰ نقطه از مرزهای ایران اسلامی مستقر است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش در ۲۷۰ نقطه کشور از جمله مرزهای سیستان وبلوچستان مستقر بوده و همواره دشمن در این نقاط حتی فکر حرکتی متجاوزانه را به خود نداده است.
۱۳۹۸۰۳۲۷۰۰۰۶۰۷_Test_PhotoN

صادق زیباکلام به دادسرا احضار شد

صادق زیباکلام به دادسرا احضار شد.
n00820354-b

ماجرای سند حمله به ایران روی میز وزیر دفاع آمریکا

قضیه از این هم بدتر است. از روی میزش کاغذی را برداشت و گفت من این را از اتاق وزیر دفاع آورده‌ام و سندی است که نشان می‌دهد ما چگونه قرار است که هفت کشور را در پنج سال تسخیر کنیم و اولین کشور هم عراق خواهد بود. بعد سوریه، لبنان، سومالی و سودان و در نهایت هم ایران.
1 2 3 797