گیلان
کد خبر:106031
پ
index

مناجات شهید مسعود علیجانی – رودسر

خدایا ! تا این لحظه که وصیت نامه را می نویسم و می خوانم پر از گناه و معاصی هستم من به امید پیروزی به جبهه قدم گذاشته ام ولی می خواهم پیروزیم را در شهادتم ببینم مرا به سوی خودت فراخوان .

سرویس ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل در سلسله مطالب مربوط به مناجات شهدای گرانقدر استان گیلان اینبار فرازی از مناجات شهید مسعود علیجانی از شهر رودسر  را تقدیم شما “خاکریزی ها ” می کند .

  پروردگارا ! به امید تو و برای رضای خودت از شهرم حرکت کردم . پس ، ماندن و رفتنم را قبول بفرما . خدایا ! ما را چه ترس است از اینکه اسلام دشمن دارد ما را چه بیم است از این که مشرکین

و منافقین به منزلگه عاشقان الله حمله ور می شوند .

یا رب ! ما به عهد و پیمانی که با تو بسته ایم وفا خواهیم کرد . چه خوب است به دنیای دیگر رفتن که در آنجا روشنایی و محبت الهی و ائمه معصومین ( علیه السلام ) است که دشمنان ما بدانند ، ما برای کسانی مبارزه می کنیم که در هویزه جان خود را فدا کردند . برای خواهرانی که به دست شما کافران و ملحد به فیض شهادت نائل آمدند . ما مبارزه خود را در محور الله با شما ادامه خواهیم داد . خدایا ! تا این لحظه که وصیت نامه را می نویسم و می خوانم پر از گناه و معاصی هستم من به امید پیروزی به جبهه قدم گذاشته ام ولی می خواهم پیروزیم را در شهادتم ببینم مرا به سوی خودت فراخوان .

ای خدای ! در این آخرین لحظات از تو می خواهم چون به سان علی (ع) بی همتای انسانیت و به راه حسین (ع) شهید عالم خلقت گستاخانه در دریای مرگ شنا کنم . index

___________________________________________________________________________________________________

انتهای پیام / مناجات شهید مسعود علیجانی – رودسر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.