کد خبر:218689
پ
۷۱۱۰۰۸_۷۳۵

مصباحی مقدم: ورود جامعه روحانیت مبارز برای انتخابات ریاست جمهوری جدی است/

«ورود جامعه روحانیت مبارز در این دوره برای انتخابات ریاست جمهوری، ورود جدی است. در واقع ورود جامعه روحانیت به بحث انتخابات، ورودی فعال همراه با مشارکت با مجموعه شخصیت‌ها و احزاب سیاسی جریان انقلابی، است

«غلامرضا مصباحی مقدم»، عضو جامعه روحانیت مبارز، یک ماه گذشته از ورود جدی این حزب برای انتخابات ۱۴۰۰ خبر داده و به خبرنگار سیاسی برنا گفته بود: «ورود جامعه روحانیت مبارز در این دوره برای انتخابات ریاست جمهوری، ورود جدی است. در واقع ورود جامعه روحانیت به بحث انتخابات، ورودی فعال همراه با مشارکت با مجموعه شخصیت‌ها و احزاب سیاسی جریان انقلابی، است. این ورود ابتدا دنبال تشکیل یک ساختار در این مجموعه است؛ ساختاری که تقریبا ماندگار و با ثبات باشد از این رو، تا حدودی تشکیل این ساختار زمانبر خواهد بود.»

او همچنین اشاره کرده بود که هنوز هیچ سخنی از مصداق برای کاندیداهای انتخابات ۱۴۰۰ مطرح نیست.

در ادامه پیگیری‌های برنامه‌های انتخاباتی اصولگرایان از جمله جامعه روحانیت مبارز که در انتخابات گذشته مجلس، نقش تاثیرگذاری ایفا کرد و قرار است در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نیز نقش جدی داشته باشد، «غلامرضا مصباحی مقدم» درمورد آخرین اخبار در این باره به خبرنگار سیاسی برنا گفت: اگر صبر کنید یکی دو هفته دیگر خبرهای تازه ای از برنامه های انتخاباتی اصولگرایان خواهیم داشت.»

منبع: برنا

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.