گیلان
کد خبر:225822
پ
Alavi (7)
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

۱۴۰۰/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ وصیت شهید کریم رضازاده تالش: آنقدر در جبهه میمانم یا کشته شوم یا اسلام پیروز شود

آنقدر در جبهه میمانم یا کشته شوم یا اسلام پیروز شود زیرا مکتب انسان ساز است و راه رسیدن به انسانیت واقعی که از این بدن خاکی و این لباس زیبا که نشان ظاهری آدمیت است دور بوده ، تنها در این مکتب است و نه غیر .

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز۱۴۰۰ را باشما با شهدائیم/ 🌹نوروز «شهدایی» احرار/ وصیت شهید کریم رضازاده تالش: آنقدر در جبهه میمانم یا کشته شوم یا اسلام پیروز شود

..نوروز (تعطیلات سال ۱۴۰۰) امسال نیز همچون سال های گذشته با شما باشهدائیم؛/ همه روزه با؛ نوروز «شهدایی» احرار…
( انتشار وصیت نامه، زندگی نامه، تصاویر، خاطرات و مخاطرات شهدا، خانواده معظم شاهد،آزادگان،ایثارگران و… دوران طلایی دفاع مقدس) هر روز تا پایان تعطیلات نوروز ۱۴۰۰

آثار خود و نیز شهدای والامقام خود را برای ما ارسال کنید.

وصیت نامه شهید کریم رضازاده

خداوند جان و مال اهل ایمان را به بهای بهشت خریداری کرده آنها در راه خدا جهاد میکنند که دشمنان دین را به قتل رسانند یا خود کشته شوند .

سوره توبه آیه ۱۱۱

جنگ ، جنگ است و عزت و شرف ما در گرو همین جنگ است .

امام خمینی (ره)

با نام خدا و درود فراوان بر پیامبران و ائمه اطهار و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) و درود بیکران به پیشگاه امام دوازدهم حضرت صاحب الامر حضرت حجت بن الحسن العسکری (عج) و نایب بر حقش امام خمینی و با سلام بر شهدائ و معلولین و مجروحین و خانواده های گرامی آنان و بر بندگان پاک و پرهیزگار خدا و رزمندگان پرتوان و سربازان امام زمان ، من با قلبی سیاه و تاریک و پر از گناه ولی با شعور فراوان به جبهه حق علیه باطل میروم با باری از گناه به سوی معبود خود الله روان هستم و از شر گناهان خود به خدای یکتا پناه میبرم و توبه میکنم و با قلبی پر از امید و چشم از تمام هستیم بسته و پا روی مادیات و ظواهر دنیوی گذاشته ام خودم را از وابستگی ها رهانیده ام و خاشعانه و متواضعانه به درگاه خداوند منان توبه میکنم شاید که توبه مرا قبول کند همچنان که در قرآن میفرماید : ((عسی الله ان یتوب علیهم ان الله غفور الرحیم )) و امید است که خداوند توبه شان را بپذیرد البته که خداوند آمرزنده و مهربان است .

من به جبهه میروم تا در راه آزادی قدس و کربلا بجنگم ، من میروم تا با اهداء خون درخت اسلام را آبیاری کنم ، درختی که پژمرده و بی شاخ و برگ بود ، در بیابان بی آب و تنها بود ولی شهداء با خون خویش این درخت پژمرده را شاداب و پر شاخ و برگ وزنده کردند و من نیز همانند سایر شهداء میروم تا با نثار قطره قطره خون خود کاری کنم که این درخت هیچگاه شادابی خود را از دست ندهد اگر با کشته شدن من و امثال من اسلام زنده میماند !

ای توپ ها و تانک ها تا میتوانید گلوله های خود را بر ما ببارید و بدن های خاکی ما را پودر کنید . من حاضرم که بدنم پودر شود ولی حاضر نیستم کوچکترین ضربه ای به اسلام وارد شود ، از کشته شدن نیز هراسی ندارم و هیچکدام از پیروان اسلام از کشته شدن در راه اسلام هراس ندارند .

آنقدر در جبهه میمانم یا کشته شوم یا اسلام پیروز شود زیرا مکتب انسان ساز است و راه رسیدن به انسانیت واقعی که از این بدن خاکی و این لباس زیبا که نشان ظاهری آدمیت است دور بوده ، تنها در این مکتب است و نه غیر .

خدایا….

مرا از آنچه بر خلاف رضای توست بر حذر دار

خدایا …

مرا از سلیمان به خودت ، و مؤمنین به پیامبرت و شیعیان به ولیت و مطیعان اولی الامرت حضرت ولی عصر (عج) و نایب بزرگوارش خمینی عزیز قرار بده. 

به امید گسترش اسلام ناب محمدی به تمام دنیا

 

خانواده گرامی ام ، من به خاطر اسلام و قرآن ایستادم و نگران نباشید . غصه من را نخورید ، غصه اسلام و امام را بخورید که همه ما باید فدا شویم . مرا حلال بکنید و امام را یاری نمایید . دوستان عزیزم وحدت را حفظ و پشتیبان حق باشید . ما به خاطر حق و به خاطر از بین بردن ظالم می جنگیم و به خاطر دزدی که عراق می کند . پس نگذارید زورمندان و پول هوسان (پول پرستان) حاکمیت شهر و جامعه را بدست بگیرند و یک جبهه دیگر باز کنند .

امـامـا لبیـک ، امـامـا لبیـک ، امـامـا لبیـک ، حسین جان لبیک ، از همه آن هایی که مرا می شناسند می خواهم که مرا حلال کنند %           والسلام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.