گیلان
کد خبر:233529
پ
۴۰۲۲۸۱۲
حضور ۱۲۵ تیم فوتبال در لیگ‌های برتر

الماسخاله: دوره‌های آموزش داوری کشور در رودسر برگزار شد/ حضور ۱۲۵ تیم فوتبال در لیگ‌های برتر

رئیس هیئت فوتبال گیلان با اشاره به حضور ۱۲۵ تیم فوتبال در لیگ‌های برتر این استان، گفت: فدراسیون فوتبال به داد باشگاه‌های گیلان برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛قربانعلی الماسخاله پیش از ظهر سه شنبه در جلسه مجمع عمومی سالیانه و انتخاباتی هیئت فوتبال گیلان با اشاره به قدمت ۷۰ ساله این استان در فوتبال ۷۰ سال، اظهار کرد: گیلان از استان‌های دارای استعدادهای فراوان است.

وی با بیان اینکه درآمد اساس فوتبال باشگاه‌ها است، افزود: قانونی برای درآمدزایی باشگاه‌های فوتبال وجود ندارد و برای فرار از حل مشکل آن را به گردن هیأت فوتبال و فدراسیون می‌اندازند.

الماسخاله ادامه داد: گیلان پایه گذار فوتبال ساحلی کشور با حضور چهار تیم‌در لیگ برتر فوتبال ساحلی در سال ۸۲ تا ۸۴ بوده و حتی دوره‌های آموزشی داوری کشور نیز در رودسر برگزار می‌شد.

وی با اشاره به وجود ظرفیت‌های بسیار و نبود سرمایه گذاری مناسب برای باشگاه داری در گیلان، اضافه کرد: فدراسیون فوتبال به داد باشگاه‌های گیلان برسد تا با تعیین ساختار باشگاه‌ها، نظام جامع باشگاه داری تدوین و به صحن علنی مجلس ارائه شود.

رئیس هیئت فوتبال گیلان با اشاره به وجود ۴۷ تیم فوتبال در لیگ‌های مختلف کشور، گفت: معتقدم گیلان با وجود ۱۲۵ تیم سازماندهی شده در لیگ‌های برتر استان، گیلان معدنی است که می‌توان از آن بازیکن استخراج کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.