گیلان
یدالله-قاسم-زاده۲

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید یدالله قاسم زاده، صومعه سرا

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید یدالله قاسم زاده متولد ۱۳۶۱، اصالتا اهل روستاهای آسیابسر و ملاسرا از دهستان طاهرگوراب بخش مرکزی شهرستان صومعه سرا و البته ساکن محله خزانه تهران بود.
شهید-محمدحسین-عطری

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید محمدحسین عطری ، رشت

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید محمدحسین عطری در سال ۱۳۵۴ در خانواده ای گیلانی متولد شد.
شهید-حبیب-روحی-۱۵

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید حبیب روحی چوکامی، رشت

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید حبیب روحی چوکامی: او در روستای چوکام از توابع خمام در سال ۱۳۶۱ متولد شد.
شهید سجاد عفتی

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید سجاد عفتی کوچصفهان، رشت

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید سجاد عفتی: او در سال ۱۳۶۴ در کوچصفهان به دنیا آمد. در نوجوانی به همراه خانواده اش به شهریار نقل مکان کرد.
شهید )مهدی(حامد کوچک زاده

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید حامد کوچک زاده، رشت

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید حامد کوچک زاده: او در زمره بچه های متدین و فعال فرهنگی رشت قرار داشت که در هر جایی ...
۷۶

عیدانه احرارگیل/ مدافع حرم شهید سعید مسافر ماکلوانی، صومعه سرا

متولد ۱۳۶۵ در شهرستان صومعه سرا و ساکن شهر رشت بود که در روز ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ در هنگام عملیات مستشاری در اطراف شهر حلب سوریه به همراه تعدادی از رزمندگان حزب الله لبنان به شهادت رسید. وی در هنگام شهادت ۳۰ سال داشت.
شهید-حسین-بواس (۱)

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید حسین بواس، لنگرود

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید حسین بواس متولد سال ۶۱ در شهرستان لنگرود بوده است. دوران نوجوانی و جوانی خود را به همراه خانواده‌ در شهرستان چالوس گذراند و اخیرا برای انجام ماموریت شغلی در شهرستان قائم‌شهر سکونت داشت.
images

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید جمال رضی، آستانه اشرفیه

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مدافع حرم شهید جمال رضی از پاسداران اهل شهرستان آستانه اشرفیه بود که در ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ به همراه عده ای از پاسداران تیپ عملیاتی میرزاکوچک خان لشکر قدس گیلان برای دفاع از حرم اهل بیت به سوریه اعزام شد.
پاسدار مدافع حرم شهید محمد اتابه

عیدانه احرار/ پاسدار مدافع حرم شهید محمد اتابه،صومعه سرا

شهید محمد اتابه از نیروهای گردان حضرت رسول لشکر ۱۶ قدس گیلان بود که در سال ۹۵ به سوریه اعزام شد و در تاریخ ۹ ابان ۱۳۹۵ در پادگان اکادمیک نظامی حلب سوریه به شهادت رسید.
shafiee-724×1024

عیدانه احرار/ مدافع حرم سردار شهید سید شفیع شفیعی ؛ رودبار

سردار شهید سید شفیع شفیعی از رزمندگان اهل رودبار گیلان در ۱۷ اردیبهشت سال ۹۵ در خان طومان سوریه به دست تکفیری‌های تروریست به شهادت رسید. پیکر مطهرش به میهن بازنگشت .
جواد دوربین شهید

عیدانه احرار/ مدافع حرم سردار شهید جواد دوربین، بندر انزلی

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم سردار شهید جواد دوربین متولد ۱۷ فروردین ۱۳۴۶ و از چهره های فعال سپاه انزلی بود.
شهید-فرهاد-خوشه-بر

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید فرهاد خوشه ، لنگرود

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید فرهاد خوشه بر شهید خوشه بر در سال ۱۳۶۰ در خراط محله کوشالشاه از توابع شهرستان لنگرود متولد شد.
شهید-سیداسماعیل-سیرت-نیا (۱)

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید سیداسماعیل سیرت نیا، رشت

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید سیداسماعیل سیرت نیا: او در سال ۱۳۵۷ در رشت متولد شد و از پاسداران گیلانی بود که در حین عملیات مستشاری برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) در حومه شهر حلب سوریه در روز ۱۶ آبان ۱۳۹۴ به شهادت رسید.
images (6)

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید امیر رضا علیزاده رودسری

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مدافع حرم شهید امیر رضا علیزاده رودسری اولین شهید گیلانی «مدافع حرم» استان گیلان و متولد ۱۲ مهر ۱۳۵۴ در رودسر بود.
شهید حسینعلی پورابراهیمی‬‎

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید حسینعلی پورابراهیمی ؛آستانه اشرفیه

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید حسینعلی پورابراهیمی متولد ۱۳۵۰ از آستانه‌اشرفیه در ۱۴ خرداد در روستای الحمره در اطراف شهر حلب سوریه مجروح شد و بعد از چند روز در ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت رسید.
۱۳۹۵۰۲۱۱۰۰۰۴۹۶_PhotoL

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید سید احسان میرسیار، لاهیجان

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید سید احسان میرسیار یکی از رزمندگان گیلانی جزو نیروهای صابرین سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ بود که در بهمن ماه ۱۳۹۴ بعد از گذشت حدود ۲ ماه و بررسی‌های انجام شده، شهادت وی در روز ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ تایید شد.
download (2)

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید سجاد طاهرنیا، رشت

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید سجاد طاهرنیا متولد رشت بود و از پاسداران گیلانی در حین عملیات مستشاری برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) در سوریه در مقابل تکفیری ها و تروریست های داعش در روز ۳ آبان ۱۳۹۴ به شهادت رسیده است.
شهید محمد رضا یعقوبی

عیدانه احرار/ مدافع حرم شهید محمدرضا یعقوبی ،لنگرود

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید محمدرضا یعقوبی از همرزمان سردار شهید حسین املاکی در قسمت اطلاعات و عملیات لشکر گیلان بود. در ۱۹ رمضان مصادف با ۵ تیر ۱۳۹۵ در اطراف حلب سوریه جاودانه شد. پیکر این مجاهد بزرگ هرگز به میهنش بازنگشت.
1 2 3 296