گیلان
کد خبر:237358
پ
۴۰۹۶۱۷۹
مدیر کل راه و شهرسازی گیلان:

۱۰۷ هزار گیلانی برای طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند /شهرستان تالش و لاهیجان و رودسر زمین مناسب برای اجرای طرح ندارند

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه ۱۰۷ هزار نفر در استان برای طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند، گفت: ۳۲ هزار نفر واجد شرایط هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ماکان پدرام عصر یکشنبه در جلسه شورای مسکن گیلان با اشاره به آغاز ساخت نهضت ملی مسکن در این استان گفت: طبق برآوردها، ۱۰۷ هزار نفر در استان گیلان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه ۳۲ هزار نفر از مجموع ثبت نام کنندگان در طرح نهضت ملی مسکن واجد شرایط شناخته شده اند افزود: تعیین تکلیف و بررسی روند کار ۱۴ هزار متقاضی نیز انجام شده است.

وی با اشاره به مشکلات طرح نهضت ملی مسکن در گیلان بیان کرد: در یک منطقه متقاضی داریم اما زمین مناسب وجود ندارد و گاهاً در یک شهرستانی زمین موجود است اما متقاضی نداریم.

پدرام با اشاره به شهرستان‌های پر متقاضی برای نهضت ملی مسکن، عنوان کرد: شهرستان رشت متقاضی بالایی برای ثبت نام در این طرح دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان ادامه داد: شهرستان تالش و لاهیجان و رودسر از جمله شهرستان‌هایی هستند که زمین مناسب برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن ندارند.‌

پدرام با بیان اینکه برای ساخت پروژه‌های تخصیص ۹۵۰ هکتار زمین نیاز داریم، گفت: جدا سازی ۶۰۰ هکتار شناسایی شده از سفید رود نیز باید انجام گیرد تا پروژه نهضت ملی مسکن روند خوبی را طی کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.