گیلان
۱۳۹۹۰۷۰۸۰۰۰۸۴۱_Test_PhotoN

سردار فضلی: کاروان‌های «راهیان نور» تجربه‌های دفاع مقدس را به زمان حال می‌آورد

جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت:یکی از راه‌های انتقال تجربیات دفاع مقدس به زمان حال، کاروان‌های راهیان نور است. من توفیق داشتم و مدتی دست‌اندرکار این مهم بودم. وقتی گروه‌ها به مناطق می‌آمدند، از شهدا الگو می‌گرفتند.
۱۳۹۹۰۸۰۵۰۰۰۷۱۱_Test_PhotoA

آغاز امامت امام زمان (عج) در ۶ رباعی یک شاعر

محمود تاری متخلص به «یاسر» در ۶ رباعی، آغاز امامت امام عصر، حضرت حجت‌بن الحسن (عج) را به جشن نشسته است.
۷۳۴۰۶۸_۶۸۷
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید «مسعود دارباز»، سیاهکل: در واژه واژه وصیتم اشکم از آنست که چرا در بندگی تو ناتوان و سهل انگار بودم

«در سایه این رجای مقدس لحظه لحظه بارش رحمت و اشراق مستدام عنایت را در پرده کلام و واژه واژه وصیتم احساس میکنم و شرم وحسرتم و اشکم از آنست که چرا در بندگی تو ناتوان و سهل انگار بودم».
۱۴۳۴۲۹۵_۸۰۴

تسویه حساب خونین صدام حسین در حزب بعث / روایت غربی‌ها از جنگ ایران و عراق

صدام حسین در سال ۱۹۷۹ اعضای ارشد حزب بعث عراق را فرامی‌خواند و در جلسه‌ای اعلام می‌کند که توطئه‌ای علیه خود کشف کرده است و قصد دارد با آن مبارزه کند. رهبر این توطئه مشهدی نام دارد
۱۴۰۰۰۷۱۵۰۰۰۳۰۹_Test_PhotoN
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ روایت شهیدی که مادرش به او گفت: «خدا بیامرزدت»!

«محمدحسین» از آمریکا برگشت و به امام پیوست. تازه ازدواج کرده بود و ۱۹ روز پس از شهادتش دخترش به دنیا آمد. آخرین بار وقتی مادرش می‌خواست پشت سرش آب بریزد، به او گفت: «خدا بیامرزدت»!
۰۰_f6677b6e4f790ed9e3432daba34d977507d4e2f9
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید حشمت جوادی،رشت: شما ناراحت من نباشید؛ زیرا جای امنی می روم که همه آرزویش را دارند، یعنی بهشت جاویدان

شما ناراحت من نباشید؛ زیرا جای امنی می روم که همه آرزویش را دارند، یعنی بهشت جاویدان که خدا برای مردم با ایمان و درستکار قرار داده است.
۷۳۲۱۹۰_۷۷۳
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ کوتاه از زندگی و نشان فداکاری شهید «محمدرضا موسی‌زاده لاله دشتی»، شهرستان رشت

می‌خواهیم هر هفته را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت…ان شاءلله.
۲۹۴۵۲۴۳
حجت الاسلام اشجری تصریح کرد:

پیش بینی ۱۶۹ ویژه برنامه استانی برای یوم الله ۱۳ آبان

تبعید امام خمینی، شهادت جمعی از دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان این سه رویداد مهم است.
۷۲۶۸۰۳_۵۷۰
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت‌ شهید «محمد آقایی»، رشت: کفار و منافقین برای نابودی اسلام عزیز دست به دست هم داده اند و از هرگونه جنایتی دریغ نمی کنند

«برادران و خواهران عزیز! ما در زمانی به سر می بریم که از هر سو کفار و منافقین برای نابودی اسلام عزیز دست به دست هم داده اند و از هرگونه جنایتی دریغ نمی کنند و این وظیفه سنگین بر دوش ماست که آن هارو سرکوب کنیم.»
cac75d70a3580a0ab36959c7d193250f5d524139 – Copy
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید ایوب آقاجانی داخلی آستانه اشرفیه:مساجد را پر کنید، جبهه ها را خالی نکنید

می‌خواهیم هر هفته را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت...ان شاءلله
photo-2020-10-14-11-31-16

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید هلهل عبدالخانی ماسال: بر خود واجب دانستم که از دین ودستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کنم

حال که کشور عزیزمان ایران اسلامی، مورد تهاجم دشمنان اسلام قرار گرفته است. بر خود دانستم که از دین ودستاوردهای انقلاب اسلامی لباس رزم به تن نموده ودرمقابل این بعثیان کوردل، از آب وخاک میهمن خود دفاع کنم.
n00778125-b
به مناسبت شهادت شمس الشموس حضرت امام رضا(ع)؛

آن لحظه که آه‌کشیدی معصومه‌ی مظلومه کجا بود/ گدایی که گدای واقعی شاه خراسان شد/هجرت امام رضا علیه السلام به ایران

سلام بر تو اى امام هشتم، اى فرزند پیامبر و على، اى پاره تن فاطمه اى جگر گوشه حضرت موسى بن جعفر، و اى امامى که هر لحظه دل هاى ما به شوق دیدار حرم مطهّرت مى تپد، سلام بر تو اى على بن موسى الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاک و معصومت.
۱۴۸۶۶۵۴۱_۳۱۳
صبح فردا

پیکر شهیدان محمود حسرتی و سید فاضل مدنی در رشت تشییع می‌شود

پیکر مطهر دو شهید تازه تفحص شده صبح فردا ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح از مقابل سپاه ناحیه رشت تا میدان فرهنگ این شهر با رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی تشییع خواهد شد.
۱۴۰۰۰۷۱۳۰۰۰۵۷۶_Test_PhotoN
روایتی از رشادت امیر ارتشی در جبهه

فرمانده ای که هشت سال در جبهه بود

یک امیر ارتشی که تمام ۲۸۸۷ روز جنگ را در جبهه بوده و فرماندهی توپخانه را بر عهده داشته ضمن مرور کوتاهی بر نقش ارتش در جنگ تحمیلی، از رشادت‌های ارتشیان آن دوران می گوید.
n00777989-b

«فتحعلی اویسی» درگذشت +جزئیات تشییع

فتحعلی اویسی که از چندی پیش در بیمارستان بستری و به کما رفته بود، صبح سه شنبه، ۱۳ مهرماه درگذشت.
۷۰۷۴۵۰۵_۱۱۶
در باران ، بارش اشک ماتم

گیلان در سوگ سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع)

مراسم عزاداری سالروز رحلت رسول اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله و شهادت سبط اکبر حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام در مناطق مختلف گیلان برگزار شد.
n00777964-b
به مناسبت رحلت جانسوز پیامبر اکرم(ص)؛

تو رفتی و زهرا به حال زار افتاد/ نام پیامبر اکرم(ص) در آسمان‌ها چیست؟/ دعایی که پیامبر اکرم( ص) زیاد می‌خواندند!/ گریه حضرت محمد(ص) بر گنهکاران آخر‌الزمان

حضرت محمد(ص) آخرین فرستاده الهی از سوی خداوند متعال است که به واسطه ایشان دین و دستور برای راه آزادی و زندگی برای بشریت به اکمال رسید.
۱۲۷۰۵۶_۲۷۴
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید محمد تقی آقائی زاده، رشت:خوشا بحال کسی که جان خود را در طبق اخلاص و در جهاد در راه خدا فدا کند

خواهران سعی کنید تقوی را پیشه خود سازید قرآن نیز می فرماید: ای اهل ایمان اگر تقوی داشته باشید او بشما توان جدا کردن حق از باطل را عطا خواهد نمود.
1 2 3 290