گیلان
کد خبر:233744
پ
۷۵۱۶۲۱۸_۴۴۲

تأکید بر برگزاری کلاس‌های حضوری در گیلان

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری گیلان گفت: برنامه ریزی‌ها برای برگزاری کلاس‌های حضوری مدارس و دانشگاه‌ها ضروری است.

به گزارش احرارگیل؛ حسین مصطفی پور در ستاد مدیریت و مقابله با کرونای استان با تأکید بر برگزاری کلاس‌های حضوری دانش آموزان و دانشجویان گفت: طبق بررسی‌ها در دوران کرونا با افت شدید کیفیت آموزشی روبرو شدیم.
وی اضافه کرد: با اعمال محدودیت‌ها در دوران کرونا و به رغم مدیریت مناسب این بیماری در جامعه، اما با افت شدید تحصیلی مواجه شدیم که تأثیر منفی این موضوع را در درازمدت شاهد خواهیم بود.
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری گیلان درخصوص سویه جدید ویروس کرونا و گسترش آن در جامعه گفت: سرعت گسترش این سویه لزوم تشدید مراقبت‌ها را ضروری می‌سازد.
حسین مصطفی پور درخصوص کنترل مرز‌های گیلان با کشور‌های همسایه هم گفت: در کنترل مرز‌ها از کسانی که وارد استان می‌شوند حتما باید تست کرونا گرفته شود.
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری گیلان گفت: نگرانی‌هایی هم در خصوص تأمین دارو وجود دارد که با توجه با موجودی دارو‌ها این نگرانی برطرف شده است.
وی در ادامه با تأکید بر کنترل تجمعات بزرگ افزود: در برگزاری نمایشگاه‌ها لازم است تمامی شیوه نامه‌های ویژه مورد توجه قرار گیرد.
دکتر فردین مهرابیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز از شناسایی ۸ مورد ابتلا به سویه امیکرون خبر داد و گفت: ۹۵ درصد جمعیت هدف در گیلان حداقل یک دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند که از این میزان ۸۸ درصد دز دوم و ۲۱ درصد نیز نوبت سوم را تزریق کرده اند.
سرهنگ حبیبی جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه قدس گیلان هم گفت: به زودی برای کنترل سویه جدید امیکرون غربالگری تلفنی خانواده‌ها در مناطق مختلف شهری توسط گروه‌های جهادی آغاز خواهد شد.

منبع
خبرگزاری صدا و سیما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.