گیلان
کد خبر:226681
پ
۶۳۳۷۴۱۸_۳۲۳
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسدارن :

سردار حق بین از طراحان عملیات علیه داعش

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسدارن : سردار حق‌بین در سال ۹۴ در جنوب حلب حضور فعال داشت و یکی از کارشناسان و طراحان عملیات علیه داعش بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران امروز در مراسم تشییع پیکر این سردار سرافراز ایران اسلامی در گزار شهدای گمنام لنگرود ، گفت : این سردار یکی از افتخارات گیلان و سپاه پاسداران بوده و امیدوارم این مجاهد وارسته با سفره اهل‌بیت(ع) و امام حسن مجتبی(ع) محشور شود.

سردار علی‌اکبر پور جمشیدیان با شاره به همرزمی خود با سردار حق‌بین در جبهه مقاومت افزود: انقلاب اسلامی آرزوی ائمه، بزرگان و انقلابیون در طول تاریخ اسلام بوده و همه آنان منتظر شرایطی بودند تا احکام الهی را برپا کند.
سردار حق بین از طراحان عملیات علیه داعشمعاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با اذعان به اینکه استکبار در طول تاریخ اجاره برپایی هیچ‌گونه انقلاب از نوع دینی در ایران نداده است، تصریح کرد: در انقلاب همه اقشار نقش داشته و با تبعیت از امام خمینی(ره) حکومت ستم‌شاهی را سرنگون کردند، ولی برخی اقشار این ملت بزرگ سنگین‌ترین و پیچیده‌ترین مسؤولیت را در ایجاد انقلاب بر عهده گرفتند و بعد از انقلاب نیز وظیفه حفاظت از انقلاب را داشتند.
وی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی سردار حق‌بین بیان کرد: این سردار عصاره غیرت و شجاعت و مقاومت مردم گیلان بوده و در ایام نوجوانی‌اش وارد پیکار علیه دشمنان انقلاب شد و وارد مجموعه سپاه شدند و زندگی و تاریخ و خاطرات این سردار سرشار از فداکاری در راه خدا است.
پور جمشیدیان با اشاره به نقش سردار حق‌بین در جبهه‌های کردستان گفت: دشمنان در شهرها و روستاهای مرزی در شمال کشور برایسردار حق بین از طراحان عملیات علیه داعش مردم و زن و بچه مشکل ایجاد و ناهنجاری به وجودمی آوردند ولی به وجود برکت این سرداران دست و شر دشمنان سر مردم برداشته شد و امروز حتی در جاده‌های خاکی کردستان نیز امنیت وجود دارد.
وی سپاه پاسداران را لشکر مخلص خدا و انقلاب اسلامی معرفی کرد و افزود: سپاهیان در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی نیز وارد عرصه شدند و برایشان ترک و فارس و بلوچ و غیره فرق نمی‌کرد و نیازهای جامعه مرزی آن‌ها را فراهم کردند.
سردار حق بین از طراحان عملیات علیه داعشمعاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با اذعان به اینکه سردار حق‌بین با رفع تصرف نبل و الزهرا باعث افتخار گیلان و ایران در جبهه مقاومت شده بود ، بیان کرد: در این دوران که دشمنان در غرب آسیا با گروه‌های تکفیری ناامنی ایجاد کردند نامداری به نام سردار حق‌بین در کنار سردار سلیمانی قرار گرفت تا دست داعشیان را از منطقه قطع کردند و یک‌لحظه برای حذف داعشیان از منطقه  آرام و قرار نداشت.
وی با بیان اینکه مردم شهر نبل و الزهرا حدود پنج سال در سخت‌ترین محاصره‌های نظامی وسردار حق بین از طراحان عملیات علیه داعش اقتصادی توسط داعش بود گفت: سردار حق‌بین با کمک رزمندگان جبهه مقاومت توانست داعشیان را هلاک کند و مردم این شهر استراتژیک را آزاد کند که سردار سلیمانی به سردار حق‌بین فرمانده خط‌شکن لقب داد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.