گیلان
کد خبر:221144
پ
download

جمعه های«شهدایی» احرار /? وصیت دانشجوی شهید «رمضان شاقلانی لور» سیاهکل: وظیفه ی ما حفاظت از کشور اسلامی و دفاع از اسلام و قرآن است

ابر جنایتکارها نمی توانند آن را ببینند ٬ شروع به خاموش کردن و سرکوب کردن اسلام کرده اند و هر لحظه برای آن ٬ نقشه ای و ترفندی می چینند . پس ای خواهران و برادران مسلمانم ٬ وظیفه ی ما حفاظت از کشور اسلامی و دفاع از اسلام و قرآن است .

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم، /جمعه های«شهدایی» احرار /? وصیت دانشجوی شهید «رمضان شاقلانی لور» سیاهکل: ای خواهران و برادران مسلمانم ٬ وظیفه ی ما حفاظت از کشور اسلامی و دفاع از اسلام و قرآن است.

 

وصیت نامه دانشجوی شهید رمضان شاقلانی لور

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون.

مپندارید که شهیدان راه خدا مرده اند ، بلکه زنده به حیات ابدی شدند و در نزد پروردگارشان متنعم خواهند بود.

با درود و سلام فراوان به حضور منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله اعظم روحی و ارواحنا الفدا و نایب بر حقش حضرت امام امت و سلام نثار ارواح طیبه شهدای اسلام و با آرزوی برافراشته شدن پرچم اسلام بر بلندترین قله های جهان و نابودی ظالم و ستم گر اکنون که در این گوشه جهان چراغ اسلام شروع به تابش و نور افشانی کرده است و ابر جنایتکار ها نمی توانند آن را ببیند، شروع به خاموش کردن و سرکوب کردن اسلام کرده اند، و هر لحظه برای آن نقشه ای و ترفندی می چینند.

پس ای خواهران، برادران مسلمانم وظیفه ما حفاظت از کشور اسلام و دفاع از اسلام و قرآن است و در این راه باید از مال و جان مایه نهاد و تا آخرین نفس مقاومت نمود.

امت حزب الله ایران از شما می خواهم که در مقابل دشمنان داخلی و خارجی تا آخرین قطره خون مقاومت کنید و انشاءالله پیروزید، «نصر من الله و فتحا قریب»

مادرم می دانم که شما برای من زحمت های زیاد کشیده و رنجهای بسیاری تحمل نموده اید امیدوارم که مانند حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(ص) صبور و مقاوم باشید و همیشه فاطمه (س) را سرمشق خود قرار دهی و از او الهام گیری از شما مادر عزیزم حلالیت می طلبم و از پدرم و نرگس و برادرانم حلالیت می طلبم و امیدوارم که مرا ببخشید و همچنین از عموی بزرگم حلالیت می طلبم.

امیدوارم که خداوند مرا با آن همه کوله بار گناه بیامرزد.

والسلام

رمضان شاقلانی

التماس دعا دارم

مورخه ۱۳۶۵/۱۲/۲

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی(عج) خمینی را نگهدار

فرازی از وصیت نامه دانشجوی شهید رمضان شاقلانی لور :

 

اکنون که در این گوشه ی جهان ٬ چراغ اسلام شروع به تابش و نور افشانی کرده است و ابر جنایتکارها نمی توانند آن را ببینند ٬ شروع به خاموش کردن و سرکوب کردن اسلام کرده اند و هر لحظه برای آن ٬ نقشه ای و ترفندی می چینند . پس ای خواهران و برادران مسلمانم ٬ وظیفه ی ما حفاظت از کشور اسلامی و دفاع از اسلام و قرآن است . در این راه باید از مال و جان مایه نهاد و تا آخرین نفس مقاومت نمود . امت حزب الله ایران ٬ از شما

می خواهم که در مقابل دشمنان داخلی و خارجی تا آخرین قطره خون مقاومت کنید و انشاء الله پیروزید . ( نصر من الله و فتح قریب )

ت.ت : ۱۳۴۷ سیاهکل

ت.ش :  ۱۹/۱۲/۱۳۶۵

محل شهادت : شلمچه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.