گیلان
کد خبر:224430
پ
۰۰_۰۱a158b53ec5b57054ea2c50011864823799ce03
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید مرادعلی خیری املش: فرزندم را در راه آرمان و عقیده‌ام راهنما باشید

فرازی چند از وصایای شهید مرادعلی خیری”: فرزندم را در راه آرمان و عقیده‌ام راهنما باشید تا او هم رهرو پدرش و دیگر شهیدان گردد.

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید مرادعلی خیری املش: فرزندم را در راه آرمان و عقیده‌ام راهنما باشید

زندگینامه شهید مرادعلی خیری چهارراه

 “بسم رب الشهدا و الصدیقین”
“شهدا شمع محفل بشریتند”     “استاد شهید مطهری”
زندگینامه شهید مرادعلی خیری
شهید: خیری (مرادعلی)
تاریخ تولد: ۱۳۴۱
تاریخ شهادت: ۱۳۶۱/۰۱/۰۲
شغل: کارگر (سرباز)
محل شهادت: شوش
شهید مرادعلی خیری در روستای چهارده علیا از توابع بخش املش دیده بجهان گشود. بعلت تنگدستی پدر از لحاظ مالی او فقط توانست تا سوم راهنمایی تحصیل نماید. او پس‌از ترک تحصیل به تهران رفت و به مدت پنج سال در کارخانه صنایع بسته‌بندی مشغول کارگری بود.
شهید ازدواج نموده است و دارای یک دختر بچه میباشد. شهید مردی مسلمان و معتقد به جمهوری اسلامی ایران و عاشق خدا بود. او بسیار مهربان و دوستدار شهادت بود. شهید خیری در عملیات فتح‌المبین در حال نبرد با دشمنان اسلام بر اثر ترکش خمپاره به خیل شهیدان گلگون کفن اسلام پیوست.
” وصیت نامه شهید مرادعلی خیری”

بنام خدا

(مرگ با دلیل بهتر از،هستی و خواری است)وصیت نامه ایم برای زن یا،همسر و فرزندم منیژه و به پدر و مادرم و برای بزرگم و خواهرم امیدوارم که راه،همه شماها برای راه نجات اسلام و مبارزه با ظلم و ستمگری باشد و پشتیبان اسلام باشید که اسلام پشتیبان،همه مسلمانان است و همیشه در راه حق علیه باطل کار انجام بدهید چون حق بر باطل پیروز است و هیچ موقع اسلام را از یاد نبرید که اسلام پایدار است درود خدا بر آنان،راهشان حقیقت و راه قرآن و دین اسلام اسلام است و بقیه منظورم همان گفته های من و همان گفته های قرآن یعنی منظورم دستوراتی که خداوند نسبت به بندگان خود آفریده است

درود خدا بر حق مرگ بر باطل و ظالم و دیگر اینکه منظورم از وصیت من این است بعد از شهادت رسیدن من که اگر خدا اصلاح دانسته باشد فرزندم را در دست در راه حقیقت اسلام و دین و قرآن راهنمایی کنید که تنها قرآن و اسلام نجات بخش انسانهاست(یا محمد) دنباله نوشته های وصیت نامه ام،

دوم اینکه اگر من به شهادت رسیدم و اگر همسرم قبول کرد که دخترم را نگهدارد بگذارید که خود نگه دارد سوم اینکه هر چه و هر قدر پول و تمام اموال من بدست همسرم تحویل داده شود چون او جوانی خود را با من بسر برده است و دیگر اموال و مال برای من ارزشی ندارد .

بگذارید که خود با فرزندش باشد لاقل شاید فرزندم توانست دل او را شاد کند.

بله همسرم و بله پدرم و بله مادرم ما می رویم در راه هدف مکتب دین و قرآن که خداوند بزرگ وحی کرده است چون ما را بعنوان آزمایش فرستاده بود و مثل یک موجودی هستیم که تحت آزمایش و قرار می گیریم و گرفتیم به مادرم بگوید که از من راضی باشد و همچنین به پدرم و همسرم و فرزندم و دیگر فاملین و دوستان: اسلام است و دین مکتب قرآن پاینده باد.اسلام و عین حقیقت و در ضمن فرزندم را در راه آرمان اسلام راهنمایی کنید و سلام علیک و برکاته مادرم رفتم من از این دیار قربت دستور خدا و دین قرآن پیمودم من دستور الهی راهی است که خداوند آفریده واجب است بر هر فرد مسلمان حق و حق است روز معشر می بیند آنکه راهش را نرفته احتمال دارد که دیگر نبینم تو را مادر از گذشتهای من دیگر بگذر این وصیت نامه دست همسرم باشد ولی بعد از شهادت من در مسجد خوانده شود و بعدا پدرم و برادرانم این را بخوانند و بعد در دست همسرم قرار دهند.

                                                                                               خدا حافظ مراد علی خیری

خدایا،هر چه بخواهم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.