گیلان
کد خبر:224474
پ
n00755415-b

کرباسچی: این‌طور نیست که اصولگرایان پیروز ریاست جمهوری باشند/ از انتخاب روحانی نه پشیمان هستیم و نه توبه می‌کنیم

ما باید تلاش و فعالیت کنیم و بتوانیم از فعالیت‌های خود دفاع کنیم و ناامید نشویم و عصبانیتی که داریم نباید ما را از راه اعتدال خارج کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،اصلاح طلبان در حالی با تمرکز روی انتخاب ریاست جمهوری فعال شده اند که هنوز هیچ کدام از این گروه ها از پیشنهاد دهی روحانی و حمایت از او عذرخواهی نکرده اند. نه تنها عذرخواهی بلکه طلبکارانه خطاب به مردم می گویند که به دولت روحانی نقد وارد است اما از انتخاب او پشیمان و توبه کار نیستیم!

کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران هم در همین باره بدون توضیح درباره نتایج حاکمیت تفکر دوستانش در راس دولت نظیر مشکلات شدید معیشتی و نرخ های نجومی همه جانبه گفته است «این‌طور نیست که این دوره برای اصولگرایان باشد».گزیده اظهارات کرباسچی را خواهید خواند:

*پای تمامی اصلاح‌طلبان در این دولت درگیر است اما بسیاری از این دولت انتقاد کردیم و یکی از احزابی هستیم که بیشترین نقد را به دولت وارد کرده است اما حواسمان پرت نشود که نقد ما به معنای نفی کاری که در سال ۹۲ و ۹۶ انجام دادیم نیست و از آنچه اتفاق افتاده نه پشیمان هستیم و نه توبه می‌کنیم؛ همانطور که تعریف از دولت‌های آقای هاشمی و خاتمی به معنای تقدیس آنها نیست و نقدهای زیادی به آنها وارد است.

*هیچ‌وقت حتی در دوران حضرت امام(ره) برای نیروهایی که خود را اصلاح‌طلب و چپ می‌دانند فرش قرمز پهن نکردند. ما باید تلاش و فعالیت کنیم و بتوانیم از فعالیت‌های خود دفاع کنیم و ناامید نشویم و عصبانیتی که داریم نباید ما را از راه اعتدال خارج کند.

*در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو همه توجه کنیم که اگر حرکت و کار کنیم نتیجه خواهیم گرفت و این‌طور نیست که این دوره برای اصولگرایان باشد و اگر بتوانیم با مردم درست صحبت و آنها را قانع کنیم و منصفانه بگوییم که دو دیدگاه سیاسی وجود دارد اینطور نمی‌شود که حتما اصولگرایان پیروز شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.