کد خبر:220083
پ
۱۲۹۹۱۳۷۹_۸۴۸

بهره مندی بیش از ۷۳ هزار مشترک رودسری از نعمت گاز طبیعی

رئیس اداره گاز رودسر از جذب ۳هزار مشترک جدید گاز خبر داد و گفت: تعداد مشترکان گاز طبیعی این شهرستان به ۷۳ هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،محمد رجب پناهی،  رئیس اداره گاز شهرستان رودسر از جذب  سه هزار و ۶۰۰ مشترک جدید گاز در این شهرستان خبر داد و گفت: اداره گاز رودسر با برخورداری از یک هزار و ۲۷۰ کیلومتر شبکه و چهل هزار و ۰۰ ۳ انشعاب گاز، به بیش از ۷۳ هزار و ۵۰۰ مشترک گاز رسیده است.

او افزود: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون با اجرای بیش از ۸۲ کیلومتر شبکه گاز و نصب بالغ بریک هزار انشعاب گاز، بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ متقاضی گاز بهره‌مند از نعمت گاز طبیعی شده اند.

رئیس اداره گاز شهرستان رودسر همچنین بهینه سازی هیتر ایستگاه‌های شهرستان رودسر، رینگ کردن همه ایستگاه‌های شهرستان، انجام عملیات مانیتورینگ ایستگاه‌های تقلیل فشار با همکاری واحد اندازه گیری، حذف ۴ مورد شیر حوضچه‌ای باقی مانده وتبدیل آن‌ها به ساقه بلند، نصب کابینت برای مشترکان دوپوندی و رنگ آمیزی خرپا‌ها وایستگاه‌های صنایع را از مهم‌ترین اقدام های این اداره اعلام کرد.

 رجب پناهی با اشاره به  پیمان‌های فعال در اداره گاز شهرستان رودسر ، افزود: در این شهرستان مجموعاً ۱۲ پیمان در زمینه‌های گازرسانی به روستاها، نصب انشعابات، اجرای شبکه حفره خالی، تعمیرات، خدمات امداد و خودرو‌های امداد، گازبانی، خدمات اداری، خودرو‌های استیجاری، مشاور خدمات شبکه و انشعاب و اورهال هیتر‌ها مشغول به فعالیت است که به صورت مستمر از سوی ناظران منتخب و همچنین بازرسی‌های فصلی مورد ارزیابی قرارمی گیرند.

او درخصوص مدیریت بودجه و هزینه‌های آن ، گفت: در این زمینه گزارشی به صورت فصلی از طرف واحد مالی برای ادارات ارسال می‌ شود و تصمیم‌های مقتضی درخصوص رعایت چارچوب بودجه‌های ابلاغی صورت می‌پذیرد.

رئیس اداره گاز رودسر با اشاره به آمادگی کامل بخش‌های امداد وتعمیرات برای ارائه خدمات به مشترکان افزود: این واحد‌ها براساس وظیفه ذاتی خود به صورت ۲۴ ساعته آماده انجام هرگونه خدمت امدادی و یا تعمیراتی است و شرح اقدام های آنان به طور مرتب و روزانه در سیستم ثبت می‌شود.

 رجب پناهی گفت: همچنین برای ارتقای سطح آمادگی کارکنان امداد و تعمیرات به صورت منظم با همکاری امور HSE مانور‌هایی درسطح شهرستان برگزار می‌شود که از جمله آن می‌توان به اجرای مانور‌های خروج اضطراری ادارات رودسر و چابکسر، رانش زمین درواجارگاه، افت فشار در کلاچای، سیل و شکستن خرپا در رحیم آباد و همچنین خارج کردن ایستگاه‌های واجارگاه و سیاهکلرود از مدار و استفاده از ایستگاه‌های تحت پوشش این دو ایستگاه است.

رئیس اداره گاز رودسر در پایان تصریح کرد: برای همه  کارکنان تعمیراتی، امدادگران و گازبانان کلاس‌های مرتبط با شرح وظایف به صورت مستمر از سوی کارشناسان برگزار می‌شود و همچنین واحد آموزش نیز در راستای شرح وظایف کارکنان کلاس‌های دوره‌ای متناسب با شغل آنان برگزار می‌ کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.