گیلان
کد خبر:208730
پ
unnamed

سردار آقازاده: امیدوارم مجلس به دست نیروهای لایق و ایثارگر سپرده شده و مردم طعم شیرین خدمت را بچشند

آقازاده تصریح کرد: امیدوارم مجلس به دست نیروهای لایق، توانمند، دلسوز، ایثارگر، غیرتمند و با تعصب دینی سپرده شود و مردم طعم شیرین خدمت را بچشند.

احرارگیل: سردار سید علی آقازاده با اشاره به صف برخی مدیران با اختلاس‌های ۳ هزار میلیاردی، ۸ هزار میلیاردی، ۱۵ هزار میلیاردی و … در قوه قضائیه، اظهار کرد: اختلاس‌های میلیاردی به معنای آن است یک سیستم مدیریتی بی‌لیاقت، ناکارآمد و دنیا طلب به جان مردم افتاده و یک مجلس غیرموثر در خدمت همین دولت است.

وی، خروجی سیستم مدیریتی ناکارآمد را وجود محرومیت در جامعه عنوان کرد و افزود: امروز وظیفه نخبگان سنگین‌تر است.

عضو گروه دوستی پارلمانی ایران – آلمان در مجلس هشتم با بیان اینکه نخبگان جامعه لایه امنیتی بین مردم مظلوم و دغل بازانند، تصریح کرد: نخبگان جامعه حائل و حصار بین مردم و فرصت‌طلبان هستند و نباید اجازه دهند دغل‌بازان، دنیاطلبان و زیاده‌خواهان به مردم ظلم کنند و باید جلوی آنها را بگیرند.

آقازاده به مسئولیت بزرگ و تاریخی نخبگان نسبت به گرفتاری‌های مردم اشاره کرد و گفت: وظیفه داریم مسائل را روشنگری کرده و مردم را توجیه کنیم زیرا این انقلاب به آسانی به دست نیامده است.

وی با اشاره به اینکه قدرت، ابهت و وحدت ملت ایران در منطقه و جهان زبان‌زد است، بیان کرد: استفاده از قدرت در جهت خدمت صادقانه به مردم لیاقت می‌خواهد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس اضافه کرد: اگر تمام آحاد جامعه حساسیت و تحرک داشته باشند دیگر برخی افراد بی‌سروپا نمی‌توانند بر ما حکومت کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن خارجی مانند گرگ به نظام اسلامی می‌نگرد، بیان کرد: نمی‌گذاریم این نظام در داخل هم به دست گرگ‌ها سپرده شود، آنها که هیچ رحمی ندارند و می‌خواهند مردم را تکه و پاره کنند.

آقازاده تصریح کرد: امیدوارم مجلس به دست نیروهای لایق، توانمند، دلسوز، ایثارگر، غیرتمند و با تعصب دینی سپرده شود و مردم طعم شیرین خدمت را بچشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.