کد خبر:221724
پ
۱۳۷۴۰۵۸kakc001-001

?جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید غلامحسین زمانی فومن: به شما سفارش می کنم که تا آخرین قطره خونی که در بدن دارید با دشمنان اسلام سازش نکنید

برادران دینی و حزب الهی پیرو امام به شما سفارش می کنم که تا آخرین قطره خونی که در بدن دارید با دشمنان اسلام سازش نکنید و همیشه گوش به فرمان امام باشید به شعاری که همیشه سر میدهید ما همه سرباز توییم خمینی جامعه عمل بپوشانیم با مردم به مهربانی و ملاطفت رفتار کنید و سعی کنید خودتان را خدمتگزار مردم بدانید.

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،?جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید غلامحسین زمانی فومن: امروز روز مبارزه و جهاد است روزی است که خدا می خواهد بنده اش را امتحان کند.

 

 

بنام خدا

فلا تهنوا و تدعوآ الی السّلمٍ وَ اَنتُهُم الاعلون و الله معکم و لن یترکم اعمالکم

پس شما اهل ایمان در کار دین سستی روا مدارید و از ترس جنگ کافران را دعوت به صلح میکند که شما بر کفار غالب و بلند مقام تر خواهید بود و خدا با شماست و از اعمال شما هیچ نمی کاهد

(سوره محمد (ص) آیه ۲۴)

از آنجایی که وصیت چیز لازمی است بنده فقط مطالبی مختصر در رابطه با تکلیف و وظیفه ام در این برهه از زمان خدمتان عرض می نمایم.

اکنون که خداوند عز وجل سعادت را نصیب این بنده خود گردانید سپاسگزارم و از اینکه مرا در ردیف رزمندگان جبهه های نبرد حق علیه باطل قرار داده مدیون لطف بیکران او می باشم پروردگارا, تو خود آگاه هستی که تنها برای رفتار او و مکتب تو و لبیک به ندای هل من ناصر اینصرونی حسین زمان (امام امت) که همانا نفس کشیدن او هم برای اسلام است می باشد نه برای هوی و هوس یا چیز دیگر. خداوندا نعمت وجود امام را چگونه شکر گذاریم . وجودی که ما را از یوغ بردگی نجات داد. من می خواهم بدستهای رهبرم بوسه زنم تا قدرت متجلی خدا را در او ببینم.

خدایا اگر گاهی مواقع کفر این نعمت را می کنیم ما را ببخش ما فهم آنرا نداریم تا تشخیص درست بدهیم امروز باید اسلام را یاری کرد اسلامی که به گفته امام عزیزمان امانتی است که بدست من و شما سپرده شده است امروز روز مبارزه و جهاد است روزی است که خدا می خواهد بنده اش را امتحان کند چه افتخاری بالاتر از این می تواند باشد که از این آزمایش سر افراز بیرون بیائیم چه چیزی را می توانیم با وعده روح خدا ـ روح ا… قیاس کنیم آنجا که می فرمایند اگر کشته شدید سعادتمندید و اگر پیروز شدید باز سعادتمندید . پس بنابر این مکلفیم که امر اماممان را اطاعت کنیم . خداوندا من یقین دارم که امر ایشان امر امام زمان (عج) می باشد برخود لازم می دانم که حضور در جبهه داشته باشم.کسی خیال نکند که مرا به زور فرستادند من با میل و ایمان خود رفتم تا به دشمنان اسلام بفهمانم که نمی توانند با اسلام مقابله کنند به امید خدا پیروزی نهائی از آن ماست به شرفم سوگند که امام را تنها نخواهم گذاشت تا لحظه ای که خون در بدن و توان دارم.

برادران دینی و حزب الهی پیرو امام به شما سفارش می کنم که تا آخرین قطره خونی که در بدن دارید با دشمنان اسلام سازش نکنید و همیشه گوش به فرمان امام باشید به شعاری که همیشه سر میدهید ما همه سرباز توییم خمینی جامعه عمل بپوشانیم با مردم به مهربانی و ملاطفت رفتار کنید و سعی کنید خودتان را خدمتگزار مردم بدانید. خانواده های معظم شهدا را فراموش نکنید . اگر در پشت جبهه چند نفر خائن واجنبی پرست خیانت به این مردم می کنند خدای ناکرده کار این خائنین شما را از هدف مقدستان که همانا یاری اسلام و قرآن است دلسرد و از هدفتان باز ندارد.پدر و مادر فداکارم آگاهم با چه زجر و مشقتی مرا بزرگ کردید و من تا این لحظه نتوانستم حتی کوچکترین خدمتی در قبال این زحمتان بکنم ولی مطمئنم که در پیشگاه خدا اجر عظیمی دارید. بدانید که همه ما امانتیم و متعلق به خودمان نیستیم شما باید امانت خدا را به او باز گردانید مادرم. طوری رفتار کن تا برای دیگران الگو باشی و مرا نیز سرافراز کنی. از کارهای خیر همیشه استقبال کنید مادرم اگر شیون کردی امریکا و ضد انقلاب را خوشحال کرده ای و اگر صبر کردی خداوند را راضی و من هم راضی هستم به رضای او برادر و خواهرانم به شما سفارش می کنم که در حفظ اسلام کوشا باشید و نیز سرمشقی باشید در زندگی برای دیگران نمازتان را در اول وقت بخوانید تمام انسانیت و ارزش مادر این نماز است.همسر ایثارگرم به دخترم قرآن بیاموز و او را به اهداف مقدس اسلام آشنا ساز و از تو می خواهم که از من راضی باشی اگر لیاقت شهادت را در خود یافتم وصیت من بر تو این است که همچنان مقاوم و استوار مانند دیگران سرافراز باشی.

چون تنها راه تداوم انقلاب اسلامی تبعیت از ولایت فقیه است. پس برخود واجب و لازم دیدم که دوشادوش برادران دیگر با دشمن متجاوز به مبارزه برخیزیم.

بار الها ـ معبودا ـ قفسهایم را بشکن ـ زنجیرهایم را پاره کن تا به سوی تو پر بکشم پروازم بیاموز ـ سخت دل شکسته ام دلم به تنگ آمده زنجیرها آزارم می دهد از نور روشنائیم بخش تا از ظلمات خارج گردم. چگونه سپاست گویم ای تنها سزاوار ستایش که سخت عاجزم.

خداوند انشاءا… اعمال ما را قبول کند و عاقبت ما را ختم به خیر گرداند.

با الها امام عزیز ما را تائید بفرما و عمرش را تا انقلاب حضرت مهدی (عج) حتی در کنار مهدی (عج) طولانی بگردان امید امام و امت ما حضرت آیت ا… خامنه ای را در پناه خودت حفظ بفرما از کلیه دوستان و بستگان برایم حلالیت بطلبید.

مرا در گلستان شهدای فومن به خاک بسپارید. امام را تنها نگذارید

بنده گنهکار خدا غلام زمانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.