گیلان
کد خبر:226672
پ
۶۳۳۱۸۹۵_۶۹۱

پیام تسلیت سردار هامون محمدی در پی عروج سردار حق بین

گفتی دیگر از این دنیای فانی خسته ام. خواستم حرف را عوض کنم گفتی در تصمیمم جدی هستم و بیشتر از هر زمان می‌خواهم که به دوستان شهیدم ملحق شوم. چه زود دعایت مستجاب شد برادر.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار هامون محمدی فرمانده اسبق سپاه قدس گیلان درگذشت سردار حق بین را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است : سلام به روح مرد صحنه‌های نبرد حق علیه باطل و درود بر افتخار آفرین میدان دفاع از حرم، سردار محمدعلی حق بین. معنای عینی ایمان، شجاعت، ایثار، بزرگی، محبت، شرم و حیا، صبر و استقامت، مظلومیت و بی ادعایی. محمد جان در آخرین دیدارمان گفتی : مرا با خودت به سوریه ببر که دیگر از این دنیای فانی خسته ام. خواستم حرف را عوض کنم گفتی در تصمیمم جدی هستم و بیشتر از هر زمان می‌خواهم که به دوستان شهیدم ملحق شوم. چه زود دعایت مستجاب شد برادر.

راستش را بخواهی اینجا همه تو را می‌شناسند.

امروز شنیدم که بچه‌های نبل و الزهرا عکست را روی صفحه اول گوشی هایشان گذاشته اند … مرحبا به این وفاداری. ما، اما برایت چه کرده ایم؟ عزیز برادر از آن زمان که برای اولین بار در سنندج و در تیپ قدس دیدمت همیشه در چهره ات یا گرد و غبار میدان نبرد بود یا غم دوری از یاران شهیدت. دائم نگران انقلاب و ولایت بودی.

 محمد جان من با تمام وجود آگاهم که برای کسب رضایت حضرت حق آرام و قرار نداشتی. چشمان خسته و قرمزت از بی خوابی در نبرد‌های حلب هرگز از یادم نخواهد رفت. خوشا به حالت که حلم و بردباری، توسل، توکل، ادب، احترام و تواضعت مدت هاست که زبانزد مدافعان حرم است. امروز همه اینجا سراغت را از ما گرفتند و تسلیت گفتند. آه و افسوس در غم فقدانت در کنار بارگاه حضرت رقیه) س) حاکم بود. همه به یاد تو و سردار حجازی عزیز گریستند و برایتان دعا کردند. جان برادر، دیگر سختی‌ها، بی خوابی‌ها و غم هجران دوستان و درد جراحت‌های نبرد که در پیکر رنجیده ات بود به پایان رسید. آرام باش و در کنار دوستان شهیدت علی الخصوص شهید واال مقام محمد اصغر خواه و برادر شهیدت، عند ربهم یرزقون باش. برایمان دعا کن و سلاممان را که آکنده ازغم هجران است به یاران قدیمی برسان. رفیق روز‌های سخت، امروز با اشک چشم و از کنار حرم حضرت رقیه (س) بدرقه ات می‌کنم و از خداوند منان برای خانواده محترمت صبر و بردباری آرزومندم.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.