گیلان
کد خبر:204053
پ
سردار-محمدعلی-حق_بین

امنیت پایدار کشور مرهون فداکاری های شهداست

فرمانده عملیاتی لشکر ۱۶ قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز در حال شکستن آرایش دشمن هستیم و پایگاه‌های آنها در منطقه یکی یکی در حال جمع آوری شده است، افزود: شهدا هویت و تاریخ انقلاب و نظام هستند و امنیت پایدار کشور مرهون همین عزیزان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛سردار محمدعلی حق‌بین بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم یادواره ۱۴۱ شهید والای مقام رحیم آباد در مسجد جامع برگزار شد با اشاره به اینکه برای حفظ این انقلاب و نظام خون‌های زیادی داده شده است، اظهار کرد: جهان خواران، اسلام را بخشی از قلمرو خود می دانستند و در گذشته کسی حق تبلیغ دین و گریه برای امام حسین (ع) را نداشتند.

وی در ادامه با بیان اینکه شاهد قدرت اسلام در جهان هستیم، افزود: انقلاب اسلامی امروز به یک منشور و مکتب تبدیل شده که این نیز به همت مردم و شهدا بدست آمده است.

سردار حق‌بین با اشاره به اینکه امروز اسلام به مرکز مبارزه با جهانخواران بوده و در حال پیشروی و رسیدن به قله‌های بزرگی است، گفت: امروز در حلب و موصل و برخی دیگر از شهرهای عراق شاهد مقابله با قدرت های سطله‌جو هستیم.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) به ما درس ایستادگی و مقابله در محاصره اقتصادی و فشار را یاد داده‌اند، تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه از قدرت و اقتدار بالایی برخوردار که این نیز به واسطه خون شهدا به دست آمده است.

سردار حق‌بین با اشاره به اینکه امروز در حال شکستن آرایش دشمن هستیم و پایگاه‌های آنها در منطقه یکی یکی در حال جمع آوری شده است، افزود: شهدا هویت و تاریخ انقلاب و نظام هستند و امنیت پایدار کشور مرهون همین عزیزان است.

وی با بیان اینکه شهدا برای دفاع از حریم دین و اسلام از جان خود گذشتند تا ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام محقق شود، ادامه داد: هیچکس نمی‌تواند بگوید به تنهایی برای نظام افتخار کسب کرده است.

فرمانده عملیاتی لشکر ۱۶ قدس گیلان هنر انقلاب را مربوط به امام و یاران او دانست که این انقلاب را به این زیبایی رقم زدند، بر لزوم حفظ و حراست از خاطرات شهیدان و انتقال آرمان‌های آنها به نسل جدید تأکید کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان برای شکستن قدرت و اقتدار این نظام و انقلاب تلاش کرده و از هر توطئه‌ای استفاده می کنند، اظهار کرد: متاسفانه در برخی برهه‌های زمانی بی بصیرتی انجام داده‌ و پشت سر رهبری حرکت نکرده‌ایم./مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.