گیلان
کد خبر:131898
پ
reza-abrahimy

جمعه های شهدایی احرار گیل، اینبار برگی از زندگی شهید رضا ابراهیمی ؛ شهرستان املش

شهید رضا ابراهیمی به سال ۱۳۴۷ در روستای یا علی گوابر دیده به جهان گشود. با آغاز جنگ تحمیلی به ندای هل من ناصر ینصرنی رهبر خویش لبیک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، جمعه های شهدایی احرار گیل، اینبار برگی از زندگی شهید رضا ابراهیمی از شهرستان املش :

به سال ۱۳۴۷ در روستای یا علی گوابر دیده به جهان گشود.رضا به حق خود را وقف راه آزادی و حق طلبی کرده بود و یکی از عشاق و فدائیان صدیق راه امام حسین(ع)و آرمانهای الهی آن حضرت بود، با آغاز جنگ تحمیلی به ندای هل من ناصر ینصرنی رهبر خویش لبیک گفت.

شهید ابراهیمی فردی وارسته،مخلص،صمیمی و متخلق به اخلاق الهی بود و با حیات حلیت خود همه وجودش را وقف اسلام عزیز و قرآن کریم و خدمت به مردم نمود.حرکات و سکنات او برای دوستان و همکاران سرمشق بود به نحوی که با اولین:برخورد،مجذوب شخصیت او می شوند.شهید ابراهیمی به بسیجیان عشق می ورزید.ایشان آنقدر حلیم و بردبار بود که حتی جواب مخالفین و متعرضین را با سعه صدر و برخورد منطقی می داد.

او که همیشه آرزوی شهادت را می کشید در تاریخ ۲۱/۸/۱۳۶۲ در منطقه مریوان کردستان تنگه کانی مانگاه به فیض شهادت نایل گشت و در گلزار شهدای املش به خاک سپرده شد.

————————————————————————————————————————————————–

صلوات

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.