گیلان
photo_2021-04-11_00-30-22
بازنشر|

خاطره سردار حق بین از لحظه ترور سردار سلیمانی توسط تکتیرانداز داعش

فرمانده سابق قرارگاه امام حسین(ع) جزئیات جدیدی از فرماندهی سردار شهید سلیمانی در میدان مبارزه با تکفیری‌ها تشریح کرد که نکات بسیار جالبی دارد.
WhatsApp Image 2021-04-10 at 20.24.39

سرلشکر سلامی درگذشت سردار حق‌بین را تسلیت گفت

در پی عروج سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدعلی حق بین فرمانده سابق لشکر ۱۶ قدس گیلان، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.
WhatsApp Image 2021-04-10 at 20.24.41
انالله و انا الیه راجعون،

سردارمحمد علی «حق بین» فرمانده صادق سپاه اسلام به لقاءالله پیوست

سردار سرافراز، جانباز عالیقدر سرتیپ۲ پاسدار محمدعلی حق بین مشاورعالی فرمانده نیروی زمینی سپاه پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر دعوت حق را لبیک گفت.
۰۰_dfb42efc98c572965717fbb7ae172e9f1be14d56
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید محمدرضا علی پور ترشکوه، رودسر: ..کم کم قلم را از روى کاغذ بر میدارم و شما را به خداى بزرگ مى سپارم، مبادا در روز تشییع جنازه من گریه کنید!

شهید محمدرضا علی پورترشکوه:...کم کم قلم را از روى کاغذ بر میدارم و شما را به خداى بزرگ مى سپارم. و به امید آن روزى که شما و خانواده هاى شهداء به کربلا دور قبر حسین بن على (ع) جمع بشوید.
download
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های«شهدایی» احرار/ آقا مسعود؛ شهیدی که کومله‌ گوشت تنش را برید و بعد به او تیر خلاص زد+ تصاویر

تازه ۱۹ سالش شده بود که جنگ شروع شد، درباره غائله کردستان شنیده بود و حتی خبر داشت که کومله‌ها چه بر سر سپاهی‌ها می‌آوردند، اما باز احساس تکلیف کرد و رهسپار جبهه غرب شد.
جمشید-عاشوری-مقدم
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید جمشید عاشوری مقدّم ، شفت: نا آگاهان زمانه فکر نکنند کورکورانه راهی را پیموده ام و بیهوده جان عزیز خود را از دست داده ام

قبل از هر چیز درباره واﮋه شهید چند سطری می نویسم که نا آگاهان زمانه فکر نکنند کورکورانه راهی را پیموده ام و بیهوده جان عزیز خود را از دست داده ام
۱۳۹۸۰۱۱۸۰۰۰۶۴۳_Test_PhotoN

ماجرای خلع درجه شهید صیاد شیرازی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به ماجرای خلع درجه شهید صیاد شیرازی گفت: بنی صدر شنیده بود که ایشان به سپاه کمک می‌کند. عصبانی شده بود و صیاد را به تهران احضار کرد. توبیخش کرد، از فرماندهی غرب کشور هم عزلش کرد، او هم با لباس بسیجی رفت سپاه و طرح برنامه داد.
WhatsApp Image 2021-04-09 at 23.21.22

تقاضای «سردارحق بین» از مردم شریف گیلان +تصاویر

تقاضادارم بمنظور آسایش بیماران و تسهیل درامور کادر زحمت کش پزشکی و سایر کارکنان شریف بیمارستان؛ ازمراجعه و اجتماع در جلوی بیمارستان بخصوص محوطه و طبقات فوقانی آن خود داری کنند.
۰۰_f0eef84950b0f0f50c64a82632efbb49b337f543
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید محمدرضا ساغری پیجی، رشت: من برای یاری دینم، قرآنم، امامم، پیغمبرم و خدایم به جبهه می روم؛ برایم گریه نکنید

من برای یاری دینم، قرآنم، امامم، پیغمبرم و خدایم به جبهه می روم و اگر غیر از این ها باشد خدای وجود مرا از روی زمین بردارد که بسی آدم چابلوسی هستم. برایم گریه نکنید
۶۴۴۲۶۵_۱۹۰
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ شهید «علی‌‌اصغر آتشین صدف‌»، فومن: خدایا! می‌دانم‌ که‌ در محضر تو و در معرض‌ آزمایش‌ تو هستم‌

شهید آتشین‌ صدف‌ در مرحله‌ پنجم‌ از حضور خود در جبهه‌، در هشتم‌ دی ماه‌ ۱۳۶۴ در منطقه‌ عملیاتی‌ هورالعظیم‌، به دست‌ مزدوران‌ بعثی از ناحیه‌ی‌ سینه‌ و کتف‌ به شهادت رسید. در ادامه قسمتی از زندگینامه این شهید بزرگوار را می خوانیم.
۰۰_۰۸۸d00212be7a0fe5ecd2abcef7caa05a1afddc1
گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،🌹

🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ شهید حمزه علی غلامی، رودسر: از این چند بیت شعر خوشم میاید روى کاغذ(آگهی) بنویسید

شهید حمزه علی غلامی درآخرین بار از خانواده خود خداحافظى کرد با برادرزاده خود رضا غلامى بود و او به برادرزاده خود میگفت این چند بیت شعر خوشم میاید روى کاغذ (آگهی)بنویسید.
Thumbnail_7e0de198527f5eae8bbb371632100bc39b2f9e6d
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

۱۴۰۰/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ زندگی نامه شهید اشرفعلی بیلسته، شهرستان لنگرود

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز۱۴۰۰ را باشما با شهدائیم/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ زندگی نامه شهید اشرفعلی بیلسته، شهرستان لنگرود ..نوروز (تعطیلات سال ۱۴۰۰) امسال نیز همچون سال های گذشته با ...
N82885720-72284751 (1)
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

۱۴۰۰/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ هنوز تمام نشده سکوت انقلابی و فریاد «شهید ابولحسن کریمی» ، از مبارزه او با ستم روادارندگان به مستضعفان

داستان شهید کریمی در شرق و مرکز گیلان هنوز تمام نشده و در متن زندگی بخشی از مردم این مناطق جاری است ، هنوز از سکوت انقلابی و فریاد او ، از مبارزه او با ستم روادارندگان به مستضعفان، فعالیت های انقلابی، برخوردهای تند و قاطع و زندگی زاهدانه او سخن ها بر سر زبان هاست.
Alavi (7)
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

۱۴۰۰/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ وصیت شهید کریم رضازاده تالش: آنقدر در جبهه میمانم یا کشته شوم یا اسلام پیروز شود

آنقدر در جبهه میمانم یا کشته شوم یا اسلام پیروز شود زیرا مکتب انسان ساز است و راه رسیدن به انسانیت واقعی که از این بدن خاکی و این لباس زیبا که نشان ظاهری آدمیت است دور بوده ، تنها در این مکتب است و نه غیر .
e9efc4a52444652eed3c8dfbe01f3f79
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

۱۴۰۰/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ وصیت شهید محمود راست روش رضوانشهر: موقعی که این راه مترقی و متعالی را انتخاب کرده ام یعنی از فرجاتم و عاقبت آن آگاه هستم

امید وارم بتوانم برای خدا و قرآن و امام زمان و نائب بر حقش امام خمینی جان بی ارزشم را به الله،آفریننده ی خود تسلیم نمایم،از شما می خواهم پس از شهادتم هیچگونه گریه و زاری نکنید بلکه خوشحال شده باشید زیرا این در موقعی که راه مترقی و متعالی را انتخاب کرده ام از فرجاتم و عاقبت آن یعنی شهادت و ایثار خود گذشتگی آگاه هستم
شهید-فرهاد-هادی
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

۱۴۰۰/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ شهید فرهاد هادی؛ ماسال : هرگز فریب عشوه گری های دنیا را نخورید

هرگز فریب این منافقین و ابر قدرتها را نخورید چرا که قرآن می فرماید: باطل رفتنی بود, و او است و هرگز فریب عشوه گری های دنیا را نخورید
۰۰_۳f2c284cbe36e93c642760c547751e83c6faf76b
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

۱۴۰۰/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ برگی از زندگی حماسی شهید علی کوچک طول لات آزارکی، بخش رحیم آباد

شهید علی کوچک برای مقابله با متجاوزین عراقی در آذر ماه سال ۱۳۵۹ به جبهه سرپل ذهاب اعزام گردید و پس از رشادت های فراوان سرانجام علی در تاریخ ۱۳۵۹/۱۰/۲۴ در کربلای ذهاب، در تنگه ی حاجیان، میعادگاه شهیدان، دیار جانبازان اسلام به دست سربازان کفار بعثی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
Thumbnail_4fd3fd4822ffc697b8ad2db80e36c800e6db135f
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

۱۴۰۰/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ کوتاه از زندگی شهیدعلی رضا نویدی مقدم ،شهرستان فومن

در سال ۱۳۶۵، او رفت تا از چشمه های زلال باور لاجرعه بنوشد و ستاره شود، او رفت تا در قرابت خورشید ذوب شود و الماس قصیده هایش را فریاد کند و اکنون فقط نام سبزش است که بر سینـه چنار حیاط خانه خودنمایی می کند.
1 2 3 77