گیلان
کد خبر:237179
پ
۰
🌷 «یادی که دردلها هرگزنمی میرد یاد شهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید محمد تقی ناصحی رودسری: به خانواده ام بگوئید که لباس سیاه نپوشند چون برای شهید مرگ نیست

شهید ناصحی: اگر خداوند لازم دانسته که شهادت را نصیب من گردد ، پیامم این است به خانواده ام بگوئید که لباس سیاه نوشند چون برای شهید مرگ نیست ، بلکه زنده اند و در پیشگاه خداوند بزرگ روزی می طلبند .

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید محمد تقی ناصحی رودسری: به خانواده ام بگوئید که لباس سیاه نپوشند چون برای شهید مرگ نیست ،

🌹می‌خواهیم هر جمعه کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز کنیم و با نامی و یادی از این ستاره‌ها شب کنیم ؛باشد که ادای دینی بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و …ان شاءلله.

وصیت نامه شهید محمد تقی ناصحی

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام یاری دهنده شهیدان

سلام ، امیدوارم از درگاه خالق لایزال آن خلقت کننده جمیع موجودات اعم از جن و انسآن خدایی که قدرت مافوق همه قدرتهاست شما برادران را از گزند حوادث ارضی و سمائی محفوظ و مصون بدارد .

از خدای توانا می خواهم که شما برادران و خواهران را در تمام دوران زندگی موفق و موید و پیروز نگه دارد .

برادران عزیز و خواهران عزیز ، همانطوری که مشاهده کردید یک عده از جوانان نورانی ، همچون ابوذر وار با ایمان لایزال همچون کوه استوار و مقاوم هستند و یک عده پیرمردانی در سن ۷۰ تا ۸۰ ساله ای هستند مثل حبیب ابن مظاهر که در جبهه دیده می شوند همان حبیبی که ۸۰ سال از عمر او گذشته بود و یک روزی با همسر خود مشغول غذا خوردن بود و قاصد حسینی سیدالشهداء زهرا رسیده بود و آنگاه حبیب را به جهاد دعوت کرد حبیب هم با عشق تمام ندای امام را لبیک گفت ، باز هم تاریخ ( برادر و خواهر ) دوباره تکرار شد که این پیرمردان به ندای حسین زمان خمینی بت شکن لبیک گفتند .

برادران و خواهران من ، این دنیا محل گذر است انسان هر آن مردنی است ، پس چه خوب است مرگ در بستر و رختخواب نباشد . گرچه مومنی که در رختخواب به نیت الله بمیرد شهید است ولی آدم نمیرد بهتر است ، اگر خداوند لازم دانسته که شهادت را نصیب من گردد دو پیام به خانواده ام و آشنایان بعد از شهادتم دارم یکی اینکه شما نگذارید وابستگانم و برادران من گریه کنند ، چون دشمنان از گریه کردن ایشان خوشحال می شوند .

دیگر پیامم این است به خانواده ام بگوئید که لباس سیاه نوشند چون برای شهید مرگ نیست ، بلکه زنده اند و در پیشگاه خداوند بزرگ روزی می طلبند .

والسلام

محمد تقی ناصحی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.