پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل

🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید ایوب‌ پورخوش‌ سعادت‌، فومن: شما را به اخلاص در عمل سفارش می کنم

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل [1]؛هرجمعه باشما با شهدائیم،🌹/🌹جمعه های »شهدایی» احرار/ وصیت شهید ایوب‌ پورخوش‌ سعادت‌، فومن: شما را به اخلاص در عمل سفارش می کنم.

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله رب العالمین
اشهد ان الا اله الا الله و اشهدا ان محمد رسول الله و اشهد ان علیا ولی ا…
با سلام و درود به پیشگاه با عظمت حضرت ختمی مرتبت محمد ابن عبدا… (ص) و جانشین بحق او مظلوم تاریخ، حضرت علی (ع) و دخت گرانمایه آن مقام با عظمت کوثر اهل بیت حضرت فاطمه زهرا (س) و یازده دریه پاک آن حضرت ، بخصوص امام غائب امید صالحان و مصلحان حضرت مهدی (عج) و نایب بر حقش حضرت امام خمینی.
امروز که به سرزمین عمر خود که غبار بیست و پنج بهار بر آن نشسته است نظر می کنم، متاعی جز خار حسرت برای چیدن آماده نمی بینم.
حسرت از دست دادن فرصت ها، کفران نعمت ها و غفلت ها.
حسرت پی نبردن به رمز و راز هستی ، حسرت نشناختن خود و خدای خود.
حسرت پند نگرفتن از تاریخ انسانها.
خداوند در این مدت نعمت های بیشماری را به من عنایت نمود ولی من بنحو صحیح از آنها استفاده ننمودم.
یکی از این نعمت ها، زندگی در جامعه ای است که خانه اهل بیت است، و در کنار رهبری که وارث تمامی پیامبران و فریاد همه مظلومان است و زندگی در فضایی که از بوی خون . شهیدان. عطر آگین است.
این نعمت شایسته را شکری عظیم می بایست نمود که ننموده ام،
نعمت دیگر خداوند به من داشتن پدر و مادری دلسوز و دوستدار اهل بیت است که در دامن پر مهرشان همیشه آوای عشق حسین (ع) و انتظار مهدی (عج) را در گوشم زمزمه میکردند.
پدر و مادری که هیچگاه نتوانستم و نخواهم توانست پاداش زحمات بی دریغشان را بدهم، جز آنکه از خداوند برایشان طلب علو مقام و از دیار عزت نمایم.
نعمت دیگر الهی، توفیق تحصیل علوم اسلامی است تا او را بهتر بشناسم و از دعا الهی طاعته بگردم و دریغ از عدم استفاده صحیح از اوقات گرانبها و اساتید گرانقدر و کتب گرانمایه اسلامی. خداوند به من نعمت های بی شمار دیگری نیز عنایت کرده است و اکنون در آتش حسرت عدم شکر این نعمت ها می سوزم. شاید با آب خون، آتش افروخته در جانم خاموش گردد.
ای برادران و ای خواهران
شما را به اخلاص در عمل و صبر و استقامت در طاعت و شکر نعمت سفارش می کنم خدا را دوست بدارید. با عشق به لقاء او زندگی کنید. به رحمتش امیدوار باشید از رشته پیوند با درگاه الهی یعنی ائمه معصومین علیهم السلام یک لحظه غافل نباشید که هر چه داریم بواسطه فیض وجود آنان است.
خود را وقف انقلاب اسلامی کنید و آماده سربازی درهر یک از سنگرهای خالی این انقلاب باشید.
جنگ را در سرلوحه برنامه های زندگیتان قراردهید.
کینه دشمنان اسلام را در کنارحب الهی در دل خود بپرورانید.
یک لحظه از امام عزیزمان که عزت بخش مسلمین است ، غافل نباشید،
عزیزان دانش آموز را به بلند همتی وتلاش بی وقفه در جهت خودسازی علمی، اخلاقی، اجتماعی سفارش می کنم. شما باید پیام رسان آرمان شهیدان برای تمامی تشنگان روی زمین باشید. باید بار غم همه مستضعفان را بر دوش خود احساس کنید. بازوی اسلام و انقلاب اسلامی و رهبر عزیزمان باشید .
از مسئولین عزیز نظام جمهوری اسلامی عاجزانه خواستارم که در کنار همه مشکلات به مسائل نسل جوان اهمیت بیشتری بدهند، اینها سرمایه های آینده کشور و نهضت جهانی اسلام هستند. سعی کنید امانتدار خوبی برای سربازان امام زمان (عج) باشید.
ای امت حزب ا… با وحدت خود مشت محکمی بر دهان توطئه گران چپ و راست بزنید و در مقابله با دسیسه های دنیا گرانه شیاطین، به سیره “هیهات مناالذله “‌امامانمان عمل نمایید . (که می نمائید)
در صحنه حضور داشته و همواره یاور صدیق اماممان باشید.
و سخن آخر اینکه:
ای انسانها دنیا زیباست، آری زیباست و لکن زیباترین نیست.
دنیا را به بازی بگیرید و نگذارید شما را به بازی بگیرد. از روی این پل با سرافرازی بگذرید و ذلت پای بندی به آن را بر خود حرام نمائید.
سعی کنید همیشه دنبال زیباترین باشید، که جز با عشق بدست نمی آید. و جز در جان در جای دیگر نمی نشیند، و آن عشق به خداست که رضوان الهی را بدنبال دارد.
در پایان یکبار دیگر شما را به تبعیت از مقام ولایت فقیه که ثمره خون تمامی شهیدان تاریخ است، سفارش می کنم
از همه کسانی که بنحوی حقی بر من داشته اند حلالیت طلبیده و انتظار عفو دارم امیدوارم که از زندگی پر غفلت من عبرت بگیرید ودر دنیا با استفاده صحیح از نعمت های الهی، شکر گزار خداوند یکتا باشید.
والسلام علی عبادا…الصالحین
جنگ جنگ تا پیروزی
مرگ بر آمریکا و شوروی و اسرائیل
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار