گیلان
کد خبر:215013
پ
قالیباف

قالیباف «غیرعلنی بازی» مجلس را کناربگذارد

….به شما علاقه داریم، به شما احترام میذاریم. به مرثیه ای که آن شب برای اخوی شهیدت سرودی و اشک ریختی حرمت قائلیم ولی این بازی ها چیه، مرد؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رزمنده دوران دفاع مقدس در«خاکریزی ها» نوشت:مگه خواست مردم درمکتب شما نبود که فریادمیزدی، شفافیت؟!
…چه شدی؟
کجارفتی؟
نمیخوام بگم نمک گیر یاران لاریجانی شدی ولی…دس بکش آقای قالیباف!

….به شما علاقه داریم، به شما احترام میذاریم. به مرثیه ای که آن شب برای اخوی شهیدت سرودی و اشک ریختی حرمت قائلیم؛ ولی این بازی ها چیه، مرد؟!
حرمت تاجگردون و رفقا و یاران  فاسدش برای شما اهمیت پیدا کرد؟ ای عجب! زین سبب جلسه مردم را غیرعلنی می کنی؟ ای وای… ای عجب؟
مگه دیگه چیزی گذاشتن تا ما ازش بترسیم آقای محمدباقرقالیباف رزمنده؟ آره؟
شنیدن لانه های فساد طبری مسلک مجلس یازدهم با آنهمه بخر بخر این و آن و…و… ازسوی مردم یعنی جرم؟ مردم باید هزینه پرداخت کنن؟
چه میشد اگر مردم ازآخرین نامه وازرت.ا.ط. اطلاع می یافتند؟
چه میشد اگر مردم اسامی این ۱۰۲نماینده ای که به بقای فاسد درمجلس رای سفید دادند آگاهی می یافتند؟
گیریم که بین این ۱۰۲نماینده و امثال آقای دلخوش، پزشکیان  و یه تعدادی از نمایندگان ماضی و آقای تاجگرون اسراری نهفته باشه، قبول؛ مردم نامحرمند؟ شما دیگه چرا مرد؟
باشه که بخواددرصحن ازمماشات احتمالی برخی افراد درشورای نگهبان حرفی به میان بیاد خب، فرصت بدید شورابیاد ازخود دفاع کند و مردم هم قضاوت کنن…/

پیچ را بد ردکردی آقای قالیباف!، پرخطر….پرخطر…خیلی خطرسازشد این اقدام جناب عالی . آنقدر که مردم نخوان بپذیرن که جناب عالی را ازصندلی سبزبهارستان به فرش های قرمز پاستور«فلش» بدن!!

…به نظرم: حالاحالاها کار داره تا قالیباف بشه قالیباف دوران دفاع مقدس. بشه قالیباف مکتب سلیمانی…
قالیباف باید به دوربرگردان خود سرعت بده وگرنه جامیمونه…!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.