گیلان
۱۴۰۰۰۵۰۷۰۰۰۴۲۲_Test_PhotoN

فرصت های شام!

رئیس مجلس گفت: جمع‌بندی مباحث انجام شده در سوریه بر این شد تا توافق بین دو کشور تا سه ماه آینده اجرایی شود.
۱۴۰۰۰۵۰۶۰۰۰۴۰۸_Test_PhotoN

رهبر انقلاب خطاب به دولت: هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود، هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر استفاده آیندگان از تجارب دولت فعلی گفتند: در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد.
photo_2021-07-29_05-42-06

رئیسی: رسیدگی به مسائل معیشتی اولویت اول ماست

رئیس‎جمهور منتخب در دیدار با نمایندگان مجلس: اصلاح نظام اداری و رفع مشکلات آب، برق و گاز مردم جزو اولویت‌های کاری ما در دولت بعد است.
n00770980-b
فرار فلسفی از مسئولیت مشکلات خوزستان

این شرط انصاف نبود آقای دکتر علی لاریجانی!

یادداشت دکتر لاریجانی و موارد مطروحه در آن؛ غیر از اشاره دقیقی که به بحث "تغییر اقلیم" دارد اما برای اهل فضل و فلسفه موجب تألم است.
۱۴۸۸۸۱۰_۶۹۶

دستگیری ۳۶ تروریست در خاک ایران+ جزئیات

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: ۱۱ نفر از عوامل گروهک تروریستی در فارس و سایر عوامل در ۶ استان شرقی و غربی کشور نیز شناسایی و دستگیر شدند.
بازداشت

اغلب بازداشتی‌های حوادث دشت آزادگان آزاد شدند

فرماندار دشت آزادگان گفت: اغلب بازداشتی‌های حوادث اخیر دشت آزادگان آزاد شدند و افراد باقی مانده نیز تا چهارشنبه هفته جاری آزاد می‌شوند.
۱۳۹۸۰۵۱۰۱۹۲۳۰۷۲۵۶۱۸۰۱۱۹۳۴

شهادت ۴ تن از رزمندگان قرارگاه قدس سپاه در درگیری با اشرار

روابط‌عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنوب‌شرق کشور از شهادت ۴ تن از رزمندگان قرارگاه قدس در درگیری شب گذشته با اشرار در منطقه گونیک از توابع شهرستان خاش خبر داد.
n00770586-b

۳۰ نکته مهدی محمدی از مذاکرات و سخنان روحانی

من نمی دانم وقتی روحانی از برداشتن تحریم سخن می گوید مقصودش واقعا چیست. دروغ ارزان شده است. او در پی توافقی بود که تحریم ها نگه می داشت، به تحریم های آینده مشروعیت می داد و برنامه هسته ای را در ازای هیچ نابود می کرد. تازه همین را هم امریکایی ها با او جمع بندی نکردند.
۱۴۸۶۸۸۴_۷۶۱

رهبر انقلاب اسلامی: مردم ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله‌ای نمیشود از آنان داشت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه با اشاره به مشکلات عمیقاً دردآور مردم وفادار استان خوزستان در زمینه آب، مسئولان دستگاههای دولتی و غیردولتی را موظف کردند به صورت جدی رسیدگی به مشکلات و مسائل مردم خوزستان را دنبال کنند.
۳۲۰۶۵۶۹

محسن رضایی: مشکلات ‌کم‌آبی خوزستان را گردن شلتوک‌کاران نیندازید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کشاورزان با اعتماد به ذخیره پشت سدها، محصولات خود را کشت کردند که باید از پیش شرایط برای آنان توجیه ...
۱۴۰۰۰۴۲۵۰۰۰۲۶۷_Test_PhotoN

توصیه های مراجع تقلید به رئیس جدید دستگاه قضا/ احقاق حقوق ایرانیان خارج از کشور

مراجع عظام تقلید در دیدار رئیس جدید دستگاه قضا ضمن انتقاد از نقش کم‌رنگ حوزه در دستگاه قضایی، ، بر جلوگیری از اطاله دادرسی، کاهش مدت دادرسی و تشریفات رسیدگی به پرونده‌ها، ریشه کن کردن ربا و احقاق حقوق ایرانیان خارج از کشور توسط دستگاه قضا تاکید کرده و رویکرد دستگاه قضا درباره بدهکاران مهریه را ستودند.
۱۴۰۰۰۴۲۳۰۰۰۸۶۵_Test_PhotoN

واکنش کاربران به سخنان روحانی در هیئت دولت

سخنان امروز حسن روحانی در جریان هیئـت دولت درباره تصویب برجام و گل‌هایی که دولت دوازدهم در این مسیر زد واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است.
استانداری

استاندار بومی «سم» است برای پابرهنگان گیلان!

ارزشی های انقلاب و پیش کسوتان جهاد و شهادت و بسیجیان دلسوز مردم مظلوم و حزب اللهی های آگاه و عاشق ولایت و مُرید شهدای معظم،دولت انقلابی آقای رئیسی را در این مهم یاری گر باشند و فریب تشنگان شهوت قدرت و ثروت در گیلان را نخورند.
۹۷۰۷۲۱_۷۹۸

نگرانی کیهان / دستور ماندن در تنگه احد، جدی گرفته شود

مسئولیت طعمه نیست که به آن طمع کنید؛ عهدی است از جانب خدا بر عهده شما که باید به زودی به خدا و اهل محشر پاسخ دهید. باید نفس سرکش را مهار کرد و جای خود نشاند و نشست و با دقت و شدت به انجام وظایف پرداخت و دانست که کار‌ها با اخلاص و صبر و استقامت و جهاد پیش می‌رود و برکت می‌گیرد نه با ویار میز و منصب و تقلای مقام.
۲۵۱۱۴۶۷

دیکته نوشتن توافق نیست آقای نماینده سابق مجلس!

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس دهم، در نوشته مغشوش و انباشته از تناقض مدعی شد سخت‌گیری طرفین ایرانی و آمریکایی موجب بن‌بست مذاکرات شده و حال آنکه به‌قول روحانی می‌شود توافق کرد(!)
n00769675-b

یکی از گزینه‌های وزارت خارجه/ تنش بوی دود آتش علی لاریجانی میده!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و  یکی از گزینه‌های وزارت خارجه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «با مروری بر سوابق، ...
۱۴۰۰۰۴۱۶۰۰۰۳۲۲_Test_PhotoN

آمریکا: آماده بازگشت به دور هفتم مذاکرات وین هستیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری شامگاه دوشنبه مدعی شد این کشور آماده بازگشت به دور هفتم مذاکرات وین در خصوص برجام است.
۷۸۴۳۳۰_۲۰۱

آیا هر سه قوه کشور در دست اصولگرایان است؟

ماجرا شاید از انتخاب سید ابراهیم رئیسی برای ریاست جمهوری و یا کمی قبل تر از آن آغاز شد.
1 2 3 754