گیلان
کد خبر:205538
پ
photo_2019-12-09_11-30-53

زاکانی: مجلس بعدی طرح بنزینی دولت را قطعاً به‌نفع مردم تغییر خواهد داد

زاکانی با تاکید بر اینکه طرح دولت برای سهمیه بندی طرح ناقص و ناکارآمدی بود، گفت: مجلس فعلی باید تلاش خود را برای تغییر این طرح و توزیع عادلانه داشته باشد و اگر نه مجلس آینده قطعا طرحی را برای اصلاح این طرح و حل مشکلات مردم خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛ علیرضا زاکانی نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری بررسی و تحلیل واقعیت‌های افزایش قیمت بنزین که صبح امروز در خبرگزاری فارس برگزار شد، طی سخنانی  اظهار داشت: ریشه مشکلات ایجاد شده در مسئله بنزین ناکارآمدی دولت است. متاسفانه دولت و مجلس فعلی درک درستی از مشکلات مردم ندارند و این ناکارآمدی آسیب‌های بسیاری را به پیکره جامعه زده است.

وی افزود: دولت فعلی در طول تاریخ انقلاب ناکارآمد ترین و بی تدبیر ترین دولت بوده و من معتقدم باید دولت و مجلس از مردم عذر خواهی کنند.

زاکانی با تاکید بر اینکه  طرح دولت برای سهمیه بندی طرح ناقص و ناکارآمدی بود، گفت: مجلس فعلی باید تلاش خود را برای تغییر این طرح و توزیع عادلانه داشته باشد و اگر نه مجلس آینده قطعا طرحی را برای اصلاح این طرح و حل مشکلات مردم خواهد داشت.

وی افزود: دولت خلاف منافع کشور و با بی تدبیری این اقدام را انجام داد. ما قطعاً دولت را از دست آقای روحانی که کشور را به مشکلات فراوانی روبرو کرده خواهیم گرفت و آینده روشنی پیش روی ملت ایران است. متاسفانه  مجلس فعلی در اختیار دولت و در راستای اهداف آن حرکت می‌کند و باید مجلسی کارآمد و در راستای اهداف مردم تشکیل شود.

نماینده سابق تهران در مجلس گفت: مشکل دولت این است که درک درستی از جیب خالی مردم ندارد و خود را مشغول کارهای فرعی کرده و وقتی به امور اصلی کشور نیز می‌پردازد به دلیل اینکه تخصصی در این زمینه ندارد به جای ساماندهی به امور اوضاع را از آنی که هست وخیم تر می‌کند.

ادامه دارد…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.