پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل

بازگشت محدودیت های کرونایی به گیلان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل [1]،رئیس پلیس راهور گیلان امروز گفت: همه شهرستان های گیلان به جز ۴ شهرستان رضوانشهر،  ماسال ، شفت و سیاهکل در وضع قرمز کرونایی هستند و تردد در این شهرها با خودروهای پلاک غیربومی و بدون مجوز ممنوع است و متخلفان یک میلیون تومان جریمه می شوند . 

سرهنگ امیر طالبی افزود: تردد با خودروهای پلاک غیربومی و یا بدون مجوز در شهرستان های رضوانشهر ، ماسال ، شفت و سیاهکل که در وضع نارنجی کرونایی هستند نیز ممنوع است و متخلفان  ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شوند.
وی با اشاره به اعمال محدودیت های تردد شبانه گفت: این محدودیت ها هر شب از ساعت  ۲۲ تا ۳ بامداد ادامه دارد و متاسفانه با رعایت نکردن مردم ، ما هر شب با ثبت حدود  ۵ هزار خودرو روبرو هستیم.
رئیس پلیس راهور گیلان‌ افزود: شهروندانی که مجوز تردد دارند و یا  بدون مجوز تردد به علل پزشکی به مراکز خدمات درمانی مراجعه می کنند نگران نباشند و این هشدارها و جریمه ها برای افراد با تردد غیر ضروری است.
سرهنگ امیر طالبی همچنین از تعطیلی همه حوزه های خدمات راهور از جمله آزمون های رانندگی و مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در شهرهای قرمز خبر داد و گفت : این‌ مراکز تا اطلاع بعدی تعطیل است.
منبع: خبرگزاری صداوسیما