گیلان
۹۸۷۹۶۸_۵۰۸
 لطف‌اله صالحی آزاده‌ای که ۱۰ سال در اسارت بعثی‌ها بود

جسم‌مان اسیر، اما روح‌مان آزاد بود

لطف‌اله صالحی سرباز منقضی از خدمت سال ۵۶ بعد از پیروزی انقلاب و شروع دفاع مقدس با توجه به اینکه در خوزستان زندگی می‌کرد داوطلبانه رهسپار جبهه‌ها شد تا پس از مدتی حضور در جبهه‌های جنگ، روز شانزدهم دی ماه ۵۹ در جبهه هویزه به اسارت دشمن درآید.
n00809234-b

پاسخ‌های «کرباسچی» به شبهات «میرحسین موسوی»

دبیرکل سابق حزب کارگزاران درباره ادعاهای اخیر میرحسین موسوی اظهار داشت: اینکه ما شائبه‌‌ای را درباره آینده حکومت مطرح کنیم و بعد بگوییم اگر نیست، تکذیب کنید؛ مناسب نیست.
۱۴۰۱۰۵۲۵۰۰۰۰۴۹_Test_PhotoN

منابع خبری ارسال نامه ایران به اتحادیه اروپا را تایید کردند

برخی منابع خبری غربی از دریافت پاسخ ایران درباره جمع بندی مذاکرات وین توسط اتحادیه اروپا خبر داده‌اند.
۱۶۹۲۰۳۶۱۹

«حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی» به طرطوس سوریه/ تکذیب شهادت یک سردار ایرانی در سوریه

منابع خبری یکشنبه شب از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به طرطوس واقع در جنوب غرب سوریه خبر دادند.
n00809046-b

باهنر: دولت نباید فکر کند فقط سر زدن به مردم مشکلات را حل می‌کند/  مشکلات با شیوه دستوری حل نمی‌شود

*انتخابات باید به گونه‌ای باشد که در آن فضای سیاسی باز باشد. یعنی اگر در انتخابات ریاست جمهوری ۵ نفر هم تایید می‌شوند _ من هم معتقدم نباید بیش از این تعداد تایید شوند_ اما باید همین تعداد، ۵ تفکر موجود کشور را نمایندگی کنند.
photo_2022-08-16_16-06-47

نامه پوتین به کیم؛ روابط روسیه و کره شمالی توسعه می‌یابد

رئیس جمهور روسیه در نامه‌ای به رهبر کره شمالی، گفت مسکو و پیونگ‌یانگ روابط دوجانبه جامع و سازنده را با تلاش مشترک گسترش خواهند داد.
۴۱۴۲۵۵۶

مصوبه سفر رئیس جمهور ابتر مانده است؛ ساماندهی زباله سراوان همچنان در ایستگاه وعده/مردم گیلان دیگر تاب و تحمل دفن زباله را ندارند

اجرای فعالیت ساماندهی پسماند در سراوان صدای مسئولان را در آورده و تخلف در مناقصه و تحمیل ضرر ۵ میلیاردی به شهرداری رشت نیز مدیریت پسماند در این‌کلانشهر را به تاخیر انداخته است.
۱۳۹۸۰۱۰۷۱۳۰۵۲۶۱۱۰۱۷۰۲۱۱۰۴

کیسینجر: آمریکا در آستانه جنگ با روسیه و چین است

هنری کیسینجر وزیر خارجه اسبق آمریکا اظهار داشت که ایالات متحده در آستانه جنگ با روسیه و چین در مورد مسائلی است که تا حدی خودش آنها را ایجاد کرده است.
مذاکراتایرانوآمریکا_احیایبرجام_JCPOA_IranNuclearDeal-341×220

مذاکرات جاری برجام آخرین دور گفت وگوهاست؟

دور جدید مذاکرات برجام که از اوایل دولت سیزدهم برگزار شده است، چندروزی است که پس از سفر انریکه مورا به ایران و گفت وگو با هیئت ایرانی، مجددا در وین با حضور هیئت های مذاکره کننده طرفین در حال انجام است.
۱۴۰۱۰۳۲۵۰۰۰۸۴۴_Test_PhotoN

آمریکا: در مذاکرات وین بر سر رفع تحریم‌ها توافق صورت نگرفته است

مذاکره‌کننده ارشد آمریکا در مذاکرات وین گفت که در این گفت‌وگوها بر سر رفع تحریم‌های ایران توافقی صورت نگرفته است.
۱۴۰۱۰۵۲۱۲۰۰۸۳۸۸۸۹۲۵۸۷۹۸۷۴

جزییات حمله به سلمان رشدی در آمریکا

منابع خبری گزارش داده‌اند سلمان رشدی نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی در نیویورک هدف حمله قرار گرفته است.
۴۵۵۳۰_۳۹۹ (۳)
🌷 «یادی که دردلها هرگزنمی میرد یاد شهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید احمد رجبی، گیلان: برای دفاع از مملکت و کیان مقدس اسلامی به جبهه های حق علیه باطل می روم

شهید رجبی می نویسد: اینجانب احمد رجبی با اعتقاد و ایمان راسخ به دین مبین اسلام و با اعتقاد عمیق به ولایت فقیه برای دفاع از مملکت و کیان مقدس اسلامی به جبهه های حق علیه باطل می روم
e7d6aa48-f4db-417d-b033-70c80db236cf
🌷 «یادی که دردلها هرگزنمی میرد یاد شهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید علی‌ اصغر پسندیده،رشت: به همه شما عزیزان سفارش می کنم که به فرامین امام توجه داشته باشید

من به جبهه می روم که از دینم و اسلامم و ناموسم دفاع کنم. به همه شما عزیزان سفارش می کنم که به فرامین امام توجه داشته باشید و تمام گفته‌های حضرت امام را ملاک قرار دهید .
۷۴۴۸۸۰_۹۷۵
🌷 «یادی که دردلها هرگزنمی میرد یاد شهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید علی اصغر مبرهن، گیلان: با وحدت و با شعار توحید اسلام را زنده نگه دارید

برادران و خواهران ؛امروز امید اسلام شماها هستید که باید با وحدت و با شعار توحید اسلام را زنده نگه دارید وگرنه اگر خدای نکرده این انقلاب و آن روحانیّتی که در یک اطاق محقّر و با غذای اندک در جماران نشسته از صحنه خارج شوند، مطمئن باشید که دیگر انقلابی مثل انقلاب اسلامی ایران در سراسر عالم پیدا نخواهد شد
۸۵۴۸
عضو ارشد اتاق بازرگانی افشا کرد

اطلاعات محرمانه در جیب دوتابعیتی‌های اتاق بازرگانی

رئیس ‌اتاق بازرگانی ایران ‌و چین با اشاره برخی ابهامات درباره اتاق بازرگانی گفت: چطور افرادی که پاسپورت آمریکا و کانادا دارند و دوتابعیتی‌اند، اطلاعات محرمانه کشور در جیبشان وجود دارد.
Iran
سرویس سیاسی-

مأموریت دیکته‌شده یکی از سران فتنه در حمایت آشکار از اسرائیل و داعش

ادبیات حاکم بر بیانیه میرحسین موسوی حاکی از وجود بازیگران پشت‌صحنه‌ای است که می‌خواهند از یک‌سو از فتنه‌گران استفاده ابزاری کرده و آنها را به شیپور داعش و اسرائیل در داخل بدل کنند و از سوی دیگر با رادیکالی کردن فضای سیاسی داخل، سرخوردگی عمیقی که در بدنه تندرو اصلاح‌طلبان به وجود آمده را باز‌سازی کنند.
images
  سرویس سیاسی-

همکاری فضایی ایران و روسیه رصد زمین با دقت یک متر

یکی از کاربران با هشتگ ایران قوی و ماهواره خیام نوشت: پیامبر مهربان ما ۱۴۰۰ سال قبل فرمود دانش اگر در ثریا باشد مردمانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت.
۸۳۷۲۵۴۵_۶۸۸
سلام برحسین؛

گیلان در شام غریبان عزادار اهل بیت امام حسین علیه السلام/ سوزاندن خیمه‌های اهل بیت در روستای کویه سفلی رودسر

مراسم شام غریبان اهل بیت امام حسین (ع)، سوزاندن خیمه‌های اهل بیت حسین بن علی علیه السلام و به اسارت گرفتن اهل بیت از سوی لشکر یزید بن معاویه  در روستای کویه سفلی رودسر ( مطابق سنت هرساله) به نمایش گذاشته شد
1 2 3 532