گیلان
۷۸۵۳۵۲_۵۳۱
مبادا شایسته سالاری فراموش شود!

اما و اگر‌های چینش کابینه سیزدهم

گمانه زنی‌ها درباره ترکیب احتمالی دولت آینده، روز به روز شدت یافته و اسامی گوناگونی در این باره نقل محافل است، اما نگرانی‌هایی نیز از جانب دلسوزان و علاقه‌مندان به دولت نوسفر سیزدهم نیز مطرح می‌شود.
download
پخته و آبدیده شده ام، مرا استاندار گیلان کنید!

تقاضای عجیب «حسن کربلایی» از رئیس جمهور منتخب!

پخته و آبدیده شده ام، مرا استاندار گیلان کنید! . کافی است ، حکمی بزنید و بحول الله و قوته از عهده کار برخواهم آمد .
۱۴۱۶۴۳۳_۴۸۵

رئیسی: دولت ما بورس را قلّک خود قرار نخواهد داد / ارتباط سفره مردم با دلار را قطع خواهیم کرد / سامانه اعلام می‌کنیم؛ مردم کابینه معرفی کنند

رئیس‌جمهور منتخب گفت: و به این عهدی که با مردم بستیم این باید به این عهد وفادار ماند. وفای به این عهد تلاش برای خدمتگزاری به مردم و باز کردن گره ها بود.
۱۴۰۰۰۳۳۰۰۰۰۷۲۹_Test_PhotoN

نتایج انتخابات شوراهای شهر در استان‌ تهران+جدول

اسامی منتخبان شوراهای اسلامی شهر در شهرستان‌های استان تهران پس از شمارش آرا مشخص و اعلام شد.
n00767357-b
ستاد انتخابات کشور پاسخ دهد

آمار اعلامی وزارت کشور و یک شبهه حل نشده/ مشارکت باید کمتر از ۵۰ درصد می‌شد؟!

کمترین میزان مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری به سال ۷۲ بازمی گردد که مرحوم هاشمی رفسنجانی با کسب اکثریت آرا از مشارکت ۵۰٫۶ درصدی مردم برای بار دوم رئیس جمهور ایران شد.
رهبر انقلاب

رهبر انقلاب: پیروز بزرگ انتخابات ملت ایران است/ هیچ چیز نتوانست بر عزم مردم فائق آید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی پیروز بزرگ انتخابات را ملت ایران دانستند و تاکید کردند: منتخبان فرصت خدمت‌گزاری را قدر بدانند و انگیزه‌های خدایی را مدنظر داشته باشند.
شورای شهر
دبیر ستاد انتخابات گیلان گفت:

اعلام اسامی قطعی اعضای شورا‌ی اسلامی شهر رشت

اسامی اعضای ششمین دوره انتخابات شورا‌ی اسلامی شهر رشت اعلام شد.
photo_2021-06-19_23-07-44
مشارکت 28 میلیونی؛

خادم جمهور/ رئیسی رئیس‌جمهور شد

رئیس ستاد انتخابات کشور آمار اولیه انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را اعلام کرد و بر این اساس آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری است.
استانداری گیلان
رئیس ستاد انتخابات گیلان خبر داد؛

مشارکت بیش از ۵۲ درصد گیلانیان در انتخابات ریاست جمهوری

رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه تا این لحظه بیش از یک میلیون و ۵۱ هزار نفر از واجدان شرایط رأی داده اند، گفت: میزان مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری بیش از ۵۲ درصد است.
۶۵۷۱۸۰۹_۵۲۳

عکس گرفتن از برگه‌ رای ممنوع شد

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: عکس گرفتن از تعرفه انتخاباتی بعد از نوشتن نامزدها به دلیل شائبه خرید و فروش آرا قطعا تخلف است.
۱۴۰۰۰۳۲۷۰۰۰۱۳۵_Test_PhotoN

آغاز فرآیند اخذ رای از ساعت ۷ صبح جمعه/ همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی ضروری است

ستاد انتخابات کشور فرآیند اخذ رای از واجدین شرایط شرکت در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دومین میان‌دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را از ساعت ۷ صبح روز جمعه ۲۸خردادماه اعلام کرد.
۳۸۰۱۹۴۸
شمارش معکوس آغاز فرآیند رأی‌گیری

جزئیات آمارهای انتخاباتی/کدام استان‌ها بیشترین رأی‌دهنده را دارند

شمارش معکوس آغاز فرآیند رأی‌گیری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا در حالی شروع‌شده که تهران در صدر آمار واجدین شرایط رأی دادن قرارگرفته است.
۱۴۰۰۰۳۲۶۰۰۱۰۶۳۶۳۷۵۹۴۷۶۸۱۶۸۲۰۲۷۵۹_۱۷۱۱۶_PhotoN

آیت‌الله رئیسی: ثبات را به بازار و اقتصاد بر می‌گردانیم/ مثل حاج قاسم باید مرد میدان بود

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آذربایجان سر ایران است و باید از این ظرفیت عظمی و خدادادی و نیروی انسانی متراکم در این استان و منطقه، کشور و منطقه بهره‌مند شود.
رهبر

رهبر انقلاب: ان‌شاءالله این این دفعه هم ملت با حضور خود به نظام و کشور آبرو خواهد داد

رهبر انقلاب، کاهش حضور مردم و فاصله‌گیری آنان از نظام را هدف اصلی رسانه‌های بیگانه برشمردند و افزودند: البته به جز برخی گروه‌ها، متن مردم همیشه برعکس خواست دشمن عمل کرده اند و ان‌شاءالله این این دفعه هم ملت با حضور خود به نظام و کشور آبرو خواهد داد.
۶۵۸۱۹۷۸_۶۷۸

کاندیدای انصرافی ریاست جمهوری در تجمع حامیان رئیسی در لنگرود

رستم قاسمی کاندیدای انصرافی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در لنگرود: آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی علتش ناکارآمدی‌ها و نگاه به بیرون است.
۱۴۰۰۰۳۲۴۰۰۰۹۲۹_Test_PhotoN

محسن رضایی در استودیو المیادین: تا لحظه آخر در انتخابات هستم؛ دولت من هیچ تغییری را در برجام نمی‌پذیرد

محسن رضایی با حضور در ویژه‌برنامه شبکه المیادین برای انتخابات ایران با بیان اینکه هر شش نامزد دیگر رقیبش هستند، تأکید کرد که تا لحظه آخر در انتخابات باقی می‌ماند.
۷۷۵۶۹۲_۹۰۱

آب سرد جبهه اصلاحات بر سر «کاندیدای روکشی»!

اعضای نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان پس از کش و قوس‌ها و گمانه زنی‌های فراوان، نهایتاً تصمیم نهایی خود درخصوص انتخابات سیزدهم را اعلام کردند که براساس آن، نه عبدالناصر همتی و نه محسن مهرعلیزاده، هیچیک نتوانستند حدنصاب دو سوم آرا که شامل ۳۱ رأی از ۴۶ نفر اعضای این نهاد می‌شد را کسب نمایند و عملاً اصلاح طلبان در این انتخابات نامزدی نخواهند داشت!
download
میاندوره ای آستانه اشرفیه؛

حمایت شورای راهبردی گیلان از«فرهاد شوقی»در انتخابات میاندوره‌ای مجلس

شورای راهبردی نیروهای انقلابی استان گیلان، فرهادشوقی چهارده، عضو پیشین شورای اسلامی شهر رشت را به عنوان گزینه مورد حمایت خود در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه معرفی کرد.
1 2 3 36