گیلان
کد خبر:192848
پ
۳۰۴۲۴۰_۵۰۸

جمعه های«شهدایی»احرار/ وصیت نامه شهید ابوالفضل خانی پور شهرستان لاهیجان

چه خوب است مرگ ، آگاهانه باشد و من این مرگ سرخ را ، آگاهانه پذیرفته ام و در راهی گام برداشته اند که سرور شهیدان حسین بن علی گام برداشت تا با احیای خون خویش اسلام را زنده کنم و با شهادت به آرزوی دیرینه ام که همه لیاقت آن را ندارند برسم .

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل: هرجمعه باشما باشهدائیم؛ جمعه های«شهدایی»احرار/ وصیت نامه شهید ابوالفضل خانی پور شهرستان لاهیجان

بنام خدا

چه خوب است مرگ ، آگاهانه باشد و من این مرگ سرخ را ، آگاهانه پذیرفته ام و در راهی گام برداشته اند که سرور شهیدان حسین بن علی گام برداشت تا با احیای خون خویش اسلام را زنده کنم و با شهادت به آرزوی دیرینه ام که همه لیاقت آن را ندارند برسم .

برادران و خواهران ایرانی می رویم تا بنیاد زور و ستم را از بنیان بر کنیم و آن را به دست تلاطم امواج بسپاریم . می رویم تا جلوی هر سنگر را بگیریم ، ننگ و نفرت بر کسانی باد که در برابر یاران با وفای امام و حکومت اسلامی مقاومت می کنند . می رویم تا به احد الحسینین برسیم و شعار روح بخش توحید را به بوته عمل بنشانیم و همه با هم با ندای وجدان ، شعار (( یا مرگ در راه خدا یا پیروزی )) و (( یا بکش یا بمیر )) را به ضمیمه جنگ جنگ تا پیروزی لقمه ساز کنیم .

وقت طلاست . بهترین توشه برای آخرت تقوی است . دنیا کشتزار آخرت است . عالم محضر خداست .

امر به معروف و نهی از منکر کنید ، باشد تا در دنیا و آخرت سعادتمند شوید .

بیائید در قبال این ایثار جان ، به خود آئیم و پیمان ببندیم ، که حافظ خون شهدا باشیم برادران عزیز به جبهه بیائید تا با ایثارگریهای برادران رزمنده بسیجی آشنا شوید .

برادران ، پدران و خواهران نکند مانند اهل کوفه شوید و امام راتنها گذراید . بیائید قلبهایتان را از هر گونه گناهها و آلودگیها بزدائید و پاک شوید .

نکند ای مردم مسلمان ، در کارهایتان غفلت کنید که این همه خون مقدس شهیدان انقلاب اسلامی ، به هدر برود و به هدف نهائی که حکوممت جهانی مسلمین است نرسیم . پدران و مادران سخنان بنده با شماست . برای رسیدن به حکومت اسلامی ، تا آخرین قطره خون خویش بجنگید تا مهدی منجی عالم بشریت ظهور کند و جهان را از عدل و داد پر نماید و مستضعفین حکومت را در دست بگیرند و وارث زمین شوند و این وعده است که خداوند بزرگ فرموده است .

پدران و مادران در این زمان مسئولیت شما زیاد است ، وظیفه اصلی تان این است که فرزندان صالح به اجتماع تحویل دهید تا جامعه مسلمین افتخار کند و آنان را با آغوش گرم استقبال کرده تا برای خدمت به جامعه مسلمین مشغول شوند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.