گیلان
کد خبر:219759
پ
download

باج گیری مسلحانه از مرزنشینان و کولبران توسط عناصر ضد انقلاب

تیم های تروریستی حزب منحله دمکرات کردستان ایران در جدار مرزی اقلیم کردستان عراق، اقدام به اخاذی و باج گیری از کولبران و مرزنشینان می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، خبرهای رسیده حاکی از آن است که عناصر وابسته به حزب منحله دمکرات کردستان ایران در جدار مرزی اقدام به باج گیری از مرزنشینان و کولبران می کنند و باعث ناراحتی و اذیت و آزار مردم شده اند.

شکایت مرزنشینان و کولبران از باج گیران حزب منحله دمکرات کردستان ایران به گوش مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران رسیده و سرکرده دمکرات با گستاخی تمام این اخاذی ها را به جمهوری اسلامی ربط داده است!

برابر اخبار رسیده، بارها نیروهای مسلح حزب دمکرات که در مقرهای جدار مرزی مستقر هستند با زور اسلحه و فحاشی، نصف دسترنج کولبران را از آنها گرفته و با افرادی که مقاومت کرده اند برخورد بسیار وحشیانه ای داشته و آنها را مزدور جمهوری اسلامی خطاب کرده اند.

همچنین نیروهای باج گیر ضد انقلاب با حضور در برخی روستاهای مرزی، از مردم پول طلب کرده و بنام کمک به خلق کرد اموال آنها را به غارت برده اند.

در ارتباط با اخاذی و دزدی از کولبران و مرزنشینان گزارش های زیادی به اطلاع مقامات حکومت اقلیم نیز رسیده است اما متاسفانه باز هم شاهد حمایت اقلیم کردستان از چپاولگران گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.