گیلان
کد خبر:237528
پ
۸۰۷۲۴۵_۳۶۱
🌷 «یادی که دردلها هرگزنمی میرد یاد شهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ برگی از زندگی «شهید اسماعیل‌ اسماعیل‌پور» شهرستان فومن

سرباز وظیفه «شهید اسماعیل‌ اسماعیل‌پور» بر اثر سانحه ای در تاریخ بیستم‌ تیر ۱۳۷۰ جانش‌ را از دست‌ داد و به‌ شهادت‌ رسید.

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ برگی از زندگی «شهید اسماعیل‌ اسماعیل‌پور» شهرستان فومن.

 

🌹می‌خواهیم هر جمعه کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز کنیم و با نامی و یادی از این ستاره‌ها شب کنیم ؛باشد که ادای دینی بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و …ان شاءلله.

سرباز وظیفه «شهید اسماعیل‌ اسماعیل‌پور» فرزند امید در سال‌ ۱۳۵۰ در دهستان‌ آلیان‌ قدم‌ به‌ جهان‌ گذاشت. این‌ شهید عزیز پس‌ از پشت‌‌‌سر گذاشتن‌ دوره‌ خردسالی‌، به‌ مدرسه‌ رفت‌ و فقط‌ تا پایه‌ی‌ سوم‌ ابتدایی‌ به‌ ادامه‌ی‌ تحصیل‌ پرداخت‌.پس‌ از آن‌ در کنار خانواده‌ ماندگار گردید و در دوره‌ نوجوانی‌ در امور کشاورزی‌، همیار خانواده‌ شد.

زمان‌ براین عزیز سپری‌ شد، تا اینکه‌ به‌ خدمت‌ سربازی‌ رفت‌ و پس‌ از طی‌ مراحل‌ آموزشی‌، در سپاه ‌کردستان‌ مستقر شد و در آن‌ دیار به‌ خدمت‌ پرداخت‌. حدود پنج‌ ماه‌ از خدمتش‌ در آن‌ سامان ‌نگذشته‌ بود که‌ به هنگام‌ انجام‌ وظیفه‌ و نگهبانی‌ در منطقه‌ی‌ شاخ‌ رش‌ در محور سقز کردستان‌، براثر سانحه ای در بیستم‌ تیر ۱۳۷۰ جانش‌ را از دست‌ داد و به‌ شهادت‌ رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.