گیلان
کد خبر:183021
پ
photo_2017-04-03_21-12-50

«فرود مجدد علیزاده روی باند انتخابات!»

چنانچه انتخابات سال ۹۸ مجلس به صورت استانی برگزارشود می توان برای «سردار»هم بخت و اقبالی قائل شد اما اگر نه، بعید است که امثال«علیزاده ها» در این بازار بی پولی با جیب سواخ هواداران جبهه اصولگرایی بتوانند برصندلی سبزمجلس بشینند.

شنیده های پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: از پیشکسوتان پاک دست،خوش سابقه،مسئولیت پذیر و ولایی سپاه گیلان است سردار نظرعلی علیزاده کزلبنی.

یه بار درانتخابات مجلس از حوزه انتخابیه رشت با سردارسیدعلی آقازاده تابالای جدول خودش را رساند ولی حاشیه ها بخصوص نفوذبرخی افرادظاهرالصلاح و جریانات مرموزو نیز عدم بهره گیری ازمشاوران امین مانع اوج گیری اش شد، البته آگاهان براین عقیده اند که هردوی این بزرگواران از آستین خوردند!.

… بعدآن،هوای مست کننده مجلس علیزاده را چندبارتالبه ی ثبت نام انتخابات بویژه در شهرستان زادگاهش «رودسر»شیدایش کرد ولی هرباربه دلایلی فضارا به دیگران سپرد. یه بار با عدم اقبال و گارد سخت اصولگرایان «رودسر» برخورد و دست خالی برگشت.دگر بارهم با وجودزمزمه های ورودجدی مرحوم روح الله قهرمانی چابک، اسدالله عباسی و محمدمهدی رهبری املشی، دوستان و بزرگانش درآخرین “شب و روز” مهلت ثبت نام مراقبت کردندو مانع حضور ش.

«علیزاده» که خیلی هااو را از جنس نرم و دارای “سر و «سّر»” بیت سابق معنوی گیلان می دانند اینبارنیزقصد دارد پر و بال کشوده و خودرابه باند (بدآب و هوا و طوفانی)« انتخابات» به پروازدر آورد. باید دید دوباره در رشت فرودمی آید یا در«باند» طوفانی زادگاهش رودسر که هم اکنون سرو صدایش بیشتر به کوش می رسد…! (اگربرج مراقبت اصولگرایان رودسر اجازه فرود به او بدهند!)

…رودسری که گرچه دیگر مرحوم روح الله قهرمانی چابک درآن حیات ندارد ولی حداقل سه گزینه مهم درلیست انتخابات خود دارد که هریک روی باسکول وزن و مهارت انتخابانی شان قابل دسترسی اش نیست، مگرباد به پرچم زند و…!

«نظرعلی علیزاده گزلبنی»به گمان برخی ها این روزا به سختی روزگارمی گذراند و مسئولیت های استانی اش یکی یکی ازش دورمی شوند. مسئولیت هایی نظیر؛ریاست مجمع عالی بسیج استان گیلان،مدیریت آستان قدس امام رضا(ع) درگیلان و اخیراً هم شنیده شد دبیری جمنای استان گیلان رابه دیگری خواهدسپرد. صدالبته شهدپیروزی درانتخابات(رودسر) این تلخ کامی های روزگار رابه فراموشی خواهد برد، خداراچه دیدی…؟!

برخی براین باورند که چنانچه انتخابات سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی با اصلاحاتی (که هم اکنون در کمیسیون های مجلس بر روی آن چکش کاری می شود) به صورت استانی برگزارشود می توان برای «سردار»هم بخت و اقبالی قائل شد اما اگر نه، بعید است که امثال«علیزاده ها» در این بازار بی پولی با جیب سواخ هواداران جبهه اصولگرایی بتوانند برصندلی سبزمجلس بشینند و تئوری جنگ«نرم» و جنگـ سفت و «سخت» هوا کنند/ باقی بماندتابعد…

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.