گیلان
کد خبر:228683
پ
unnamed (1)
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

🌹جمعه های »شهدایی» احرار/وصیت شهید صادق شیخ پور،لنگرود: ای آمریکای جنایتکار و ای اسرائیل غاصب ، از دست مظلومان تاریخ تو دهنی خواهید خورد

ای آمریکای جنایتکار و ای اسرائیل غاصب ، امام زمان (عج) ، خمینی بت شکن را جای خود و نائب بر حق خود قرار داده است. و چنان تو دهنی از دست این مظلومان تاریخ خواهید خورد که دیگر اثری از شما بر روی زمین وجود نداشته باشد .

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/🌹جمعه های »شهدایی» احرار/وصیت شهید صادق شیخ پور،لنگرود: امیدوارم با شهادت خود بتوانم مسئولیت خویش را نسبت به انقلاب واسلام به انجام برسانم.

بسمه تعالی قال ا… تعالی فی قرآن الکریم : و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون گمان نکنید آنانکه درراه خدا کشته می‌شوند ، مرده‌اند ، بلکه آنان زنده‌اند و نزد خدای خویش روزی می‌خورند

بسمه تعالی

قال ا… تعالی فی قرآن الکریم :

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون

گمان نکنید آنانکه درراه خدا کشته می‌شوند ، مرده‌اند ، بلکه آنان زنده‌اند و نزد خدای خویش روزی می‌خورند .

با درود به رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی ، و درود بر همه کسانیکه پیام و ندای امام عزیز را که همان پیام رسول اکرم (ص) است شنیده‌اند و لبیک گفتند.

سلام بر پدران و مادران عزیزی که جوانان خود را به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام و شهادت نامه آنان را امضاء می‌کنند . ای برادران و خواهران مسلمان ! ندای هل من ناصراً ینصرنی امام شهیدان حضرت امام حسین (ع) از کوهها و دشتهای خون رنگ عرب و جبهه‌های کربلای ایران به گوش می‌رسد و قلب عاشقان را در سینه می‌لرزاند .

آری اینجا مکان مقدس کربلاست که یاران خمینی مردانه جان خود را فدای اسلام و قرآن می‌کنند و با نیت پاک و خاص خود تمام وابستگی‌های دنیایی ، ماند مال و جان و زن و پدر و مادر را رها کرده‌اند.

عزیزان من اینکه موعود و زمان حمله بر دشمن کافر و رفتن به سوی خدا و شهادت در راه دوست فرا رسیده است امیدوارم با این وسیله و با شهادت خود بتوانم مسئولیت خویش را نسبت به انقلاب واسلام به انجام برسانم.

خداوندا اکنون که توفیق بدست آمده و در جبهه هستم ، توانائیم ده تا خود را تزکیه نمایم و با تزکیه نفس به ملاقات تو آیم زیرا با تزکیه نفس به کمال مطلوب یعنی به شهادت نایل گشتن شیرین‌تر و گواراتر است. خداوندا از تو می‌خواهم که مرا شهید بمیرانی تا خون ناقابل من کمکی برای پعیشرفت اهداف مقدس امام و انقلاب اسلامی باشد که این آخرین هدفهایی تکامل انسان مسلمان است .

و شما ای برادران و خواهران مسلمان از امام خمینی ولی فقیه و امام و رهبر زمان بدن چون و چرا اطاعات کنید ریال و از اختلاف و تفرقه بپرهیزید و همه را نیز به وحدت دعوت نمائید .

اسلام ای مکتب خون و پیام ! ای باور بی‌کسان و ضعیفان و خصم کافران و مستکبران ! که در راه احیاء دوباره تو هزاران پیر و جوان و نوجوان فدا شده‌اند. به تمامی کسانی که قطره قطره خون داده‌اند و بر تمامی یاورانی که در راه تو مظلومانه و سعادتمندانه جان داده‌اند قسم یاد می‌کنم که از تو و قرآن کریم پاسداری کنم.

و تو ، ای رهبر مشتاقان و قلب تپنده ملت ایران ، ای روح خدا که ذره ذره وجود تو برای رضای خداوند و برای سربلندی ملت ایران و اسلام و قرآن عزیز در حرکت است. به روح مقدست سوگند یاد می‌کنم که از حیثیت اسلام و قرآن و از ولایت فقیه دفاع کنم  فریاد می‌زنم : ای آمریکای جنایتکار و ای اسرائیل غاصب ، امام زمان (عج) ، خمینی بت شکن را جای خود و نائب بر حق خود قرار داده است. و چنان تو دهنی از دست این مظلومان تاریخ خواهید خورد که دیگر اثری از شما بر روی زمین وجود نداشسته باشد .

والسلام – صادق شیخ‌پور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.