گیلان
وزارت+کشور

شورای امنیت کشور:تدوین پیش نویس آئیننامه برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها/بالغ بر ۲۰۰ نفر جان خود رادر اغتشاشات اخیر از دست داده اند …

شورای امنیت کشور با توجه به آغاز و تداوم اغتشاشات که نشاندهنده یک جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف تضعیف همبستگی ملی و به عقب راندن پیشرفت کشور بوده
۱۴۰۱۰۹۱۱۰۰۰۱۲۲_Test_PhotoN

عدم الزام پوشش چادر برای متهمان به کجا رسید؟

حضور یکی از متهمان قتل شهید عجمیان با پوشش چادر، موجب اعتراض کاربران در فضای مجازی شده است.
ert

کنگره بین المللی شهید میرزا کوچک جنگلی در تالار مرکزی رشت برگزارشد

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه یکی از عوامل شکست نهضت میرزا نفوذی‌ها بودند، گفت: تمامی قیام‌های دینی با آثار سخت و زیانبار نفوذی‌ها مواجه هستند.
۸۸۵۶۵۹۰_۳۲۴
در محله سلیمانداراب رشت

ادای احترام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام شامخ سردار جنگل

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور بر سر مزار سردار جنگل در محله سلیمانداراب رشت به مقام این روحانی شهید ادای احترام کرد.
۱۵afdb93c6e781ef6dd8d1562f1af92ff0a06040
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/وصیت نامه شهید ابراهیم کریم پناه بنکده، رشت:همه یک روز به سوی حق تعالی می رویم چه بهتر این رفتن به سوی او با شهادت توأم باشد

برادران و خوهرانم می خواهم خدا را در نظر داشته باشید که اوست ضامن خوشبختی و سعادت انسان ها. پس سعی کنید در رفتارتان خدا را در نظر داشته باشید و بدانید که دنیا جای گذر است نه ماندن.
uik
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ آخرین نامه میرزاکوچک خان جنگلی: «افسوس می‌خورم که مردم ایران پس از محو ما خواهند فهمید ما که بودیم و چه می‌خواستیم و چه کردیم

«افسوس می‌خورم که مردم ایران پس از محو ما خواهند فهمید ما که بودیم و چه می‌خواستیم و چه کردیم؛ معروف است النعمهُ إذا فُقِدَت عُرِفَت (نعمت زمانی که از دست ما می‌رود، شناخته می‌شود)»
۱۴۰۱۰۹۰۹۰۰۰۱۷۳_Test_PhotoN

تیم ملی به ایران رسید/ استقبال پرشور هواداران از بازیکنان در فرودگاه +تصاویر و فیلم

هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان برای استقبال از بازیکنان مقابل فرودگاه امام خمینی (ره) حضور پیدا کردند.
dvJf2gImFD1L (1)

 گزارش هیئت اعزامیِ رهبر انقلاب اسلامی به استان سیستان و بلوچستان

اعضای هیأت اعزامی، ضمن سپاس از اعتماد رهبر معظم انقلاب، آرزومندند که در سایه امنیت و به‌دور از حاشیه‌ها، خط پیشرفت متوازن، با سرعت بیشتر، به همت دولت خدمتگزار و مسئولان خدوم، با همیاری مردمی ادامه پیدا کند و پروردگار متعال را برای فراهم شدن امکان و توفیق این خدمت کوچک شاکر است.
۱۸-۱

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید فرهاد شعبانی، لنگرود: برای رزمندگان و برای ظهور امام زمان(عج) دعا کنید

وصیتم به مردم این است: صابر باشید با انجمن های اسلامی و ارگانهای اسلامی و انقلابی همکاری کنید اتحاد خود را تقویت کنید همیشه گوش به فرمان امام خمینی باشید و از او و امرش پیروی کنید به جان امام و برای رزمندگان و برای ظهور امام زمان(عج) دعا کنید.
۱۴۰۱۰۹۰۸۱۶۲۹۵۱۴۷۶۲۶۵۵۵۶۲۴

رهبر انقلاب در دیدار سودانی: امنیت ایران بر امنیت عراق تأثیرگذار است/ دولت عراق اقتدار خود را نشان دهد

آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سخنان نخست‌وزیر عراق مبنی بر "طبق قانون اساسی به هیچ طرفی اجازه استفاده از خاک عراق برای برهم زدن امنیت ایران را نمی‌دهیم"، گفتند: تنها راه‌حل این است که دولت مرکزی عراق اقتدار خود را به آن مناطق نیز گسترش دهد.
۱۴۰۱۰۹۰۸۲۳۵۹۵۴۵۵۵۲۶۵۶۰۱۵۴

معامله با باخت از «باخت!»/ ایران صفر – آمریکا یک؛ تیم ملی فرصت صعود به مرحله یک هشتم نهایی را از دست داد

تیم ملی فوتبال کشورمان با شکست مقابل آمریکا فرصت راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ را از دست داد.
۱۸۳۷۵۳۲_۶۱۵
در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی؛

حاجی زاده: فریب خوردگان اغتشاشات ضدانقلاب نیستند / حدود ۳۰۰ نفر در این دو ماه کشته و شهید شدند

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: دشمن احساس می‌کند که در حوزه نظامی نمی‌تواند اقدامی علیه ما انجام دهد، چون نتیجه آن را می‌بیند؛ اما در حوزه امنیتی با ارسال سلاح و ترور‌هایی که انجام می‌شود به صورت دزدکی اقداماتی علیه ما می‌کنند.
زنداننننننننننننننننننننن

 هزار و ۱۵۶ نفر از زندانیان ۲۰ استان کشور آزاد شدند

در پی دستور ویژه رئیس قوه قضاییه مبنی بر مساعدت زندانیانی که شرایط بهره مندی از ارفاقات قانونی را دارند، ۱۱۵۶ زندانی از زندان‎های مختلف در کشور آزاد شدند.
۴۷۵۴۱۷۲
پیش‌بازی روز دهم جام جهانی؛

مهم‌ترین فرصت شاگردان کی‌روش برای تاریخ‌سازی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تیم ملی فوتبال ایران در یکی از مهم‌ترین دیدارهای تاریخ خود در بازی سوم مرحله گروهی به مصاف آمریکا می‌رود تا بتواند برای نخستین بار در تاریخ ...
۶۲۴۴۲۴۰۶

انهدام باند بزرگ بین‌المللی قاچاق سلاح و مهمات در ‌سیستان و بلوچستان

در پی اقدامات پیچیده اطلاعاتی عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک باند بین‌المللی قاچاق سلاح و مهمات در شمال استان سیستان و بلوچستان شناسایی و منهدم شد.
۱۴۰۱۰۹۰۷۰۰۰۰۵۶_Test_PhotoN

ارتقای همه جانبه توان رزمی و تجیهزات دفاعی در نیروی دریایی الزامی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران فرمودند: ارتقای همه جانبه توان رزمی و تجیهزات دفاعی در نیروی دریایی الزامی است.
۱۴۰۱۰۱۲۹۰۰۰۲۰۳_Test_PhotoN

ارتش در ۲۷۰ نقطه از مرزهای ایران اسلامی مستقر است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش در ۲۷۰ نقطه کشور از جمله مرزهای سیستان وبلوچستان مستقر بوده و همواره دشمن در این نقاط حتی فکر حرکتی متجاوزانه را به خود نداده است.
۱۴۰۱۰۸۱۰۰۰۰۴۴۰_Test_PhotoN

۴۷ کشور و ۱۱ سرویس جاسوسی در اغتشاشات مشارکت داشتند

با اشاره به مشارکت ۴۷ کشور در اغتشاشات، گفت: دشمنان به دنبال بهانه‌ای برای ایجاد اغتشاش بودند و هدف آن‌ها اول مهر ماه همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها بود، اما فوت مرحومه مهسا امینی باعث شد موج سواری دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی زودتر از مهر شروع شود.
1 2 3 551