کد خبر:195221
پ
۱۳۹۸۰۳۲۴۰۰۰۵۵۸_Test_PhotoN

ایران ۳ – کانادا صفر؛ صعود به صدر با لشکر ۶ هزار نفری

تیم ملی والیبال ایران موفق شد در دیدار مقابل کانادا درهفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسد و به صدر جدول راه یابد.

به گزارشاحرارگیل، تیم ملی والیبال ایران در هفتمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت های ۲۰۱۹ از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن غدیر ارومیه به مصاف کانادا رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۶ به سود شاگردان کولاکوویچ خاتمه پیدا کرد.

ایگور کولاکوویچ برای این مسابقه از ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، علی شفیعی، امیر غفور، پوریا فیاضی، میلاد عبادی پور و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد. ایوانف بلغار داور اول و تاکاشی از ژاپن به عنوان داور دوم این بازی را قضاوت می کنند.

با این نتیجه تیم ملی والیبال ایران ششمین پیروزی خود را جشن گرفت و موقتاً با ۱۹ امتیاز به صدر جدول رده بندی رسید.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۱۵ به سود ایران

تیم ایران با حمایت هواداران شروع خوبی داشت و در امتیاز ۸ بر ۵ به سود شاگردان کولاکوویچ هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه تیم ایران برتری خود را حفظ کرد تا در امتیاز ۱۳ بر ۷ گلن هوگ یک بار دیگر درخواست وقت استراحت کند. اختلاف شاگردان کولاکوویچ و کانادا بیشتر شد تا در امتیاز ۱۶ بر ۹ به سود ایران تیم ها به وقت استرحت فنی دوم رفتند. تیم ایران با زدن سرویس های محکم و پرشی کانادایی ها را با مشکل روبرو کرد و این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ به سود ایران تمام شد.

ست دوم؛ ۲۶ بر ۲۴ به سود ایران 

شروع ست دوم با برتری کانادایی ها همراه بود. کمی ناهماهنگی در تیم ایران موجب شد تا در امتیاز ۸ بر ۶ به سود کانادا تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. شاگردان کولاکوویچ بسیار تلاش کردند تا اختلاف را کم کنند، اما در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ به سود کانادا هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. ملی پوشان ایران در امتیاز ۱۸ بازی را به تساوی کشاندند، اما شاگردان هوگ دست بردار نبودند. در امتیاز ۲۲ بر ۲۱ تیم ایران بالاخره توانست از کانادا پیش بییفتد تا گلن هوگ درخواست وقت استراحت فن کند تا شاید مانع امتیازگیری ایران شود. این ست در نهایت با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست سوم؛ ۲۵ بر ۱۶ به سود ایران
در این ست هم کانادایی ها شروع خوبی داشتند و در امتیاز ۸ بر ۷ به سود کانادا هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. تیم ایران رفته رفته بازی را در اختیار گرفت و در امتیاز ۱۳ بر ۱۰ به سود ایران گلن هوگ درخواست وقت استراحت فنی کرد تا نکاتی را به شاگردانش گوشزد کند. در امتیاز ۱۶ بر ۱۲ یک بار دیگر هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ به سود ایران تمام شد.

تیم ملی والیبال ایران از ۶ مسابقه قبلی خود موفق به کسب ۵ پیروزی مقابل ایتالیا، چین، آلمان، آرژانتین و ژاپن شده است و مقابل برزیل هم نتیجه را واگذار کرد. شاگردان گلن هوگ هم از ۶ بازی قبلی خود  ۴ پیروزی و ۲ شکست در کارنامه خود دارند.

شاگردان ایگور کولاکوویچ فردا در دومین مسابقه خود در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های ۲۰۱۹ از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف لهستان خواهند رفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.