گیلان
کد خبر:182497
پ
۰۱_COPY

جمعه های«شهدایی»احرار/ زندگینامه شهید علی اکبر آشوبی، شهرستان املش

شهید علی اکبر آشوبی: راه شهیدان را ادامه دهید و با عمل به دستورات قرآن و اطاعت از رهبری دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کنید و مسئله امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنید .

گروه ایثار و مقاومت  پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،جمعه های«شهدایی»احرار/ زندگینامه شهید علی اکبر آشوبی، شهرستان املش

شهید علی اکبر آشوبی یکی از شهدای نوجوان شهرستان املش در سوم خرداد سال هزار و سیصد و چهل و هشت در املش به دنیا آمد و دوران ابتدایی تحصیل را در همین شهر سپری نمود . شهید علی اکبر آشوبی جوانی مومن ، متعهد ، رئوف و مهربان بود و کمک به دیگران را وظیفه خود میدانست و از هیچ کمکی به هم نوعان دریغ نمی نمود به طوری که مورد علاقه فراوان بستگان و آشنایان بود . علی اکبر همیشه و در همه حال از احوال دوستان و آشنایان جویا می شد و صله ارحام را خیلی دوست داشت و ازکمک و یاری رساندن به خانواده و اطرافیان لذت می برد و پا به پای پدر و مادر در امورات زندگی تلاش می نمود . همچنین شهید همراه دوستان در راهپیمایی ها و تظاهرات دوران انقلاب شرکت فعال داشت و همواره گوش به فرمان حضرت امام خمینی (ره) بود و دستورات امام خمینی (ره) را دقیقاً انجام می داد .

شهید علی اکبر آشوبی در دوران نوجوانی به عضویت بسیج ناحیه املش درآمد و با همین عضویت به جبهه های نبرد اعزام شد و سرانجام پس از یکسال حضور در جبهه ها در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد .

وصیت :

شهید با بدست گرفتن پرچم اسلام به همه اعلام کرد ، من از شما عزیزان می خواهم که نگذارید پرچم اسلام به زمین بیفتد .

راه شهیدان را ادامه دهید و با عمل به دستورات قرآن و اطاعت از رهبری دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کنید و مسئله امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.