پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل

تل‌آویو: از وضعیت نظامیان مفقود خود آگاهیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل [1]،دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای ادعا کرد از وضعیت نظامیان مفقود شده خود در نوار غزه آگاه است و برای بازگرداندن آنها اقدام می‌کند.

اقدام جنبش مقاومت حماس [2] در انتشار تصویر و صدای نظامیان صهیونیست بازداشتی در نوار غزه برای اولین بار، با واکنش عصبی و عجولانه تل‌آویو همراه شد.

دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه در بیانیه‌ای ادعا کرد: «اقدامات حماس، فریبکاری بی‌ارزشی است و اسرائیل به خوبی [3] از وضعیت سربازان خود، گلدین و شائول آگاه است».

به نوشته وبگاه شبکه «الجزیره [4]»، در ادامه این بیانیه آمده است: «اسرائیل با قاطعیت و مسئولیت برای بازگرداندن نظامیان خود عمل خواهد کرد».

ساعتی پیش، گردان‌های القسام شاخه نظامی حماس، در برنامه «ما خُفیَ أعظم» از شبکه الجزیره، در راستای مقابله به‌مثل با جنگ روانی رژیم صهیونیستی، تصاویر و فایل صوتی از نظامیان اسرائیلی بازداشتی در نوار غزه را منتشر کرد. (جزئیات بیشتر [5])

مقام‌های رژیم کودک‌کش اسرائیل بارها از کشورهای متحد خود از جمله آمریکا و انگلیس خواسته‌اند که به آزادی این نظامیان بازداشتی کمک کنند و در جدیدترین اقدام ضد بشری خود، ورود هرگونه کمک به نوار غزه را مشروط به آزادی آنها کرده‌اند.

«مروان عیسی» معاون ستاد فرماندهی گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت حماس، در اولین حضور رسانه‌ای خود در همین برنامه، با اشاره به عملیات‌های رژیم صهیونیستی برای ربودن سران گروه‌های مقاومت فلسطینی در نوار غزه، گفت حماس اهرم‌های چانه‌زنی مهمی برای تبادل زندانی دارد.