کد خبر:218691
پ
download

دمکرات‌ها امیدوار به پیروزی بزرگ در روز انتخابات

در شرایط همه‌گیری کرونا، رأی‌دهندگان آمریکایی که پیش از موعد رأی‌دهی و به شکل زودهنگام آرای خود را به صندوق‌های رأی ریختند، در مقام مقایسه با انتخابات ۲۰۱۶ و تاکنون رشد ۱۱۹ درصدی داشته و به لحاظ عددی به ۵۶ میلیون رأی رسیده است. از این میزان، ۲۷٫۴ میلیون نفر در ایالت‌های حساس و تعیین‌کننده در انتخابات مشارکت کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در شرایط همه‌گیری کرونا، رأی‌دهندگان آمریکایی که پیش از موعد رأی‌دهی و به شکل زودهنگام آرای خود را به صندوق‌های رأی ریختند، در مقام مقایسه با انتخابات ۲۰۱۶ و تاکنون رشد ۱۱۹ درصدی داشته و به لحاظ عددی به ۵۶ میلیون رأی رسیده است. از این میزان، ۲۷٫۴ میلیون نفر در ایالت‌های حساس و تعیین‌کننده در انتخابات مشارکت کرده اند.

دکتر ابوذر گوهری تحلیل گر سیاست خارجی در یادداشتی نوشت: در شرایط همه‌گیری کرونا، رأی‌دهندگان آمریکایی که پیش از موعد رأی‌دهی و به شکل زودهنگام آرای خود را به صندوق‌های رأی ریختند، در مقام مقایسه با انتخابات ۲۰۱۶ و تاکنون رشد ۱۱۹ درصدی داشته و به لحاظ عددی به ۵۶ میلیون رأی رسیده است. از این میزان، ۲۷٫۴ میلیون نفر در ایالت‌های حساس و تعیین‌کننده در انتخابات مشارکت کرده اند.

این مسئله باعث شده دمکرات‌ها که بیشتر از این شیوه برای رأی‌دهی استفاده کردند امیدوار به پیروزی بزرگ در روز سوم نوامبر باشند. سؤال مهم انست که آیا این مسئله باعث افزایش مشارکت انتخاباتی خواهد شد یا خیر. دمکرات‌ها معتقدند افزایش مشارکت انتخاباتی، می‌تواند به پیروزی آن‌ها کمک نمایند.

▫️در نمودار فوق ایالت‌ها با رنگ بنفش بیشتر از ۱۰۰درصد به نسبت دور قبل به شکل پیش از موعد رای داده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.