گیلان
کد خبر:226832
پ
۱۴۰۰۰۲۰۸۰۰۰۰۵۲_Test_PhotoO

مجیدی: بازیکنان خسته هستند/ این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: الاهلی خیلی خوب بازی کرد اما من تحلیل فنی ندارم و صحبت درباره آن خنده دار است چون بازیکنان خسته هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از دیدار استقلال و الاهلی عربستان اظهار داشت: الاهلی خیلی خوب بازی کرد اما تحلیل فنی ندارم. صحبت کردن درباره مسائل فنی خنده دار است چون بازیکنان خسته هستند. دوبار با الدحیل در ۶ روز بازی کردیم. امروز هم ما و هم الاهلی خسته بودیم. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم چون با همه توانشان تلاش کردند. در کل، به آنچه که هدفمان بود، رسیدیم.

وی افزود: فکر می‌کنم ما خیلی باهوش کار کردیم ولی دلیل اینکه نتوانستیم کیفیت دو بازی اول را ارائه دهیم، خستگی بازیکنانمان بود. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانمان بگیرم. برای همه تیم‌ها این مشکل هست. امروز هم الدحیل کیفیتش نسبت به دیدارهای قبلی پایین‌تر بود. همانطور که کاپیتان تیممان گفت، ما به دنبال صعود هستیم و حتما آن را به دست می‌آوریم. با تمرکز کامل و تمام انرژیمان در بازی بعدی شرکت می‌کنیم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه آیا الاهلی تغییر کرده بود، عنوان کرد: تغییر نکرده بود. ما خسته بودیم.

مجیدی در خصوص عملکرد مظاهری در این دیدار گفت: دروازه‌بان کارش گرفتن توپ است. ما صدر جدول هستیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

وی در خصوص عملکرد الاهلی عربستان عنوان کرد: من قبل از بازی هم گفته بودم، الاهلی تیم بسیار خوبی است ولی این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی. آن‌ها خوب بازی کردند و در ابتدا هم این را گفتم. از طرفی بازیکنان ما خیلی خسته بودند.

سرمربی استقلال با بیان اینکه تیمش باهوش بازی کرد، گفت: ما برای این دیدار یک سازماندهی داشتیم.

وی در خصوص دیدار با الشرطه گفت: همه بازی‌ها سخت است. مسابقه آخر خیلی سخت است ولی ما یک سازماندهی در تیم داریم که چه زمانی بجنگیم و چه زمانی کنترل کنیم. امروز خسته بودیم و بیشتر بازی را کنترل کردیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.