گیلان
کد خبر:218690
پ
۱۳۴۴۶۹۲_۳۲۴

آمادگی برای رفع فتنه باکو- آنکارا- تل آویو

کارشناسان مسائل سیاسی و نظامی شکل گرفته که برای مقامات در تهران این موضوع ثابت شده است که محور باکو – آنکارا – تل‌آویو در یک مسیر و برای تحریک قومی و همچنین دست‌درازی به خاک ایران از طریق گروه‌های تروریستی و تکفیری وارد عمل شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،اعزام گسترده و همه جانبه تجهیزات سنگین به مناطق مرزی در شمال غرب توسط نیروهای مسلح کشورمان نشان از آن دارد که در آغاز پنجمین هفته از حمله ائتلاف چهارگانه به مواضع قره‌باغی‌ها، نگاه ایران به این درگیری ها به شکل قابل توجهی تغییر کرده است.

پس از آنکه سخنگوی نیروهای مسلح در سخنانی تاکید کرد که هر ماجراجویی و بی احترامی به خاک ایران با پاسخ سنگین و سخت نیروهای نظامی ایران مواجه خواهد شد، این ارزیابی در میان افکار عمومی و همچنین کارشناسان مسائل سیاسی و نظامی شکل گرفته که برای مقامات در تهران این موضوع ثابت شده است که محور باکو – آنکارا – تل‌آویو در یک مسیر و برای تحریک قومی و همچنین دست‌درازی به خاک ایران از طریق گروه‌های تروریستی و تکفیری وارد عمل شده‌اند.

آمادگی برای رفع فتنه باکو- آنکارا- تل آویو

این مسئله هنگامی که بیش از پیش با واقعیت روبرو می گردد که به محور عملیات ارتش باکو و تروریست‌های تکفیری در این حمله نگاه کنیم. حرکت به موازات مرز ایران برای رسیدن به مرز ایران و ارمنستان در حاشیه ارس، صرفاً یک حرکت تحریک آمیز و مسئله‌دار است که بالاخره عقلای قوم در تهران را به حرکت واداشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.