گیلان
کد خبر:237098
پ
download (2)
اختصاصی احرار،

اختصاصی / رئیسی برای معیشت مردم «زمان سنج» نگذارد!

رئیسی نباید برای رسیدگی و درمان “دردها و معیشت مردم” «زمان سنج» بذارد.

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، نحوه  اولویت های مطرح شده  دولت انقلابی آیت الله سید ابراهیم رئیسی توسط سخنگوی دولت که درآن باز پرداخت بدهی دولت حسن روحانی به بانک ها و بیمه ها و…و عدم توجه کافی و اولویت دادن به وضع معیشت مردم ستمدیده در هزینه کرد درآمدهای حاصل از  فروش نفت، دلارهای مسدودی برگشتی و پول فروش ساغری جاسوس انگلیسی- آمریکایی تعجب برخی دلسوزان انقلاب را در پی داشت که؛

اگر آقای رئیسی بخواهد در آستانه ی یکی دوسال مونده تا انتخابات مجلس با شتاب بخشیدن به امورات جاری مردم و کارمندان دولت و…. دلارهای رسیده را برای بازگرداندن همین نمایندگان خنثی مجلس به مجلس آینده هزینه و نیز از نمایندگان برگشتی بهره گیرد برای پی ریزی و زیر سازی انتخابات ریاست جمهوری آینده ی خود؛ این اشتبه بزرگی است و  خسران این ایده قابل جبران نیست.

👈 رئیسی نباید برای رسیدگی و درمان “دردها و معیشت مردم” «زمان سنج» بذارد.

همین الان هم دیر است.
آن موقع  دلسوزان جبهه ی انقلاب ممکن است فرمان ملوکانه را افشاء گر شوند. دلارهای مسدودی  برگشتی باید همین الان و «تنها»با اولویت معیشت مردم هزینه شوند.

… آنانی که با گذشت هشت ماه از فعالیت دولت مردمی با تلاش های جهادی خود قادر شدند کاهش فوتی‌های کرونا را از ۷۰۹ نفر به ۱۳ نفر برسانند کادر پزشکی و پرستاران بودند نه کادر ستادی دولت.
مطالبات معلمان فرهیخته و ساکت و دلسوز انقلاب بشود.
… باید دلارهای مسدودی صرف مطالبات قشرهای ستمدیده و مستمند باشد نه بانک های مسئله سازمردم. که دست در جیب مردم کردن نه ابایی دارند و نه شرمی….!
صورت گرفت

دلارهای فروش ساغری جاسوس هم باید صرف بدهی و مطالبات نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و حفاظتی بشود و نیز مطالبات خانواده های معظم شاهد و ایثارگران دوران دفاع مقدس.

👈مبادا این تصویر نقاشی ذهن انقلابیون و مردم بشه که، دلارهای برگشتی و پولهای مشهد برای انتخاب مشهدی ها هزینه خواهد شد!/ فعلاً

 

پ. ن.:

معیشت در اولویت اول/۱۴۰۰/۳/۱۳

رئیسی در ادامه و در پاسخ به این پرسش که “پس از بیست و هشتم خرداد، یعنی روز بیست و نهم خردادماه که تصور کنید حالا با انتخاب مردم و آراء مردم شهرمان رئیس‌جمهوری کشور هستید دو دغدغه اصلی شما که در اولویت کار برای چهار سال آینده است چه خواهد بود؟” گفت: اولویت اول من مساله معیشت و سفره که سفره مردم مساله اولویت ما خواهد بود و نسبت به سفره مردم باید اقدامات جدی کرد.

⭕رئیسی کاندیدای انتخابات سیزدهم : اگر ساز و کارهای اداری در نظام اداری کشور اصلاح شود و بستر رانت از بین برود ما شاهد پرونده‌های فساد نخواهیم بود پس محل خشکاندن ریشه فساد در دستگاه اجرایی است.

سخنگوی دولت رئیسی:۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت گذشته به بانک ها و بیمه و واردات
بهادری جهرمی در پاسخ به پرسشی دیگر در زمینه آزادسازی منابع بلوکه‌شده ایران نیز تاکید کرد: برخی منابع بلوکه شده، آزاد سازی آنها یکی از اقدامات دولت است. دولت اغماضی در جهت صیانت از حقوق مردم نخواهد داشت. منابع آزاد شده صرف تسویه بدهی های گذشته که به دولت به ارث رسیده است، می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.