گیلان
کد خبر:225881
پ
۱۳۹۹۰۲۱۴۰۹۲۵۱۰۸۷۲۰۲۸۲۴۹۴

چمران: شورای کارآمد و جهادی می‌تواند معضل ساختمان‌سازی را حل کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مهدی چمران  با اشاره به وضعیت، تورم موجود در بازار مسکن را ناشی از بی‌تدبیری مدیریت شهری دانست  و گفت: طبق اعلام بانک مرکزی، در ۱۲ ماه سال گذشته قیمت متوسط ساختمان در شهر تهران ۸۰٫۳ درصد افزایش نشان می‌دهد. قاعدتاً تورم بالا و افزایش همه قیمت‌ها به افزایش ساختمان نیز […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مهدی چمران  با اشاره به وضعیت، تورم موجود در بازار مسکن را ناشی از بی‌تدبیری مدیریت شهری دانست  و گفت: طبق اعلام بانک مرکزی، در ۱۲ ماه سال گذشته قیمت متوسط ساختمان در شهر تهران ۸۰٫۳ درصد افزایش نشان می‌دهد. قاعدتاً تورم بالا و افزایش همه قیمت‌ها به افزایش ساختمان نیز می‌انجامد ولی چرا ۸۰ درصد!

چمران اضافه کرد: سیاست‌های عجیب و شکست‌خورده وزارت راه و شهرسازی در متوقف ساختن ساختمان‌سازی و عدم تدبیر یا بی‌تدبیری مدیریت شهری و عدم پایبندی به ترغیب و تسهیل ساخت‌وساز مورد نیاز مردم به افزایش لجام‌گسیخته قیمت‌های مسکن کمک کرد و توقف مستمر پروژه‌های عمرانی شهر و ساختمان‌سازی را سبب شد.

چمران گفت: شورای شهر و شهرداری باید با برنامه‌ریزی درست به تسهیل ساختمان‌سازی روی آورند و شورای کارآمد و جهادی می‌تواند این معضل را حل کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.