کد خبر:211181
پ
download

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید مرتضی خادمی رودسر: در رویاروئی اسلام و کفر قرار داریم

ببینید از جبهه ها چه ندایی بلند می شود و به همه عافیت طلبان و سکوت پذیران هشدار می دهم که ما در هنگام  رویاروئی اسلام و کفر هستیم و با عمل تمامی سختیها و مشتاقان چنان درسی به مظلوم کشان تاریخ می دهیم که تا چنان مظلوم کشی را برای همیشه از فکر خود خارج کنند .

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/ شهید مرتضی خادمی: هشدار می دهم که ما در رویاروئی اسلام و کفر هستیم.

وصیت نامه شهید مرتضی خادمی شهرستان رودسر

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام خداوند بخشنده مهربان

با سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و امت شهید پرور ایران و درود بی پایان نثار ارواح پاک شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی که با خون خود درخت پربار اسلام را آبیاری کردند . قلم بدست گرفته و چند کلمه ای جهت وصیت به خانواده ام و امت شهید پرور را به کاغذ می آورم ولی با وجود این اوضاع هنوز به خاطر نمی آورم که از کجا شروع کنم .

از اسلام ، از قرآن ، شهدا ، از سیدالشهدا، از جنگ ، از رزمندگان ایثارگر و … آری مسئله سید الشهدا بزرگ است بهمین خاطر از آنجا شروع می کنم .

به مولای عاشقان سلام می کنم  که عشق او قلبهای عشاق مکتبی را جریحه دار کرده است به حسین و ۷۲ یار باوفا و لب تشنه صحرای کربلا درود می فرستم که عاشق آنان و یاران حسین را دیوانه خود ساخته است . حال باید از ارزشهای رزمندگان اسلام صحبت کرد . رزمندگان اسلام دنباله روی راه انبیا و سید الشهدا ( ع ) هستند .

اینان در جبهه های حق با عشق به حسین اوقات خود را به سر می برند ، اینان مریدان حسین اند . دیوانگان کوی تو اند ای حسین نظری کن به رزمندگان دلشکسته . رزمندگانی که فقط و فقط عشق زیارت کربلای تو را در سر می پرورانند و همیشه در دعاهاشان این جملات را مرتب تکرار می کنند .

( اللهم الرزقنا توفیق الزیاره کربلا – اللهم الرزقنا توفیق الشفاء الحسین

آری ؛ آنان می خواهند در رکاب حسین زمان امام خمینی تا پای جان جنگیده و اسلام را پشتیبانی کنند و کفر را به سیاه چال های ذلت بفرستند . اینان رنجها  و مشقتهای راه سخت را به خود هموار میکنند اینان انتهای راه خود را شهادت می دانند .

( اللهم الرزقنا توفیق الشهاده فی سبیله )

و اینک مقداری در منزله شهدا صحبت میکنم .

آری ؛ شهدا درجه شان عالی است ، آنان پیش خدای خود روزی می خورند . آنان زندگان ابدیند و در حال حاضر و ناظر بر این انقلابند ، اینان در عمر دنیوی خود همیشه از خدای تبارک و تعالی فرج آقایشان امام زمان ( عج )  و سلامتی و طول عمر رهبر انقلاب را طلب می نمودند ،

با توجه به همه این خصوصیات انقلاب و جنگ هنوز گروهی سکوت کرده اند ؛ هان ای خفتگان که در مقابل شمشیر دشمن میگریزید ، هرگز از شمشیر آخرت در امان نخواهید بود و نیز هر آنکس از صحنه جنگ بگریزد بر عمرش افزوده نمی گردد و فرار مانع از مرگش نمی شود و در عین حال کسانی که شوق لقاء الله را دارند همچون تشنه قطره ای آب  به این فیض عظیم نائل می گردند ( نهج البلاغه خطبه ۲۴ ) هان ای انسانهایی که ساکت نشسته اید و می اندیشید که در زندگی نباید درگیر شد و با قدرتهای جهانخوار باید کنار آمد و نمی خواهند رنج گرفتاری را بر خود هموار کنند .ببینید از جبهه ها چه ندایی بلند می شود و به همه عافیت طلبان و سکوت پذیران هشدار می دهم که ما در هنگام  رویاروئی اسلام و کفر هستیم و با عمل تمامی سختیها و مشتاقان چنان درسی به مظلوم کشان تاریخ می دهیم که تا چنان مظلوم کشی را برای همیشه از فکر خود خارج کنند .

آری پدر و مادرم ، داغ فرزند درد بزرگی است ولی چه افتخاری برای شما بالاتر که فرزندتان را در راه خدا برای پیاده کردن اهداف اسلام جان خود را بدهد ای مادران و پدران شهدا بزرگترین انتخار نسیبتان گشته است و شما از این بابت نباید ناراحت باشید مادرم و پدرم هرگاه بلطف و بعنایت پروردگار شهادت نصیبم گردید ( که شهادت نصیب لایقان درگاه خدا می شود )  دستهاتان را به منزله دعا بلند کنید و خدا را از این بابت شکر گذاری کنید .

پدر و مادرم ؛ امیدوارم راه کربلای حسین بزودی توسط بازوی توانمند رزمندگان اسلام سعادت زیارت مرقد مطهر آنحضرت را پیدا کنید تا جزو زوار مرقد مطهر آنحضرت و اصحاب فداکارش باشید تا از نزدیک عرض ادب به حضرت مقدس مولای مظلومان بنمائید و از آن حضرت طلب شفاعت جهت مرا بخواهید و همین . رضایتم را از طرف دوستان و آشنایان و … بگیرید .

در خاتمه شما امت حزب الله را دعوت به هماهنگی و وحدت مینمایم همانگونه که در قرآن کریم آمده است  ( انما المومنون اخوه ناصحوا  من اخواتکم  )

باید بگویم همانا مومنین برادر یکدیگرند پس بین برادرتان اصلاح کنید . که این وحدت انحصار به مومنین یک کشور ندارد بلکه این عقد و اخوت بین تمام مومنین دنیاست .

تمام ممالک اسلامی باید با هم متحد شوید .

اللهم الرزقنا توفیق الشفاعه الحسین

اللهم الرزقنا توفیق الزیاره کربلا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.