گیلان
کد خبر:227964
پ
۶۵۵۵۳۳۹_۷۷۲

جانشین نیروی قدس سپاه: عروج «سردارحق بین» فرمانده رشید جبهه ی مقاومت ضایعه ایی جبران ناپذیر است

جانشین نیروی قدس سپاه در بخش دیگری از سخنان خویش با تجلیل از رشادت ها و مجاهدت های سردار محمد علی حق بین، عروج شهادت گونه ی این فرمانده رشید جبهه ی مقاومت را ضایعه ایی جبران ناپذیر برای همرزمانش عنوان کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران عصر دیروز در مراسم یادبود چهلمین روز عروج شهادت گونه سردار محمدعلی حق بین فرمانده پیشین لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان و از فرماندهان محور مقاومت در رشت با تشریح اهداف و نحوه عملکرد جبهه مقاومت در مقابل جبهه استکبار و عیادی سرسپرده اش در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا اضافه کرد: امروز انقلاب اسلامی درس عزت ، آزادگی ، دلاورمردی و ایستادگی مقابل ظلم و ستم دنیای استکبار و صهیونیسم جهانی را به تمامی جهان اسلام و آزادیخواهان عالم آموخته و موجب شده روند اضمحلال و فروپاشی رژیم نامشروع و غاصب اسرائیل بیش از هر زمان دیگری سرعت بگیرد.

سردار محمدرضا فلاح زاده خطاب به یهودیان مهاجر به سرزمین فلسطین تاکید کرد : از اینک روند مهاجرت معکوس خود را به سرزمین اصلی خودشان آغاز کنند که این بهترین فرصت است و چنین فرصتی در آینده به آنها دست نخواهد داد.
جانشین نیروی قدس سپاه همچنین بر ضرورت  تداوم راه شهدا و امام شهیدان در راستای حفاظت از ارزش های ناب و والای انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: شهدای عزیز این سرزمین با نثار جان خویش مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام ایستادند و امروز وظیفه ماست که در راستای حفظ عزت و اقتدار این سرزمین راه مقدس شهدا را تداوم دهیم.
وی در ادامه انتخابات را مظهر تجلی مشارکت مردم برای تعیین سرنوشت و آینده کشور دانست و بر ضرورت حضور پرشور و گسترده مردم برای تحقیق انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو تاکید کرد.
سردار فلاح زاده حضور در صحنه انتخابات را نوعی جهاد برای تحقق اهداف بلند نظام اسلامی توصیف کرد و افزود: جهاد با بصیرت و درک بهینه شرایط و ترفند های مذبوحانه دشمنان، رسالتی است که آحاد ملت امروز باید با تأسی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه ی مردم سالاری دینی از خود بروز و ظهور دهد.
جانشین نیروی قدس سپاه در بخش دیگری از سخنان خویش با تجلیل از رشادت ها و مجاهدت های سردار محمد علی حق بین، عروج شهادت گونه ی این فرمانده رشید جبهه ی مقاومت را ضایعه ایی جبران ناپذیر برای همرزمانش عنوان کرد و افزود: آنچه که فقدان این عزیز سفرکرده را قابل تحمل می کند، محشور شدن روح بلند او همراه با دیگر شهدای این سرزمین با اولیاء انبیاست.
در ادامه ی این مراسم صابر خراسانی از شعرای انقلابی کشورمان، اشعاری در وصف سردار محمدعلی حق بین سرود و حاضران با نوحه سرایی حاج سعید حدادیان به یاد سردار محمدعلی حق بین و دیگر شهدای عزیز این سرزمین عزاداری کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.